Turkey flag

🕓

#EmreyeNasılKıydınız Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Emre 9 yaşından beri akrabasının cinsel istismarına uğruyor,dayanamayıp ailesine durumu anlatıyor ve savcılığa suç duyurusunda bulunuluyor Hiçbir işlem yapılmıyor ve sonunda Emre intihar ediyor İntihardan sonra zanlı tutuklanıp,geri bırakılıyor Soruyorum #EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Twitter

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

#EmreyeNasılKıydınız - Twitter'da en iyi Tweetler

Keşke vicdanınız kadar yaşasanız #EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

Zihniyetleriniz de siz de midemi bulandırıyorsunuz. Toptan yok olsanız da #EmreyeNasılKıydınız.

Gencecik bir can kendine kıyıyor, 9 yıl onu istismar edenler dışarıda geziyor. Bu nasıl adalet? Artık yüreğimiz yanmasın istiyoruz, adalet istiyoruz. #EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

8 yıl boyunca yakın akrabası tarafından istismar edilen Emre intihar ediyor.İntihardan sonra göz altına alınan akrabası serbest bırakılı nasıl adalet?Hayattayken gün yüzü görmemiş bir çocuğun ölüsüne saygınız tecelli ersin! #EmreyeNasılKıydınız #emreicinadalet.

8 yıl boyunca akrabası tarafından istismar ediliyor ve daha sonra intihar ediyor . İntihardan sonra mahkeme başlatılıyor ve suçlu serbest bırakılıyor . Bu Türkiye’de adalet nerede ? Adalet yok aramayalım .#EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

Emreyi anlamanız için istismara mı uğramalısın? Emre 7 yaşından 17 yaşına kadar tam 10 sene boyunca tecavüze uğruyor ve bu duruma dayanamayıp hayatına son veriyor. Bunu yapan kişi ise serbest bırakılıyor. #EmreyeNasılKıydınız Ziraat Bankası Demet Akalın S-400 #DeliMiNeÖzürDiledi.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

Taciz ve tecavüz adi bir suçtur Bunu yapanlarında buna gòz yumanlarında adiliği ile hiçbir şerefsizlik hiçbir iğrençlik boy òlçüşemez ! Onları hiçbir sıfatla tanımlıyamazsınız O iğrenç bedenlerinizde taşıdığınız cana bin kere lanet olsun #EmreyeNasılKıydınız.

Nasıl bir dünyada yaşıyoruz aklim almıyor, mide bulandırıcı resmen. Bu pislik mahluklari hâlâ yaşatıyor musunuz yani? Ne acı.. Ölmesi gereken taciz edilen değil edendir. #EmreyeNasılKıydınız.

Biri kabusuna ışık olsun istedin ama en yakınında bile bu desteği bulamadın, acının üstü örtüldü. Burada kurbanlar cezalandırılır, suçlular ödüllendirilir çünkü. Mazlum acısıyla bir başına bırakılır acıması Umarım en azından o şerefsiz cezalandırılır! #EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

Adalet, hak, hukuk kavramlarınız yok. Vicdanınıza insanlığınıza ne oldu, yitip giden canlar bile aklınızı, insanlığınızı yerine getirmiyor. #EmreyeNasılKıydınız.

VIDEO ISTEYEN MESAJ ATSIN DUSTAYIM COK AZDIM 👅👅👅#EmreyeNasılKıydınız.

Ayni okuldaymisiz. Yeni haberim oldu. Gerçekten insanlardan tiksiniyorum. Bir erkek olarak erkeklerden tiksiniyorum. #EmreyeNasılKıydınız ? Bunları yapanların en acil şekilde devlet geleneğimizde olduğu gibi Gülhane Parkinda asilmasi.

Buraya Ecrinler,Özgecanlar,Emreler için nice nice gündemler oldu. Sonuç değişti mi HAYIR ! Kimseye ses olamıyoruz arkadaşlar. Bu adaletsizlikle de olamayacağı Affedin bizi ç 🤦🏽‍♀️ #EmreyeNasılKıydınız.

Hepiniz sorun #EmreyeNasılKıydınız diye.!! O alçak akrabası cezaevini boylayana kadar susmayın lütfen. Yeni Emreler olmasın.! Sapıklar toplum içinde rahatça dolaşmasın diye her şeyden daha fazla bu tarz durumlara ses çıkarın..

#DiyarbakırdaKatliam #EmreyeNasılKıydınız ve bir günde Ben bu ülkede daha fazla nefes alamayacağım sanırı.

Emre 9 yaşından beri akrabasının cinsel istismarına uğruyor,dayanamayıp ailesine durumu anlatıyor ve savcılığa suç duyurusunda bulunuluyor Hiçbir işlem yapılmıyor ve sonunda Emre intihar ediyor İntihardan sonra zanlı tutuklanıp,geri bırakılıyor Soruyorum #EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

Midem bulanıyor varlığınız midemi bulandırıyor iğrençsiniz yok olun helak olun yeter artık! #EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

Ben insanlıktan nefret ettim, iliklerime kadar nefret ettim. #EmreyeNasılKıydınız.

Bilirdim ki twitter halkın sesidir her feryada yetkililerin duyarlı davranmasıdır sese kulak vermesidir nerde bu bildiklerimiz daha ne kadar bağırmamız gerekir halkın çığlığı ne kadar olmalıdır ki düzelsin bu ülke 😡 #DiyarbakırdaKatliam #EmreyeNasılKıydınız.

Gerçekten iğrenç bir zamanda yaşıyoruz. Her şey öyle acımasız ki artı Dünyaya alt üstü bir çiçek bakıp bi hayvan besleyip güzel anılar biriktirmek için gelmişken bu insanların birbiri ile yarışırcasına çirkinleşmeleri karşısında ne denilebilir ki yazı #EmreyeNasılKıydınız.

Güzel ülkemin olmayan adaleti siz canilerin aramızda dolaşmalarına izin veriyorsunuz biz iyi arkadaşlarımızı,kardeşlerimizi yitiriyoruz. Artık tacizcileri, tecavüzcüleri korumanız yetmedi mi? Hiç mi değer verdiğiniz insanlar yok? Hiç mi empatiniz yok? #EmreyeNasılKıydınız.

#EmreyeNasılKıydınız Tohumunuz Zürriyetiniz SÖNSÜ Komşunun karısı Dayısının kızı Sokaktaki köpeğ Raftaki Havuzda yüzen ördeğ Ahırdaki eşeğ Damdaki ineğe. NASIL İNSANSINIZ SİZ. TANRI VARSA NEDEN SİZİ HELAK ETMEYİP BİZE CEZA KESİ!.

#EmreyeNasılKıydınız Fotoğraf

#EmreyeNasılKıydınız Çoğunluğu Müslüman olan ülkemde çocuklara,hayvanlara,kadınlara tecavüz ediliyor Adalet yerini bulmuyor, tutuklanan sapıklar,kısa bir zaman sonra serbest bırakılyo Neden dindarların sesi duyulmayacak kadar çok az çıkıyo Bu nasıl dindarlık,bu nasıl müslümanlık?.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷 PEDOFİLİ ve TECAVÜZ SUÇTUR! Akla vicdana sığmaz Yargılama süreçlerinin tekrar gözden geçirilmesi şart! Bu pedofili sapığın başka çocuklara da zarar vermemesi için cezasını çekmesi gerekmektedir❗️ #EmreyeNasılKıydınız etiketi ile bu ADALET mücadelesine destek olur musunuz?.

Ülkedeki her çocuk bizim evladımızdır. #EmreyeNasılKıydınız sorusunu sormaktan vazgeçmeyecek, adaletin tecelli etmesi ve failin hak ettiği cezayı alması için ailemizin yanında durarak destek olacağız. Çocuğa uzanan el kimin olursa olsun, biz kadınları susturamaz, yıldıramazsınız..

Turkey En Popüler Eğilimler