Turkey flag

🕓

#EnineBoyuna Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Ersan Şen senin gibi hukukçulara bu ülkenin o kadar ihtiyacı var ki, saatlerce konuşsan bıkmadan #enineboyuna.

#EnineBoyuna Twitter

#EnineBoyuna Fotoğraf

#EnineBoyuna - Twitter'da en iyi Tweetler

Bırakın boş beleş tartışmayı da,unutmayın: Gez dünyayı , gör İsmailağa’yı #EnineBoyuna.

@hulyahokenek @HaberturkTV Sadece merak lütfen bir cevap, muhterem Ersan bey ceza hukukçusu olarak her konu hakkında bir fikri olmalımı neden sürekli ekranlarda görmek zorundayız? #EnineBoyuna.

Cemaatler tarikatlar kapatılmalı diyorlar madem anket yapalım #RTleyelim Aşağıdaki cemaatlerden hangisi ilk kapanacaktır 🤔 #EnineBoyuna.

Deniz Zeyrek👍🏻 Ersan Şen👍🏻 Barış Yarkadaş👍🏻 Yurtsever, uygar, ilkeli insanlar 🇹🇷 #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna ne kadar saçma sapan iktidar gazeticilerini çıkıyorlar. Valla bunlar nasıl bu seviye geliyorlar. Bu kadar düşünceden beyinden yoksunken buraya kadar gelmeleri. Bu ikrarının hukukunun ne durumda olduğunu gösteriyor. Birincilerin mülakatta bırakılması ....

Nasuhi bey yeni Türkiye kavramı diye birsey yok. Hangi basaridan yalaması #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Nasuhi Güngör yalakalık kitabı yazıyor. Bu kadar kör bu kadar beyinden yoksun nasıl oluna bilir. Yeni Türkiye diyor; millet aç yoksul ormanlar kalmadı fabrika kalmadı hukuk kalmadı Kalan tek şey bu yalakalar kaldı..

#enineboyuna Program sona yaklaşınca yalakalık boyut atlıyor ., hadi ordan diyorum..

#EnineBoyuna @nasuhigungor senin o överek anlattığın ENSAR VAKIFlarında taciz edilip hayatların çöken çocukların niçin anlatmıyorsun ? Sizin gibi karakter yoksunlarını tv görmek miğdemi bulandırıyor ..

Liyakatten bahsedenlere bak ahahahaaa daha konuştukları konunun raporunu kitaplaştıran Sn Oktay Yıldırım programda yok liyakatten bahsediyor boş konuşmacılar @HaberturkTV @hulyahokenek #enineboyuna.

@hulyahokenek bu seviyesiz cahil metin özkan’ı çok mu aradınız ? Başka kimse yokmuydu çağı #enineboyuna.

Ersan Şen biz diğer. TV geçelim sen konuş. Kapanışıda yaparsın. #EnineBoyuna.

#enineboyuna cemaatler yerine dini millete diyanet işleri başkanlığı öğretse bu mesele hiç konuşulmaz Atatürk bu kurumu kurarken her şeyi düşünmüş.

#EnineBoyuna Prof gidip ilkokul 3 terk tarikat liderinin eteğini öpüyor ve siz buna Gidip din öğreniyor diyorsunuz Sebnem hanım. Sizi gidi fetö cü sizi. Tarikat kutsatıcı, IŞİD seviciler..

#enineboyuna işte hiyeryasiye uymadilar AKP sayesinde liyakati elinde bulundurdular Şebnem salağı.

#Atatürk ün sözlerini, ilkelerini SEÇİM BİLDİRGELERİNE koyan, devrimlerinin izinde tek parti VATAN PARTİSİDİR!.. 🇹🇷 #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Eğer işleriniz cemaatlar dernekler tarafından hallediliyorsa o zaman devlet çökmüştüık bu vatana ihanet edenlere.

#EnineBoyuna Türkiye de Cemaatler bir ayağı mezara sallanan adamlar üzerinden din tüccarlığı yaparak geçim elde etmek. Ne iş yapıyorlar da nereden elde etmişler o kadar mali.

#enineboyuna CEMAAT TARİKAT DA neymiş ya DİYANET YOKMU CAMİ YOKMU OKULDA DİN DERSİ YOKMU sapığı sapkını oğlancısı dini sohbet adı altında kapanıp evlere yurtlara ne bok yedikleri belli değil .AMAÇ NE dini paravan yapıp TİCARİ KARTELLEŞME KENDİ NBAKKALI KENDİ PAZARI OLUŞTURMAK.

#EnineBoyuna HAVANDA SU DÖVÜYORUZ,BU TARİKATLARIN LİDERLERİSİZ ONLARI TARTIŞMAKLA,BİZLER BU ADAMLARI YA ÇAGIRACAK TARTIŞMALARININ YOLUNU AÇACAKSINIZ YOKSA ÜKLENİN YOK OLMA YOLUNDA TAŞLARI DÖŞEMİŞ ADAMLAR ÜLKELER BATIRDILAR İMPARATORLUKLAR YOKETTİLER,BURLARA GELMELİLER..

#EnineBoyuna metin özkan neden mhp o zaman fetö nun siyasi ayağını araştırma komisyonunda araştırılmasına çekimser kaldınız.

#EnineBoyuna ÇAGIRIN BU TARİKAT LİDERLERİNİ TARTIŞSİNLAR,GÖRÜŞLERİNİ ANLATSINLAR KİM OLDUKLARINI TARİF ETSİ BU ADAMLARIN KAPALI BİR KUTUDURLAR ZATEN YERALTINDAN ÇIKARTMAK İSTEYENLER BU ADAMLARIN LİDERLERİYLE AÇIKCA TARTIŞ.

#EnineBoyuna Konuşmacıların hiç biri konuyu bilmiyor. * Kalp ameliyatı için oto tamircisine gitmek gibi bir ş * Hukuki konuları hukukçulara Sağlığı doktorlara Dini konuları din adamlarına bırakı.

Ersan Şen senin gibi hukukçulara bu ülkenin o kadar ihtiyacı var ki, saatlerce konuşsan bıkmadan #enineboyuna.

#EnineBoyuna Yav tatikatı konuşurken neden bir tarikat üyesi,veya lideri çagırıpta onların bu alttaki resimlerin veya demokrat sosyal Türk cumhuriyeti olan ülkeye bakış açılarını öğ gelemiyor tartışamıyorlar.çünki o insanlar dünyanın basına büyük bir beladırlar..

#EnineBoyuna Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler