Erden Timur Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Erden Timur Twitter

Başkanımız Dursun Özbek, İkinci Başkanımız Metin Öztürk, Yönetim Kurulu Sözcümüz Rıza Morova ve Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili Erden Timur, Galatasaray Adası’nda yapılan yenileme çalışmalarını yerinde takip etti. Detaylar 👉.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by Galatasaray SK,Galatasaray SK on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

📺 CANLI YAYIN | Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili Erden Timur gündeme dair açıklamalarda bulunuyor 👇.

@ReAcTshift Fark olsa bile Galatasaraylı yöneticilerin net istediği ve tavrı belli. Özellikle Erden Timur’un açıklamaları sonrası bu transfere zor diyemem bunu zaman gösterecek.

Galatasaray adına Cenk Ergün o kadar kaliteli orta saha oyuncuları ile görüşüyor ki hangisini alırsak alalım mutlu olacaksınız. Erden Timur orkestra gibi yönetiyor futbol şubesini. Son yılların en iyi kadrosunu kurmak için fikir birliğine varılmış 🔥.

Erden Timur değerlimdir ama her geçen gün Galatasaray ‘ımızın da daha büyüyen değeri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sadece değer vermeyelim moral destek de olalım..

Erden Timur ve Cenk Ergün Galatasaray için Ceyhun Kazancı ise Beşiktaş için farklı bir bakış açısı getiren cinsten yöneticiler bence. Başarılı olup olmayacakları sürece bağlı ama planlamaya dair fikirlerini dinlediğimde farklılık sezdim..

Erden Timur: Gelecek sezon Avrupa kupalarında olmadığımız için bize gelmek istemeyen futbolcular oluyor..

🎙 Erden Timur: Başka sponsor olmayınca stadyum sponsorluğuna ben imza attım. 📅 23 Haziran 2022.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by Cimbom Facts,Cimbom Facts on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Erden Timur: Transferlerin sezon başına yetişmesi için maddi manevi olarak her türlü fedakarlığı yapacağımıza söz veriyorum..

Ajans 1905 Özel Canlı Yayını Başladı ‼️ ✅Galatasaray’ın Listesindeki Flaş İsim ! Açıklıyoruz (ÖZEL HABER) ✅6 Numara İngiltere’den! ✅Erden Timur’un Şifreleri ✅Okan Buruk Kolları Sıvadı ✅Florya’da Toplan Emri ! ✅Cenk Ergün Transfer Seferi.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by Ajans 1905,Ajans 1905 on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Galatasaray için menfaatsiz çabalayan Erden Timur ne zaman çıkıp konuşsa güven veriyor sonsuz teşekkürler 💛♥️ işte Galatasaray ’a böyle adam gibi adamlar lazım 👏🏼 Galatasaray küllerinden yeniden doğacacak #ErdenTimur 🤜🏼🤛🏼.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by 1905Minikpandam,1905Minikpandam on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Futbolda bir zamanlar enteresan bir bölge vardı: Gizli Forvet Galatasaray’da Sportif A.Ş Başkan V Erden Timur ise “Gizli Başkan” 👉Stadyum isim sponsoru 👉Basketbol isim sponsoru 👉Bağışladığı gayrımenkuller 👉Zor zamanda maddi destek 👉Manevi olarak yaptığı fedakarlık, 👏👏👏.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by Nazım Türknas,Nazım Türknas on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Hep Böyle devam et dürüstlügünden kimseye ödün verme başarıların hep seninle olsun Erden Timur 💛❤️.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by Mutlu68,Mutlu68 on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Erden Timur diyor ki sponsorluğu resmi olarak geri çekeyim, yine para vereyim ama ekstra sponsor da bulalım hem de oradan para gelsin. İnanılmaz bi adam..

Burak Elmas 140 milyon dolar sponsor getirecekti. Yine Erden Timur el atmış..

📣Erden Timur: sponsorluklarımı resmi şekilde geri çekeyim, ama aynı parayı kulübe karşılık beklemeden vermeye devam edeyim hatta ekstra sponsor da bulalım gelirimiz 2 katına çıksın. Gerçekten büyüksün Erden Timur.💛❤.

Sırada Erden Timur var sanırım başlamış algıysa malum kişi..

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by Emre Güngör,Emre Güngör on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Galatasaray camiası kenetleniyor! Erden Timur ve Murat Özkaya diğer Galatasaraylı iş adamlarına örnek olsun. Simdi değilse ne zaman? İyi günde herkes isminin geçmesini ister, önemli olan yolun başında gemiye binmek!.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by menfaatsiz𝐆𝐒evenler,menfaatsiz𝐆𝐒evenler on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Birde böyleleri ben Galatasaraylıyım diye geçiniyor dursun özbeğin en büyük avantajı erden timur oldu umarım bu adamı kaybetmezler.

🔥🔥🔥🔥 Sponsorluğunu çekip aynı parayı Galatasaray’a bağış olarak vereyim diyen Erden Timur adamsin Adamin kralisin Bir kez daha hayran kaldı.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by ⭐️⭐️ULTRAGALA SOL✌️⭐️⭐️,⭐️⭐️ULTRAGALA SOL✌️⭐️⭐️ on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

Benim bildiğim erden timur dursun özbek metin bey abubakar ı alır @metinozturk1905.

🗣 Erden Timur: Paranın değeri eriyor ama gayrimenkul değerlendikçe değerleniyor. Kulüp benden gayrimenkul istemezse sevinirim. (gülerek).

Erden Timur : Başka sponsor bulunamayınca stad sponsorluğuna ben imza attım. Allahından bul Burak Elmas..

Erden Timur’un bu günde söylediği gibi geçen sezon transfer 37 Milyon Euro harcamışız, o parayı harcayıp ligi 13. Sırada nasıl oldu bitirdik bir bunu bana açıklasın.

Galatasaray taraftarlarına bir uyarım olsun şimdiden, Okan hoca ve Erden Timur gibi isimlerin odağında Galatasaray’a bel altı saldıracaklar, başladılar bile hatta, bu isimleri iyi not alın ve değerlerimizi bu isimlere karşı koruyun çünkü korkuyorlar, uyanık olun ….

Erden Timur: Kadro mühendisliğini doğru yapmamız lazı 13 yabancımız var dolayısıyla gidecek oyuncularımız olacak. Kısa vadede önemli aksiyonlar alacağız. Hocamızın raporuna göre görüşmeler hızlı bir şekilde devam ediyor. Fazla vaktimiz yok zaten. İyi kadro kurulacak..

Erden Timur: “Marcao ve Kerem’i satmak gibi bir düşüncemiz sadece oyuncu gitmek isterse ve rakam bizi tatmin ederse olur.”.

Erden Timur: Basketbolda geçen seneki atmosferi tekrar yaşamak için kombine ve loca satışlarına başlanacak..

Sizi ne kadar övsek eksik kalı Taraftar olarak o kadar aç kalmışız ki böyle adamlara yanında olsam sarılır ağlardı Galatasaray’a dair umudumuz yeş Çıkarsız, yalansız, iç savaşları olmayan adam gibi adam Erden Vallahi bravo 👏🏻.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by Eda Kızılelma,Eda Kızılelma on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf

ALLAH , Senin gibi GALATASARAYLILARIN sayısını çoğaltsın. Erden Timur 💛❤️.

Erden Timur Fotoğraf,Erden Timur Fotoğraf by 🦁💛❤️FATİH TERİMİN FEDAİSİ💛❤️🦁,🦁💛❤️FATİH TERİMİN FEDAİSİ💛❤️🦁 on twitter tweets Erden Timur Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ağustos
  • #çerkezköy
  • Başkan Erdoğan
  • Belotti
  • #benzin
  • Berat Albayrak