Turkey flag

🕓

Emre Taşdemir Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Emre Taşdemir, Ö.Bayram’dan sonra Marcelo gibi geliyor. Uzun süre formadan uzak kalan, %100 hazır olmayan bir oyuncuya göre gayet iyi. Çok hareketli ve rastgele oynamıyor. Hücumda opsiyonlarını deniyor. Sessiz sedasız devre arasının en mantıklı transferi olma yolunda ilerliyor..

Emre Taşdemir Twitter

Emre Taşdemir Fotoğraf

Emre Taşdemir - Twitter'da en iyi Tweetler

Emre Tasdemir hatalar yapiyor ancak cok agir sakatliklardan cikti. Iyi bir yabanci solbekin gayet iyi. Omer Bayram’in bir defa cok onunde. Turk rotasyonu icin onemli..

Muslera konusunda bana elestiriler geliyor hep ayagi iyi kaleci konusunda cok israrciyim su macta bile Emre Tasdemir’e gonderdigi kotu uzun top belki 10 kisi kalmamiza yol acacakti..

Ahmet Çakar: 'Kayseri’de hakem penaltı için çağrılıyor ve haklı olarak penaltı veriliyor. Galatasaray maçında Emre Taşdemir’in hareketi penaltı değilse ben eşeğim.'.

📍Bursaspor-Galatasraay maçında tartışmalı iki karar! Penaltı ve kırmızı 📢Pozisyonların kahramanı ise eski futbolcuları Emre Taş 👉İşte tüm.

Emre Taşdemir Fotoğraf

Fatih Hocam Müthiş hamle,Hakem var’a gitmeden Emre Taşdemir’i oyundan aldı😂😂😂😂.

Emre Taşdemir eyvah penaltıyı yaptım dedi,suratına baksan direk anlarsın ama VAR bakmadı.

Fatih terim den emre taşdemir mitroglou değişikliği yapıp 3-5-2 ye dönmesini bekliyorum, kaybedecek birşeyimiz yok! ❤️💛🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #SaldırGALATASARAY.

Emre Taşdemir neden ıslıklanıyor; 3 sezonda sadece 13 kez forma vermişsin, ocakta karşılıklı anlaşarak sözleşmesini sonlandırmışsın, şimdi ıslıklamanın mantığı ne? @teksasorg.

Emre Taşdemir Fotoğraf

@ParcaliPesinde diagne yerine mitroglu , emre tasdemir yerine lines, onyekuru yerine emre girerse belki.

@GalatasaraySK Emre taşdemir her gelen topu geriye atiyo amk mali orta accan orta.

Arkadaslar şimdi size bir fıkra anlaticam ... Galatasarayda Emre Taşdemir diye bir sol bek var devre arasi alındığında sakat oyuncu aldılar diye dalga geçilen kaç aydır ayağına top degmiyor denilen ve bedavaya bırakiverilen bir Bu oyuncuya birisi güvendi aldı #BRSvGS.

Kardeşim(10)Emre taşdemir hakkinda istiklal marşını okut çıkar ya dedi çocuğun vatanperverliğine mi sevineyim futbol yorumlama kabiliyetine mi bilemedim #SaldırGALATASARAY.

@CimbomluBob Emre taşdemir çık lines gir Onyekuru çık emre akbaba gir Mac 4-2 bizim.

@cantongo Sol kanatta da onyekuru hiç yok hep emre taşdemir. Onyekuru forvet mi kanat mı anlamadım. Lines oyuna girmeli onyekuru sola yanaşmalı.

Şu emre taşdemir’in pozisyonuyla başakşehire verilen penaltı pozisyonu aynı değil mi? Top elden adama gidiyor diye bakmaya gerek duyulmuyor mu? @TFF_Org.

emre taşdemir garibim sol da tek başına ileri çıkınca arkası bomboş, bunu hoca görmüyorsa ben ne yapayım en iyisi boşa sinirlenmemek !!!!.

@hazar_buyuka Donk gayret ederse daha da ağır oynayabilir .. şaka gibi sözleşmesi de uzadı ... Kimseye hocaya bunların hesabını sormayacak ama .. Henry’ler Muğdatlar Ömer ‘ler .. Emre Taşdemir de ptt seviyesi , kimse kusura bakmasın .Ama bu maç döner 😀👍.

100% penalti güme gitti yine. Emre Tasdemir resmen zeybek oynuyor ceza sahasinda.

@_TacsizQueen Islık çalanlar Bursaspor taraftarları çünkü Emre Taşdemir eski Bursalı..

@GalatasaraySK Bir daha turkiyeden futbolcu almayın. Emre akbaba emre taşdemir. Cagne eren hepsi mi çöp olur ne kattılar Gs ye.

@aligumen Solda emre taşdemir den başka kimse yok. Onyekuru nerde oynuyor çözemedim. Lines in oyuna girmesi lazım onyekurunun sol kanada destek olması lazım hernerdeyse.

bu maçta linesle başlanırdı,emre taşdemir tribün tepkisinden etkilendii,1 tane ortası yok onyekuru geriye gelmiyor fegholui ve belhanda topu kaptırdığında mücadele etmiyor.

Ben size olacağı söyleyeyim ilk emre Akbaba girecek onyekuru yerine. Sonra belhanda çıkıp Mitroglunu alacakken emre Taşdemir bittim benim kondisyon 30dk diye işaret yapacak mecbur onu değiştirecek.

Bursaspor-Galatasaray ilk yarı yorumu:.. 1-Galatasaray’ın oyun planı “ rakip kaleye şut çekmemek ve rakip ceza sahasına girmemek”. 2-Bursaspor’un ünde Emre Taşdemir ,2. Golünde mariano neredeydi. ’ın ilk atağında gol bulması mucize. Bam bam bam yok, dan dun dan var.

Emre Taşdemir, Ö.Bayram’dan sonra Marcelo gibi geliyor. Uzun süre formadan uzak kalan, %100 hazır olmayan bir oyuncuya göre gayet iyi. Çok hareketli ve rastgele oynamıyor. Hücumda opsiyonlarını deniyor. Sessiz sedasız devre arasının en mantıklı transferi olma yolunda ilerliyor..

Turkey En Popüler Eğilimler