Turkey flag

🕓

#EnineBoyuna Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Yalama kafa selman yine provakatörlüğünü yapmış! Berhan Şimşekin söylediği lafla hiç alâkası yokken lafı çarpıtıp millete salyalarıyla vatanhaini diye saldırmış! Saraya şirin gözükmek için yapmadıkları alçaklık yok! #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Twitter

#EnineBoyuna Fotoğraf

#EnineBoyuna - Twitter'da en iyi Tweetler

Berhan şimşeği ve ali haydar ı hangi kanalda görsem değiştiriyorum. Bu iki türkiye düşmanı midemizi bulandırıyor. Sizden ricamız bıdaha konuk etmeyin! @Haberturk #EnineBoyuna.

@selmanogut Sayın Hocam, haklısınız. Bunlara artık tahammül sınırımız tükendi. İnsanların akıllarıyla adeta alay ediyorlar. Hele ecdadımızı küçümsemeleri aşağılamaları asla kabul edilemez boyuttadır. @Berhansimsek #EnineBoyuna.

Selman öğüt galiba bilgisizliğini saldırgan davranarak örtmeye çalışı Seviye #EnineBoyuna.

İktidarı Selman Öğüt, Fatih Tezcan gibiler/ kendi özünden fışkıran lavlar yıkacak, karşıtları değil. #EnineBoyuna.

Oradaki Selman gibi varlıkların bu ülkeye hiçbir faydası olmadığı gibi insanları kutuplaştırıyor . Allah belanı versin senin gibi anlayışın #EnineBoyuna.

Matbaa 1450 yılında avrupada seri olarak kullanılmaya başlamış osmanlıda 1796 kullanılmaya başlamış. Selman öğüt çıkmışsın bilgin yok araştırman yok karşındakine hakaret edip bağırıp çağırıyorsun. Birşeyi savunurken önce bi araştır #EnineBoyuna.

Bu selman denen adamı sanki bilge bir adammış gibi konuşturmak zorundamısınız #EnineBoyuna #HülyaHökenek.

Ahlak yoksunu Selman kardesim biraz edep konusmalarindaki ifade tarzina dikkat et hiç hoş olmuyor savundugun parti babanin partisi degil savundugun kisi baban degil aklın yolu ol tartisma programlarinda uslubuna dikkat et buyuklerine hitabina dikkat et #enineboyuna.

Yalama kafa selman yine provakatörlüğünü yapmış! Berhan Şimşekin söylediği lafla hiç alâkası yokken lafı çarpıtıp millete salyalarıyla vatanhaini diye saldırmış! Saraya şirin gözükmek için yapmadıkları alçaklık yok! #EnineBoyuna.

Berhan Şimşek yine yaptı yapacağını. programı birbirine kattı. Hülya Hökenek, reklama bağlanmak zorunda kaldı. Bir kere de yalnış bilgi üstelik bilgili tavır ile. #EnineBoyuna @hulyahokenek @HaberturkTV.

Selman öğüt nasıl doçent olur diye düşünüyordum ki birden aklıma burhan kuzunun prof olduğu geldi !! #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Selman Öğüt bekledi bekledi kendi reklamını yapmak için, baktı bi şey çıkmadı Berhan beyi buldu. Bu adamı getiriyorlar yayının kalitesini düşürüyorlar. Hülya hanım çok mu arıyorsunuz böyle kişileri. yazık! #EnineBoyuna.

Amk veledi selman. Bankamatikçi , bedelli askerlik yapmış korkak pil #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna O. Ç. Osmanlıcılık yapacam DİE İçindeki PELİKAN Kimliğini salıverdi Serpme kafa.

KHK İhraclarıHukuksuzdur Yılbaşında MasumlaraTahliye #EnineBoyuna KHK zulmdür KHK mağdurları görevlerine iade.

KHK İhraclarıHukuksuzdur #EnineBoyuna Yılbaşında MasumlaraTahliye Masumlar cezaevinden çıksın. KHK mağdurları görevlerine iade edilsin. Mağduriyetler son.

#EnineBoyuna Selman Öğüt, Ben de sana karşıyım, akrabalık kontenjanından, otorite ayaklarda kafa ütülüyorsun. Aydın dediğin, akademisyen dediğin insan, muhalif olur. Bunu sana söyleyen oldu mu?.

#EnineBoyuna o programda Metin özkan gereksiz biri herşeyi ile çelişir açıklamalar yapmakta.

Metin Özkan ve Nedim Şener kim ki koskoca ülkeye bu boş kutuları dinletiyorsunuz. Bunlara sovsem söze yazık . Böyle sinsilerin ülkeye izletilmesinden dolayi Habertürk u kınıyorum #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Metin Özkan her programda herkese müdahale ederek çingene kavgası misali konuşturmuyor. Madem moderatörlük yapmayacaksınız diğer konukları gönderin tek başına konuşsun. Kendisinin her düşündüğü doğruymuş gibi. Bir kaç yıl önceki kendisiyle bu kadar çelişir biri?.

Mesele ne başörtüsü ne de saldırı, mesele bu eylemden siyaseten nemalanıyor olmaları.! #EnineBoyuna Başörtülülere Saldırı.

#EnineBoyuna sayın habertürk yöneticileri sahi size kim emir veriyor mecliste gurubu olan iyi partiyi programlara çağırmayın diye türkiyede iyi parti diye bir parti var haberiniz yoksa.

#EnineBoyuna Tüm Türkiye Mutlu oldukda Bir tek şu muhalefet yorumcularınız olamadı Yazık hep hüsranı yaşamak kaderleri olmalı🤣.

Metin Özkan konuştuğun cevizkabuğunu dolduramaz. Senin icin su tekerleme uygun olur ; Ossuruktan teyyare selam söyle o yare ; sana uygun olur. #EnineBoyuna.

Selman Öğüt işin gücün çıkar menfaat . Aaaah salla baş ah. #EnineBoyuna.

Turkey En Popüler Eğilimler