Turkey flag

🕓

Emre İper Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#BirYanımızİçeride Musa Kart, Güray Öz, Hakan Karasinir, Emre İper, Mustafa Kemal Güngör, Önder Ç Bu adaletsizliğe son verilsin. Gazetecilere özgürlük.

Emre İper Twitter

Emre İper Fotoğraf

Emre İper - Twitter'da en iyi Tweetler

Emre İper niçin tutuklandı, niçin bugün hapiste, bilin. Onuruyla girdi, onuruyla çıkacak..

Bekir Bozdağ okusun. Sadece Emre İper değil, Cumhuriyet davasında yargılanan diğer arkadaşlarımıza verilen hapis cezalarında tweetler suç unsuru kabul edildi..

Avukatı Tora Pekin yazmış: Emre İper’in çiğnenen onuru.

Bu yazıyı ‘hukuk’ eliyle itinayla nasıl hayat kaydırıldığını görü @mercan_adasi yazdı: Emre İper’in çiğnenen onuru.

Emre İper’in çiğnenen onuru ⁦@mercan_adasi⁩ yazdı.

Emre’nin hikayesini okudunuz mu? Tora Pekin yargı sistemini, bir insanın çiğnenen onurunu anlatıyor. @mercan_adasi Emre İper’in çiğnenen onuru.

Cumhuriyet gazetesi avukatlarından Pekin yazdı: Emre İper’in çiğnenen onuru.

Emre İper Fotoğraf

“Bizim bildiğimiz şundan ibaret: Emre, bu dünyada mesleğine ihanet eden bir yargıçtan daha tehlikeli hiç kimse olmadığını yaşayarak öğrendi.” Emre İper’in çiğnenen onuru - Diken.

Av. Tora Pekin yazdı: Emre İper’in çiğnenen onuru (Heinrich Böll’ün Katharina Blum’un Çiğnenen Onuru’nun sonunu tekrar tekrar anımsayınız).

‼️Avukat Tora Pekin’in yazısını mutlaka ama mutlaka okuyun: Emre İper niçin tutuklandı, niçin bugün hapiste, bilin. Onuruyla girdi, onuruyla çıkacak. ⁦@mercan_adasi⁩.

Emre İper adalet sisteminin halini anlatmak için sadece bir örnek. Daha niceleri var. Tora Pekin yazmış, mutlaka okuyun.

Emre İper’in çiğnenen onuru Emre İper niçin tutuklandı, niçin bugün hapiste, bilin. Onuruyla girdi, onuruyla çıkacak. The post Emre İper’in çiğnenen onuru appeared first on Diken..

Emre İper’in çiğnenen onuru Cumhuriyet Gazetesi Davası avukatlarından TORA PEKİN yazdı.

Emre İper Fotoğraf

Gazeteci Güray Öz,Emre İper,Hakan Karasinir,Önder Çelik,Musa Kart,Mustafa Kemal Güngör hukuk sefaletinde yargılanmaları sağlandı ve diğer gazetecilerle birlikte cezaevindeler!Ya sefalete son vermeli ya da etkili,kalıcı bir neşter atmak için acil bir yargı reformu @TBMMGenelKurulu.

Emre İper Fotoğraf

#BirYanımızİçeride Musa Kart, Güray Öz, Hakan Karasinir, Emre İper, Mustafa Kemal Güngör, Önder Ç Bu adaletsizliğe son verilsin. Gazetecilere özgürlük.

Turkey En Popüler Eğilimler