Erşan Kuneri Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Erşan Kuneri Twitter

Erşan Kuneri’nin ‘Kooperatif Kemal’ bölümü çok efsane. Geceden beri gülüyorum..

Erşan Kuneri projesi ile ilgili sorularınızın tüm cevaplarını dramalar bölümünde FAQ dizini şeklinde cevapladım. Dikkatli izlenirse tüm cevaplar orda ilginize teşekkürler..

Erşan Kuneri Fotoğraf,Erşan Kuneri Fotoğraf by Cem Yılmaz,Cem Yılmaz on twitter tweets Erşan Kuneri Fotoğraf

Erşan Kuneri Şarkıları Yarın Tüm Muzik Platformlarında 🚀.

Erşan Kuneri’nin tamamını izledim ve çok güldüm, beğendim… Bravo @CMYLMZ Helal @netflixturkiye.

Erşan Kuneri Özel: Cem Yılmaz | Çok Basit Sorular #1 via @YouTube.

Tele1 TV
Tele1 TV

Yönetmenliğini Cem Yılmaz‘ın üstlendiği merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi dijital dizi ve film platformu Netflix’te yayınlanmaya başladı..

şampiyonluk kutlamasında kadın şarkıcı sahneye çıkartılmak istenmedi, müzik festivali yasaklandı, sutyen takmayan kadınların suç işlendiği söylendi, Erşan Kuneri dizisinin “Ebenin Avı” afişinin toplanılması istendi, Gazhane’deki sanat eseri kaldırıldı. yıl 2022, zihniyet bu..

Erşan Kuneri’yi sevdim ama bu mesajı hiç sevmedim. O iş öyle hiyerarşi veya bütçeye bağlı seviye işi olsaydı, bu yorum tek başına Erşan Kuneri’nin seviyesini de aşağı çekerdi..

Erşan kuneri ilk bölüm, film kısmına geçene kadar darladı ama sonrasında epey güzeldi be. Umarım diğer bölümler de böyledir.

Bir arkadaşımda gördüm Erşan Kuneri yi izliyim dedim. 10 lafın 9 u belden aşağı Cem Yılmazı severiz ve gayet başarılı bir komedyen ama ilk bölümden kapattı.

E ben yeni yatmıştım! Ne ara uyandık ya! Vay arkadaş. Neyse, şuraya Erşan Kuneri dizisinden Öğretmen Kemal in Evlenmekten Vazgeçtiği anı bırakayım. #günaydın.

15 dakika icinde takip eden herkesi takip ediyorum🦋🐰🦋 FA Cup Ankaragücü Altınordu Yunus Akgün Erşan Kuneri.

Erşan Kuneri’yi beğenmeme sezonu açıldı mı ? İyi. Sıkıldığın yerde kapatsana o zaman, kumanda sende. Daha iki bölüm izledik ama ustalara, yazarlara, emekçilere verdiği selamların çoğunu duydum ve gördüm. Beş dakikada üç kere gülmeye çalışmadan izleyin bir de😘😘😘….

Erşan Kuneri’nin en komik bölümü öğretmen kemal bölümü olmuş şivesi komedisinin ölüsü bile gülmekten göt yırttırıyor resmen büyülü bir şive. Gurban olduğum anadolu şivem.

Kücük hesaplar takipleselimmm🌸🌸🌸 Pontus FA Cup Liverpool Chelsea Erşan Kuneri.

@stevedabitcoin Erşan Kuneri izleyen 30 yaşından altındakiler zor güler 30-40 arası tebessüm eder 40 üstü kahkaha.

Erşan Kuneri karbonhidratı biraz azaltsa fena dizi değil aslında. 20 sene önce güldürebilecek, bünyede Adana Kebap etkisi yaratabilecek espriler 2022’de kabak tadı vermese de insanda bazen sanki ekmek arası ekmek yiyormuşuz hissiyatı uyandırıyor. Ekmek de candır tabi..

Erşan Kuneri büyük bir beklenti ile izledim ama beklentimi karşılamadı. Ezgi Mola icin devam ediyorum izlemeye. Ama Gibi ile kıyaslamak cok yanlış. 🤣 Gibi >>> Zafer Algoz kariyeri.

Kap da geldiğine göre rahatlıkla söyleyebiliriz ki acayip komik olmuş Ersan Kuneri.

Cem Yılmaz’dan alternatif ‘Erşan Kuneri’ afişleri🙌🏻.

Erşan kuneri dizisindeki öğretmen Kemal bölümünde güzel göndermeler var daha güzel olabilirdi toplumcu bakış açısını daha da itin gözüne sokabilirdi..

Erşan kuneri büyük bir hevesle açtım kolamı cerezimi çikolatamı aldım 1 bölümden sonra izlemek üzere kapattım şimdi kolam çereziö çikolatama yeni bir dizi lazım.

Erşan Kuneri kötü, baya kötü. Cinselliğin az ya da çok olması değil, salakça ve kaba olması mesele. Hele memed ali erbil’in o gerzek sözlü tacizine ayaklanan insanların şimdi bu dizinin esprilerini komik bulmasına ne demeli? Filmi çekilince birden iyi mi oluyor?.

Total izleyici Erşan Kuneri de çağlar ve urazın yanına merveyi de ekleyip yorum atınca nasıl güzel oluyor nasıl zevkli oluyor anlatamam 😗😗.

erşan kuneri serisini beğendim ben sığ kafalıların da iki cinsel içerik görünce şirazeyi kaydırmış biz cem babadan razıyız.

“Erşan Kuneri’yi açtım 15. dk’da kapattım”diyenler Erşan Kuneri’yi açtım 15 dakikadır kesintisiz gülüyorum, döktürmüş yine çiçeyim @CMYLMZ #ersankuneri.

Erşan Kuneri de Gibi de çok iyi ve farklı işler, bir şeyi beğenince hemen diğer bir şeyle karşılaştırmak aşırı saçma. Adamlar emek vermiş, üretmiş ve sunmuş. Bu toplumun resmen üreten insanlara garezi var. Hemen o daha iyi modu açılıyor. Bırak üretsin abi beğenmediysen izleme..

erşan kuneri birinci bölümün sonuna kadar dayanmaya çalışıyorum bi noktada EHEHEHE ANLADINIZ MI SEKS YANİ dışında bi şaka yapılıcak mı.

Erşan Kuneri muhafazakar aile ile izlemeye ne kadar uygun arkadaşlar :d Ona göre tek izlicem yada evde TV de izlicem.

ersan kuneri’yi henuz izlemedim ama @CMYLMZ’in fallik mimariyle domine edilmis sehrin aralarina arkaplaninda vulva olan koca koca tanitim afisleri astirmasi cok ince olmus :d.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Aston Villa
  • Avrupa Şampiyonu
  • AyşeYaz 1890aGönder
  • #ÇözümÖnerim
  • B a y B a y H E P İ N İ Z
  • Balotelli