Emre Mor Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Emre Mor Twitter

Brighton are set to announce Simon Adingra as new signing very soon. Done deal, Ivorian striker joins on permanent deal for €8m fee from Nordsjælland. 🔵🇨🇮 #BHAFC Adingra will be 4th most expensive player sold from FCN behind Kudus, Kamaldeen Sulemana and Emre Mor..

ÖZEL | Emre Mor’un temsilcisi Nima Modyr, Fenerbahçe ile sözleşme detaylarını görüşmek için yarın İstanbul’a gelecek..

Emre Mor’u Fenerbahçe aldı… Fenerbahçe Emre’yi bu gece İstanbul’a getiriyor yarın da transferin açıklanması bekleniyor….

Fenerbahçe, Emre Mor transferi için hem Karagümrük hem de oyuncu ile her konuda anlaşmaya vardı. Emre, sağlık kontrollerinden geçtikten sonra resmî sözleşmeye imza atacak..

ÖZEL | Emre Mor’un başka bir takıma transferi gerçekleşirse, belirlenen bonservis ücretinin yüzde 50’si oyuncuya verilecek..

✍️ Emre Mor ▶️ Fenerbahçe 🧐Fenerbahçe, geçmişte Galatasaray forması giyen bir ismi daha kadrosuna kattı….

💥 Fenerbahçe, Emre Mor transferi için hem Karagümrük hem de oyuncu tarafıyla anlaşma sağladı. Hayırlı olsun..

Emre Mor Fotoğraf,Emre Mor Fotoğraf by Ertan Süzgün,Ertan Süzgün on twitter tweets Emre Mor Fotoğraf

Emre Mor, Abdülkerim Bardakçı, Jovane Cabral ve tüm sıcak transfer gelişmeleri için yayına başladı Konuğum @erdalvahd olacak. Ben transfer bilgisi vereceğim, Erdal Vahid de oyuncuları anlatacak. Bekleriz, başladı 📺.

Emre Mor’un kapanan rakibe karşı dar alanda çok etkili çabuk ayaklarıyla aldıracağı faullerde topun başına gelecek Lincoln’un bitirici serbest vuruşlarıyla çok kilit açacağımızı düşünüyorum. Geçen yıl Emre o bölgede çokça faule maruz kalmıştı. Gerçekten Jesus bir satranç ustası..

Fenerbahçe, Emre Mor için teklif ettiği rakamdan fazlasını vermeyecek. Olursa olur olmazsa olmaz gözüyle bakılıyor..

Fenerbahçe, Emre Mor transferi için hem Karagümrük hem de oyuncu tarafıyla anlaşma sağladı. Emre Mor transferi için Karagümrük’ün kasasına 2 milyon Euro girecek. (@ertansuzgun).

Emre Mor Fotoğraf,Emre Mor Fotoğraf by Tek Yol FENER,Tek Yol FENER on twitter tweets Emre Mor Fotoğraf

Dün Abdulkerim Fenerbahçedeydi. Bugün transfer yattı diye okuyoruz. Dün Emre Mor Fenerbahçedeydi. Bugün listeye eklendi, teklif sunuldu diye okuyoruz. İlginç..

Bu takıma Emre mor gelirse İrfan Can birazcık daha ciddi olarak oynamaya başlar çünkü formasını kapabilecek kapasitede kimse yok şu anda takımda.

Aha süper bugün izlerken diyordum bunu niye almıyoruz Emre Mor’a 5M vereceğine bunu alalım pls.

🔥Emre Mor Fenerbahçe’de haberini ilk ben yaptım. Kimse tebrik etmedi. Lincoln Fenerbahçe’de haberini ilk ben yaptım kimse hakkımı 2 kelime ile de olsa vermedi. Canınız sağ olsun..

Fatih Terim’le gösteremediği gelişimi Volkan Demirel ile gösteren Emre Mor, şimdi de Jesus gibi üst düzey bir teknik adamla taktik donanımını daha da geliştirecek. Çok şanslı çocuk….

Emre Mor Fotoğraf,Emre Mor Fotoğraf by Ahmet Konanç,Ahmet Konanç on twitter tweets Emre Mor Fotoğraf

Bize Herşey Fenerbahçe #Fenerbahçe Emre Mor #FantaFestGeliyor.

Emre Mor Fotoğraf,Emre Mor Fotoğraf by Fenerbahçe A.Ş,Fenerbahçe A.Ş on twitter tweets Emre Mor Fotoğraf

Duyumları verenler yönetime yakın olan gazeteciler. Mesela Ahmet Ercanlar dün Emre Mor ile kanat transferi kapatıldı dedi. Hoca forvet istemiyor cümlesini murat zorlu kurdu. Murat Aşık , Forvet alınır heralde diyor herif alınacak demiyor amk taraftar delirmekte haklı.

SON DAKİKA 🔥🔥🔥 Fenerbahçe, Emre Mor transferi için hem Karagümrük hem de oyuncu tarafıyla anlaşma sağladı.Emre Mor transferi için Karagümrük’ün kasasına 2 milyon Euro girecek. 🔗 @ertansuzgun.

Abdülkerim Bardakçı’nin açıklanması an meselesi,Emre Mor ‘un temsilcisi sözleşme ve transfer görüşmeleri için İstanbul’a davet edildi. Carvalho ‘nun yıllık maaşında anlaşırsak gelir ☺️.

Yeni transferimiz Emre Mor’un çubukluyu giydiği anları ve imza anı bugün resmî hesaptan paylaşılacak. Dün maç olduğu için paylaşım yapılmadı..

Bruma aldınız okey emre mor aldınız okey de hösttt yani bir siktirin gidin artık.

Temennim halen aynı umarım Emre Mor potansiyelini ziyan etmez halen tavanı yüksek bir isim. Fenerbahçe belki kariyeri için iyi bir dönüm noktası olabilir bunu zaman gösterecek bize izlemesi kalıyor sadece. Hayırlısı olsun umarım gece hayatı vs. gibi şeylerle gündeme düşmez.

Emre mor’u yeniden parlatıp çok sevdiği fenerbahçesine kazandıran volkan eyvallah kaptan..

💥 Fenerbahçe, Emre Mor transferi için hem Karagümrük hem de oyuncu tarafıyla anlaşma sağladı. ⚡️ Fenerbahçe bu transfer için Karagümrüke 2 milyon bonservis bedeli ödeyecek. 🗣 @ertansuzgun.

Fenerbahçe, Emre Mor için Fatih Karagümrük’e resmi teklif yaptı. Oyuncunun temsilcisi sözleşme ve transfer görüşmeleri için İstanbul’a davet edildi. - Yağız Sabuncuoğlu.

Emre Mor Fotoğraf,Emre Mor Fotoğraf by SavaşımsınSen FENER🌿,SavaşımsınSen FENER🌿 on twitter tweets Emre Mor Fotoğraf

Fenerbahçe, Emre Mor transferini bitirdi.

Emre Mor Fotoğraf,Emre Mor Fotoğraf by Haber Global Spor,Haber Global Spor on twitter tweets Emre Mor Fotoğraf

Fenerbahçe, Emre Mor transferi için hem Karagümrük hem de oyuncu tarafıyla anlaşma sağladı. Emre Mor transferi için Karagümrük’ün kasasına 2 milyon Euro girecek. Via @ertansuzgun.

💥💥💥 Fenerbahçe, Emre Mor transferi için Karagümrük ve oyuncuyla anlaşıldığını açıkladı..

Emre Mor ile birlikte açıklayın iki ayrı kapak yapacak vaktimiz yok yayına :).

Turkey En Popüler Eğilimler
  • BedelliCezası DenklikHakkı
  • Berat Albayrak
  • Berk
  • Beşiktaş
  • Bilgin
  • Bill Gates