Turkey flag

🕓

Eren Derdiyok Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

⭐ Kayserispor, Eren Derdiyok ile ilgileniyor. 🙎🏻‍♂️ Yaş: 30 🏟 452 Maç 🇨🇭 Uyruk: İsviçre ⚽️ 128 Gol 🛡 Mevki: Santrfor 🎯 53 Asist.

Eren Derdiyok Twitter

Eren Derdiyok Fotoğraf

Eren Derdiyok - Twitter'da en iyi Tweetler

Sadece söylentileri yazıyorum. Mariano ----> 4 Milyon € Belhanda ----> 13 Milyon € Diagne ----> 18 Milyon € Ndiaye ----> Dönüş Onyekuru ----> Dönüş Sinan Gümüş ----> Bedelsiz Eren Derdiyok ----> Bedelsiz Semih Kaya ----> Dönüş Ömer Bayram ----> ? Ahmet Çalık ----> ?.

#SonSayfa hadi sinan’ı anladık,diagne yüksek ihtimalle satıldı ve buna tepki olarak katılmadı deniliyor ama benim merak ettiğim eren derdiyok neden yok bu adam ilk yarı boyunca kötü de olsa çaba göstermedi mi .??.

Geçen sene hiç süre almayan Tarık çamdal bile şampiyonluk kutlamalarına katılırken 18 maçta 10 gol atan Eren Derdiyok şampiyonluk kutlamasında yok buda bizim ayıbımız olsun hakkını helal et😢😢#GalaGecesi.

Eren Derdiyok Fotoğraf

🦁 #Galatasaray #AnaSayfa Eren Derdiyok veda etti –.

Eren Derdiyok bu takımın neferi ve bu şampiyonluktaki katkısı yok sayılması terbiyesizliktir!.

Eren Derdiyok Fotoğraf

Verdiğin emekler için teşekkürler Aslan Eren Derdiyok. Her zaman elinden geleni yaptığını biliyoruz 💛❤.

Eren Derdiyok’tan Galatasaray’a veda.

Eren Derdiyok Fotoğraf

@tuncsuarda144 Fovet suat 0 gol Şampiyonluk kutlamasında Eren derdiyok 10 gol kutlamada.

Eren Derdiyok şu platformda yer almalıydı vefasızlık bizim en büyük özelliğimiz maalesef.

sürpriz şeymiş... eren derdiyok. adama yaptığımız vefasızlığı ancak o şekilde ödeyebiliriz diye düşünüyorum.

@demarkesports Her şeye rağmen teşekkürler Eren Derdiyok! Seni Lokomotiv e attığın frikik golüyle hatırlayacağım! 👏🏻👏🏻.

Eren Derdiyok deyince troll başlık sandım. Futbola olan sevdam çocukların aşıya olan sevgisi kadar..

Eren derdiyok ile serdar aziz çağırmamakta ne demek arkadaş. Tafarel şike var diye katılmamış. Diagne tınlamış. 22 sampiyonluk şaibeli #deprem.

Bu sezon tüm resmi maçlarda penaltısız gol atma sıklıkları (en az 1000 dakika) Eren Derdiyok 177 dk/gol Henry Onyekuru 212 dk Sofiane Feghouli 233 dk Mbaye Diagne 287 dk Garry Rodrigues 378 dk.

Sezonun büyük bir bölümünü forvetsiz geçiren Galatasaray şampiyonluk kutlamalarına da forvetsiz katılı Mbaye Diagne, Sinan Gümüş ve Eren Derdiyok kutlamalarda #GalaGecesi.

Fener ağlama #galagecesi gs store eren derdiyok vedat muriqi türk telekom arena fenerbahce wesley sneijder ryan babel falcao talisca belhanda.

Diagne kadar gol attı ama kutlamada Eren Derdiyok yok, çok ayı.

Eren Derdiyok Fotoğraf

Sana yaptığımız bu ayıp bize yeter Hasan Şaş gibi olsan el üstünde tutulurdun biliyorum senin elin hep sol yanında tıpkı taçsız kral Metin Oktay gibi yolun açık olsun Eren Derdiyok .💛❤️👏👏.

Eren Derdiyok Fotoğraf

Eren Derdiyok Gala gecesinde yok, evet ama bu adam kabahatli demekki. Tarık çamdalın çağrıldığı törende o yoksa hocanın Bi bildiği vardır. Bu adam bedava oynamadı sonuçta bu takımda, hatta oynamadığında bile parası verildi. Olaya bu açıdan bakın. Haksızlık edildi falan demeyin..

Gönül isterdi ki bu aksam sizlerle beraber olayım, vedalaşayım. Maalesef kısmet böyleymiş. Herkesin canı sağ olsun. Açıklamanın tamamı için:.

Eren Derdiyok Fotoğraf

Eren Derdiyok veda etmiş..Kostas Eren’den daha mı çok katkı yaptı..Yoksa Diagne Eren’den daha iy bir futbolcu mu??Hayat bazen çok acıması Terim’i de anlamak bazen mümkün değil.

Eren derdiyok çok mu ağir şeyler yaptı acaba da şampiyonluk kutlamalarina bile katilamiyor. Şu an çok üzüldüm.

Başlıcam Eren Derdiyok a teklif varken 6 ay yatarak para kazanmayı seçti bize para kandırmadan gitti ne yapacaktı kulüp aferin iyi yaptin deyip kutlamalara mı cagaracakti.

Bilirim vedaları beceremeyiz. Şampiyonluktaki katkından dolayı teşekkür ederiz. Yolun açık olsun aslan parçası Eren Derdiyok 👏.

⭐ Kayserispor, Eren Derdiyok ile ilgileniyor. 🙎🏻‍♂️ Yaş: 30 🏟 452 Maç 🇨🇭 Uyruk: İsviçre ⚽️ 128 Gol 🛡 Mevki: Santrfor 🎯 53 Asist.

Eren Derdiyok Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler