#enflasyon Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#enflasyon Twitter

84 milyonun vergilerini Kur Korumalı Mevduat adı altında zenginlerine aktardıkları yetmemiş olacak ki; “Enflasyon korumalı tahvil çıkartacağız.” diye müjde verdiler. Hani Ağustos’ta enflasyon düşüyordu? Şimdi bu enflasyon korumalı tahvil nereden çıktı?.

Enflasyon devletle beraber firmaların, sivil toplum kuruluşlarının da desteğiyle aşılacak bir krizdir. Bugüne kadar her zorluğun üstesinden beraber geldik. Bir olduğumuz sürece, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir kriz yok. Bu çağrı aydınlık yarınlaradır! #BirliktenBerekete.

Vatandaşlarımızda hiç utanma, sıkılma kalmamış! Temel gıda ürünlerine talep gösterip enflasyonu azdırmak suretiyle; Cumhurbaşkanımızı, koyduğu enflasyon hedeflerinde yalancı çıkarıyorlar!.

Enflasyon üzerindeki küresel baskıların fakir ülkelere (Yemen, Kamerun, Hindistan, Brezilya, Endonezya ve Türkiye) etkilerini inceleyen NYT makalesi:.

İngiltere 90 bin memurun işine son verirken Türkiye memuruna enflasyon farkı ödü Batıyoruz ama.

Millet bahçesi yaptığınız kadar Millet Fabrikası yapsaydınız Ne işsizlik olurdu Ne ekonomi kötü olurdu Nede enflasyon yüksek olurdu.

Her şey Hayelle Başlar Bunun Temelinde İnanç Yatar İnanırsanız Başarısınız Geçmişi Geleceğine Kefil Bir Lider Geliyor Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr Fatih Erbakan Geliyor Sende ÜYE lOL RefahGelsin MilliGörüş Adalet Gelsin #enflasyon #YıkımOldunuz.

@cankakisim Anlamıyorlar hala enflasyon sonucu TL değer kaybediyor diyoruz, adamlar hala sorunun dolar olduğunu sanıyorlar.

Yapılacak işler 1- Seçim kazanılacak 2- Anayasa düzeltilecek 3- İç barış sağlanacak 4- Dış politika düzeltilecek 5- Yolsuzlukların hesabı sorulacak 6- Enflasyon düşecek 7- Yatırımlar artacak 8-- Rezervler yerine koyulacak 9 - Gelir adaleti sağlanacak 10- Halka hesap verilecek.

@DemiRKuttusi Reise rağmen mi? Sıkar biraz. İlaveten resmî enflasyon %70. Gayriresmi %156. Dolayısıyla %14 olan politika faizini yüzde 70’in üzerine çıkarırsa ancak bi faydası olur..

Enflasyonu Yüreğimizle Halledeceğiz Açıklaması Gündem Oldu #Enflasyon.

#enflasyon Fotoğraf,#enflasyon Fotoğraf by Nebakion Tv,Nebakion Tv on twitter tweets #enflasyon Fotoğraf

@TanerGenek hocam bu kur enflasyon ile bu pahalılıkla bir kıriz çıkmadığı sürece aşağı inmeyiz çaya %30 zam geldi çayın memleketinde çay bile pahalı ALLAH milletin yardımcısı olsun..

Ülkenin çivisi çıktı. Zamlar, yoksulluk, geçim sıkıntısı, işsizlik, enflasyon tavan yapmışken Cumhurbaşkanının ve AKP iktidarının derdi Atatürk Havalimanı nı Millet bahçesi yapmak. Bu savurganlık ve İsraf sandıkta karşılığını görür..

@om3rcitak Zaten hali hazirdaki yıllık enflasyon yüzde 69 sizin bahsettiğiniz 4 aylik %35. Kiralik olarak daireyi verdigin tarihten bu güne kadar..

Bu yönetim olumsuz olan hiç bir şeyi üstüne almıyor #enflasyon sadece halka var siyasetçilerin etkilendiği bir enflasyon gördünüz mü ? Partisi yok hepsi aynı maaşı alıyor vekillerin bizim sorunlarımızı yaşamayan insanlardan sorunlarımızı çözmesini bekliyoruz !.

@SedefKabas Gözlerdeki ışıltı, yüreklerine indi, gönülleri ile enflasyonu indireceklermiş. Umarım bu Umut inişleri dahada aşağılara doğru inmez. Yoksa #enflasyon la silkecekeler bizi. Basiretsiz liyakatsız yönetim ile ülkenin geldiği duruma bak. Yazık ülkeme ve bizlere..

Ey vatandaş #enflasyon patladı herşeye #ZamGeldi diye kızma, bunlar senin eserin. Eskiden kuyruk vardı unutmadın değil mi? Bunu da unutmazsın artık. Sen övünedur yoldaki araba sayısıyla milyonluk evlerle!!!.

İsterse zıkkımın kökünü yesin, bana ne arkadaş,önemli olan halka ne yedirdiği. #enflasyon.

frt
Frt

@ProfDemirtas Enflasyon gizli bir vergidir Vergi sistemi adaletli ve doğru olmayan bir ülkede hep yüksektir.

@SaturnyenAstro Tabii ki yok fakat etraf %60 enflasyon ertesi yıl %50 ye düşünce enflasyon düştü zanneden ekonomist dolu….

Madem herşeye aylık enflasyon oranında zam uygulanacak. Patron kardeşlerim şimdi söver ama personel maaşlarına da her ay enf. Oranında zam yapın. Üretilen mal etkilenebiliyor ama vatandaş etkilenmiyor mu kardeşim!!.

@mahfiegilmez Hocam birde ucuz kredi etkisi. Kredi kartı ile harcama yapıp asgarisini ödesem aylık % faiz yerken aylık enflasyon tüik verisine göre %10. Asgari ödeyen bile karda oluyor..

@Mehmetali_Onel Bir kişiye zarar versen içeridesin ama toplumlara zarar verince iş değişiyor herhalde . Bir de gündemi savaş, kıtlık, ık tutup sahneyi perdeliyorlar.

@uyanhadi_ Vatandaşı ve devleti sıtmanın diğer ismi kur artışı ve tl nın değer kaybedisi enflasyon dedikleri hukumetin vatandaşı soymasidir.

@esprikkedi @om3rcitak Şuan 1 milyon istenen eve kredi çekmek isteseniz çıkacak olan para 700 dür ya örneğin, bunun gibi düşünün ya da. Bunu enflasyon farkı ile açıklamak çok mantıklı gelmiyor bana. Belki de öyle düşünmek istediğim için kendimi ikna ediyorum bilmiyorum :).

@ekrem_imamoglu 7 bin beyini aldim,yikim :Trilyon degerindeki hazir tesisler yikilmadan,acilen SERACILIK pistler komyonlar icin yanlarina 8×50m, tane SERA yapilir,buda ISTANBULU meyve,sebze ve ucuzluktan UCURUR,Enflasyon biter😢.

#enflasyon Fotoğraf,#enflasyon Fotoğraf by n.salimm,n.salimm on twitter tweets #enflasyon Fotoğraf

@BaranKk20 Süper enflasyon olursa yani doruk noktasına varırsa ülkedeki yönetim ne olacak ?.

@Frkn673 AMK birde enflasyon la top yekün mücadele yazıyor Vatandaşın amı sikildi ne mücadele si.

@kskemre79 @medyaadami Delikanlı sen mevzu komple ç ve enflasyon bizim ülkede ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Zor bir süreçte geçiyoruz, Allah yardımcınız olsun 🤲 Ama bu boş boş laflar yazma - 👉 İngiltere işsizlik maaşıyla rahat rahat geçirirsin,üstüne de ev de verir..

@tele1comtr Lan ne tarihi verecek. Temmuzda zaten kanunen enflasyon farkını vermek zorunda, yasal zammı da yapmak zorunda. Enflasyon üzerine 1 parmak bal çalar milletin ağzına herkes mutlu olur. Bu millete de böyle işte..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #19MayısGenclikveSporBayramı
  • #AçtığınYoldaFeneriz
  • Ahmet Hakan
  • ALAYINA BİR SOYLU YETER
  • Atam
  • Çavuşoğlu