#EnineBoyuna Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#EnineBoyuna Twitter

Türk Televizyonlarında tartışma programlarına çıkan en cesaretli adam Ersan Şen nokta.#EnineBoyuna.

Ersan Şen’in açıklamaları megafonla tüm ülkeye dinletilsin. #EnineBoyuna @ProfDrErsanSen.

#EnineBoyuna Fotoğraf,#EnineBoyuna Fotoğraf by Seyfettin Ok,Seyfettin Ok on twitter tweets #EnineBoyuna Fotoğraf

Gaziemir Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 hedeflerimize güçlü adımlarla ilerliyoruz. #EnineBoyuna #BizBirizBeraberİzmiriz.

yabancıya konut&arazi satışı yapmayan avrupa ülkeleri var Türkiye de bunu yapabilir #EnineBoyuna.

Ersan bey ben öğretmenim benim ev almam mümkün değil. Dile getirdiğinz için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Cem Küçük sürekli gülüyor Psikolojik sorunlarımı var acaba. Hülya hanım, Ersan beyi çok kestiniz, konuklarınıza saygı sorununuz var. #EnineBoyuna.

Ersan hoca olmasa program izlenecek gibi değil. Halkın derdini anlatan doğruları söyleyen adam gibi adam #EnineBoyuna.

Farukla Cem isimli şahıslar sürekli manasızca gülüyorlar milletin canı çıkmış yazıklar olsun belliki bezlerı kuru #EnineBoyuna.

Ev alamayacağımı düşününce vereceğim oyun ne kadar önem oldupunu anladım. #EnineBoyuna.

Karabağlar AK Parti’miz; Cumhurbaşkanımız Sn.@RTErdogan Liderliğinde milletimizin umudu, güvenin ve istikrarın adı olmaya devam ediyor… #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Ersan Şen hocam Vatansever olduğu için acı söyler goy goyu kendini düşünenler yapar.

İkinci dairen mi var‼️ Extra vergiyi koy ⚠️ ▶️Bak nasıl fiyatlar iniyor #EnineBoyuna.

Sana da soru @AksoyFaruk74 Neymiş Enerjiyi dışarı bağımlı oldugumuz için mis Sanki devlet dışarıdan aldığı petrolü gazı millete 5 katına değil de bedava mı veriyor Dalga mı geçiyorsunuz #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna ya arkadaş bizler müslümaniz haksiz kazanç yapanlar hiçmi allahtan Korkmaz utanmazsiniz yazıklar olsun ne diyelim.

#EnineBoyuna Faruk ipin hem altında oynuyorsun Hem üstünde oynuyorsun .. Az değilsin .. @Haberturk @hulyahokenek.

#EnineBoyuna Hülya h. Lütfen araya fazla girmeyin adamlar rahat konusamiyor ersan hoca yukselmişken motivasyonu düşürüyorsun herşeye düdük çalan Cüneyt Çakır gibisin.

Bayraklı Milletimize hizmetkar olma yolunda; Cadde cadde, sokak sokak Güçlü ve Büyük Türkiye sevdasıyla çalınmayan kapı, sıkılmayan el bırakmayacak, gönüller yapmaya devam edeceğiz. #BizBirizBeraberİzmiriz #EnineBoyuna.

O saray yalaması ceme söyle bu ülkeyi 20 senedir japon başkanı yönetmiyor yalama cem senin kıçını yaladığın nemalandığın akp yönetiyor fazla zırlama artık milletin canı burnunda kimse aptal deyil senin bu algı yavşak ağızların artık çok canımızı sıkdı sandığı getirin #EnineBoyuna.

Ersan hocam her zaman doğruları söylediğiniz için teşekkür ederiz. #EnineBoyuna @ProfDrErsanSen @Haberturk.

Değerli Ersan Hocam kendinizi yormayin. Bizim ev araba alma gibi hayalimiz kalmadi. Marketten çıkarsak dua ediyoruz. #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Bu cem küçük yargilanmadan ölürsem gözüm açık gider. Beton kafa zihniyetli Faruk aksoyun Yerine yoldan geçen birisini koysanız konuşanları daha iyi anlar rol yapmaz. Halk zamlarla vergilerle inim inim inliyor bunlar birşey yokmuş gibi milleti kandiriyor.

#EnineBoyuna bir insanın yaşamını sürdürmesi için 1. GıdaYa 2. Barınmaya ihtiyacı vardı Bunlarda serbest piyasa saçmalığı asla olmaması.

⁦@hulyahokenek⁩ #EnineBoyuna Siyasetçilerin ve bir nesil yakınlarının Ticaretle meşgul olmaları, ihalelere girmeli kesinlikle yasaklanmalı Tekelleşmeye dur denmeli,gıda yasası,emlak yasası acilen getirilmeli #yanıyoruz Bu sistemi BİZ YIKARIZ !! HALK DELİRDi, Mülteciye Hayır.

#EnineBoyuna Fotoğraf,#EnineBoyuna Fotoğraf by Pîr Delî HâTuN ®️ 🇹🇷 🟢,Pîr Delî HâTuN ®️ 🇹🇷 🟢 on twitter tweets #EnineBoyuna Fotoğraf

Kemal bey Siz mevcut hükümetin kriz çöküşüne karşı ne önlem aldığı bilen var mı? Hiçbirşey yokmuş gibi yürüyorlar. Kimi ışık saçıyor. Hayal satıyorlar. Neye güvenelim. Bol keseden harcıyorlar. Onlara göre kriz yok. Kriz vatandaşın sırtın da Yazık ettiler #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Kemal Ozturk Cem kucuk Faruk Aksoy arkadaşlar Yirmi yıldır yediğiniz hurmalar artık biyerlerinizi tırmalar.

#EnineBoyuna allah hepimizin yardımcısı olsun bu artışin sonu gerçekten iyi değil başımıza bir şey gelecek.

#EnineBoyuna @AksoyFaruk74 inek yalamış saçlarınla ne anlatıyorsun Faruk, senin kadar boş konuşan bir tek Küçük Cem var. Bulmuşsunuz birbirinizi, kimin utanması lazım onu da söyle Faruk, ortaya konuşma bırakın şu yalakalığı.

Faruk bey neden tarım yapilamıyor herkes senin gibi ist da sirça köşkte yaşamanın hevesiyle köyü tarımı bırakıp senin gibi yaşamak hayali ile şehirlere göç ediyor. #EnineBoyuna.

#enineboyuna dolar 11 e düşerse ihracat olmazmış.. Herşeyi çok biliyor Cem küçü Habertürk bizimle dalga geçiyorsnz sanırım.

Hülya hanım cem Küçük Faruk Aksoy sorarmisiniz ak partiden ne çıkarları varki bunları bu kadar boş boş konuşuyorlar bu iki adam bu milletin sözcüsü değiller biz sozcuyuz birde bunların yerine halktan insanlar çıkarsanız bakkal kırtasiyeci kasap esnaf ciksin #enineBoyuna.

#EnineBoyuna ve Hülya Hökenek Kapanış sözü “Bu seçim ne olursa olsun ekonomi yön verecektir “ Hülya hanın ekonomide yapılan oyunları bir araştırsamı acaba ?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ali Koç
  • #alka
  • Amerika
  • #arclk
  • Ayasofya
  • AyrımsızAF EşitYasa