Emrecan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Emrecan Twitter

Kadro bu, yine 4-3-3… Berkay ya da Emrecan yerine Necip tercih edilmiş, onun dışında iyi kadro bana göre. Vurduğumuz gol olsun….

Emrecan Fotoğraf,Emrecan Fotoğraf by EvrenYıldız,EvrenYıldız on twitter tweets Emrecan Fotoğraf

Çünkü Necip daha iyi. Değilse hocanın yanlış Emrecan yeni transfer,alkışlarşa aldı bunun üçüncü bir izahı yok. Fakat bu ikisinden herhangi birini yazsan yönetim ya da hoca eleştirisi heyoo diye hakaret edecek binler var. Onlar 100-200 ilginç sebep bulabilir.

Para verip stoper alıyoruz (Emrecan) Sahaya yine Necip çıkıyor Vallahi yeter arkadaş yeter ne buluyorsunuz bu pimi çekilmiş el bombasında yav,bu adamı gördüğüm her maç bende ne moral kalıyor ne motivasyon İnşallah penaltı yaptırmaz,kırmızı görmez kademe hatasından gol yedirmez.

@Besiktas @HondaTR Para verip Emrecan aldık ama sahada Yine Necip, yine Necip Allah herkese Necip şansı versin arkadaş, ben böyle bişey görmedim, göreceğimide sanmıçler otursun biz Necip Bakalım kırmızımı yiyecek, penaltımı yaptıracak yoksa kademe hatasından golmü yedirecek diye bekleyelim.

€ yani ₺ verip Emrecan aldık hâlâ daha Necip oynuyor. Solaksa solak kardeşim 2 solak stoper dünyada tek biz mi oynayacağız? İlla ligden kopunca mı şans verilecek bu adama?.

Ne güzel konuşmuş Cem Karaca, tam kalbe hitap ❤️❤️ O güzel yüreğine sağlık. Böyle de samimi insanlar var --- Arda Turan Pudra Tom Cruise Gedson Burak Yılmaz Emrecan Belotti Nunez Kral Necip Performative Yunus Kaptan.

Niye Emrecan oynamamis belki sakatlık vardır belki hazır değildir belki hoca bu maçta kenarda kalsın diyip riske atmiyordur ..

@kartalanalizcom 😂😂 Takimda 4 türk var ama ona rağmen montero değilde Necip oynuyor şaka Necibi kesemiyorsa neden alındı 😡😡😡😡 biz bu Necipden nezamam kirtulacağız awq.

Emrecan-Saiss ya da Saiss-Berkay ikilisini görmek isterdim ama hayırlısı inşallah Necip şaşırtır.

@Besiktas @HondaTR Emrecan a niye o kadar para,satıştan pay falan verdiniz o zaman, Madem necip oynayacakti,berkay da var,cisse de var,olan bizim 50 trilyona oldu.

@AtibaBJK1903_ @rdpist Stopere takviye gelmese bile Necip yerine Emrecan koy orta sahaya da Amiri gelecek zaten 10/10 kadro.

@Besiktas @HondaTR Montero ile emrecan kadrodayken Necip ne a q necip ne yeter arkadaş yaw.

@1903BeSikTAS0 Yıllardır başımıza bela oldu bu Necip Emrecan varken bunu niye oynatıyor lar anlamak mümkün değil.

İlkelerinden ödün veren kim varsa onun ben amın koyayı Amcık 3 aydır 3lü 3lü kafa siktin 4lü çıkıp bide üstüne Emrecan Berkay yedek koyup Necip yapmış sikeyim senin hocalığını.

@cansuzuun Emrecan fizik olarak yeterli olmayabilir daha ikinci ligden geldi sonuçta.

@fanderkartal Aynen öyle renktaş..Anlamadığım taraftarın bu davarda görmediğini hocaların gördüğü ne özelliği yıllardır üst düzey oyuncularla oynadı kendini bi gram geliştirmedi hep aynı sığı’ı almışsın koy ateş pahalı millet bu sığırı izlemeye mi geldi..

keyif verici kadro dedim sonra necipi gordum, berkay emrecan olmaliydi.

@AsiKartaI Necibi stoperde oynatacaksan Emrecanı niye aldı Necibi bile kesemiyosa emrecan neden alındı...biz bu necip den ne zaman kurtulacağız arkadaş.

Arkadaş Emrecan gibi defans verken hala neden Necip oynuyor 🤦🤦 Daha ilk maçında onun hatasından gol yer ve maçı kaybedersek ne olacak hocam neden hala riske giriyorsun 🤨 harika oyun oynayacaz derken inşallah alırız bu maçı diyorum 🙏.

@Theatiba10 Berkay Emrecan varken artık Necip oynamaz. Ayıp oluyor gercekten. Bu kadar kolaya kaçılmaz.

@UniverseZvezda Necip aşkı devam ediyor emrecan bu kadar kötü mü, hazır gelmedi mi? İsmael futbolu bilmiyor mu?.

hani bu weghorst sağ ayağını da çok iyi kullanıyodu? 2m bayıldığımız emrecan yerine neden necip oynuyor? neden hala stoper transferi yapılmadı?.

Emrecan varken Necip niye ya niye Emrecan stoper olarak yeni alındı ve iyi bir stoperdir 🦅🏁⚽🦅🏁⚽🦅🏁⚽.

Emrecan Fotoğraf,Emrecan Fotoğraf by bjk sebo,bjk sebo on twitter tweets Emrecan Fotoğraf

@Besiktas @HondaTR Emrecan alınmadan da demiştim boşa aldık o kadar para verdik alt yapıda o kadar oyuncu var o parayı vereceğimize alt yapıdan biri oynasın diye ne de olsa her türlü necip oynuyor şimdi de Atakan Keskin peşinde koşuyorlar yine boşa para harcayacaklar.

@GuneyliKartal Evet maçına göre olsun bence de abi ama yerli matematiği açısından 3lu de biraz uygundu Emrecan kaleci ve ileriye bı yerli gayet iyi olurdu bakalım hayirlisi.

Hay necibini ya… Ulan biri Emrecan neden oynamıyor adamın sol ayağı var necibin ayağı yok ayağı.

@Talipcan7kapi_ @enescengo34 It means nothing lmao it all depends on the player, most likely Emrecan plays awkwardly as a RCB.

@buzzspor İstanbulspor’a sponsor olmak için Emrecan’ı almışlar herhalde Maç içerde, açılış maçı zaten stoper mecbur yerli olacak Neden Emrecan yok ??.

@Avfattas Rakiplerin trezeguet visca oliviera mertens torreira lincoln king rossi vb sahaya cikacak sen daha ersin di kartaldi emirhandi emrecan di coluk cocukla sahaya cikip orta sira takimi madem planinda var niye hazirlik maclarinda az oynadi ?.

@cemgonc Masuaku geldi 2 idmanla 11 e cikiyorda bu emrecan neden yok iyi kötü kampta gecirdi adam..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Balayı
  • Balkız
  • Balotelli
  • Bartra
  • Batshuayi
  • Başakşehir
  • Belotti
  • #BirİktidarYalanıSöyle