Turkey flag

🕓

#EnineBoyuna Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#EnineBoyuna Adamın cidden hafıza problemi var. Videonun 1:04 saniyesine dikkat hafızam...diyor..

#EnineBoyuna Twitter

#EnineBoyuna Fotoğraf

#EnineBoyuna - Twitter'da en iyi Tweetler

Kızlar #EnineBoyuna düşündüm oto, atar,gider yaparsanız hepiniz evde kalırsız..

Bu ulkede sehitlerimize en buyuk hainligi yaparak öcalana sayin kelimesinin yasak olmasini suc olmasindan kaldiran bir hain partiye oymu verilir. Tarih bunu unutmaz. #EnineBoyuna.

Eninede baksam boyunada baksam Erzincanlı olarak İmamoğlu diyorum ve oyumu ona vericem #EnineBoyuna.

4 saatlik programın 3 saati halkı hiç ilgilendirmeyen gereksiz polemikler ile geçti özellikle iktidara yakın yorumcular halktan ne kadar kopuk olduklarını belli ettiler umarım hepiniz işsiz aç kalırsınız da biraz insanları anlamaya başlarsınız #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna 100 yıl önce köprü, yol, hastane yapılabilirdi dedi adam ya. 100 yıl önce 1919 biliyorsun değil mi? Atatürk o zaman köprüden daha önemli birşey yapıyordu. Ülkeyi kurtarıyordu!!!.

#EnineBoyuna Sunucu dahil(asla tarafsız değil) İmamoğlunu destekleyenlerin ne kadar tahammülsüz ve dinlemeyi hiç bilmediklerini anladık. Hiç medenice değil sürekli lafın arasına girip karşı tarafın konuşmasına engel olmak savınızın zayıflığına olabilir mi?.

#EnineBoyuna ...birlikteliklerde kadın ve erkeğin ..gerek maddi açıdan gerekse maneviyatta birbirlerine denk olması gerekir diyorum ...ayrıca eğitim ve kültür çok önemli ...aynı dili konuşmak aynı dünya görüşüne sahip olmak aşkı daha çok değerli kılar 😁😂😁 ...#bugunlukyeter.

#haberturk #EnineBoyuna erdogan ve bahceli birbirine kufurler yagdirirken.

@Medyanin50Tonu Çok ayıp ... Ülkeyi ne hale getirdiler ve bu adamları tv ye çıkaran ve yayın yaptıran tüm kanallara ayrıca yazıklar olsun @Haberturk #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Adamın cidden hafıza problemi var. Videonun 1:04 saniyesine dikkat hafızam...diyor..

🙈🤫🤭🙄🎧☘️😉🧿😂😜 En sevdiğiniz emojileri ya da 10 emojiyi #EnineBoyuna yazın bakalı Benimkiler ü 🙃.

#EnineBoyuna Fotoğraf

İsmail Çağlar kadar saygı yoksunu insanları şu televizyona çıkarmayın bi daha lütfen. Saygıdan bahsedersin bi hanıma saygısızlığın alasını sıralarsın. Ayıp ayıp ❗ #EnineBoyuna.

Bu cins sahneler git gide çoğalacak bence. Tv kanalları rüzgâra göre yavaş yavaş dönünce yandaşlar ancak küfürle üste çıkmaya çalışacak. #EnineBoyuna bunun bir örneği..

“İt” kötü bi şey mi? “Aslan” deyince iyi “it” deyince kötü.. it yani köpek sadık bi hayvandır. Vali sadık bi hayvana benzetilmiş. La fontainenin fablları #EnineBoyuna.

Habertürk’te yayınlanan #EnineBoyuna programında şoke eden sö ▪️Elif Dördüncü Aydemir: “Siz de geçici hafıza kaybı yaşanıyor galiba” ▪️İsmail Çağlar: “Sen bunaksın be! Ahlaksız sen kimsin de bana geçici hafıza kaybı yaşıyor diyorsun, terbiyesiz!”.

Akp yandaşlığıyla bi makama gelerek bi halt olduğunu zanneden tipler, emekle gayretle yükselen insanların eline su dökemez!!! Yetersizliğiniz paçanızdan akıyor ismail bey #EnineBoyuna.

#enineboyuna Bir kadına hakaret eden kişinin adının önünde dr yazması Demek ki neymiş? .......

Galip Bey utanmadı mı? Bu davranış niye iki çift laf etmiyor bu konuda!!! #EnineBoyuna.

Ben size birşey söyleyeyim yumruk atan adam gibi ismailinde elini öper bu zihniyetler emin olun , böyle takdir kafaları var orda necdet bey hariic adamcıklar müdahale etmediler bile yazıklar #enineboyuna.

Terbiyesiz adam ismail önce bir bayan ile nasıl konuşulur önce onu öğren edepsiz #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna sen nasıl bir orospu çocuğusun ismail çağlar #haberturk bi kadına böyle bi hakarete Moderator bayan nasıl müsaade eder.

#EnineBoyuna ismail çağlar küstah ve karaktersiz bir insan böyle insanları proğrama çıkarmayın.

İsmail çağlar geçici hafıza kaybı mı olmuş? Ben ona hatırlatayım reisin Bahçeli’nin nazik sözlerini şerefsiz, kansız, alçak, namert, ... yetmeyene ek yaparım ... #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna İsmail Çağlar yayında kadını linç ediyor. Böyle edepsizliği nasıl müsaade ediyorsunuz..

#EnineBoyuna yiihhh yani hayatimda gördüğüm en dallama adam İsmail Çağ ..

Turkey En Popüler Eğilimler