Turkey flag

🕓

Eren Keskin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Eren Keskin bu toplumun yüz akı insanlardan biri. Ona küfredeni bırakın battığı çamurla boğuşsun..

Eren Keskin Twitter

Eren Keskin Fotoğraf

Eren Keskin - Twitter'da en iyi Tweetler

Eren keskin @KeskinEren1 iki kelimeyle ifade edilir o da barış tanrıçası ... başka sıfatları bulmak için kafamızı yormamıza gerek yok ☀️.

Nedim Şener’in kim olduğunu bilmiyorum. Bir görüntüde Eren Keskin’e küfür ettiğini gördü koca bir ülkenin bir televizyon kanalı ne siyaset yapmaktır, ne fikir belirtmektir ne eleşüpedüz küfürdür. O halde Nedim Şener, kullandığın dil ile; sen bir şerefsizsin!.

Eren Keskin Bir evde hasta bakıcı olarak çalışan bir kadının meclisteki milletvekilinin odasında ne işi var? Böyle bir ilişki hayatın normal akışına uygun mudur? İşte bu Nadira’ya yapılan istismarın gözler önüne serilmesidir.” diyor. #NadirayaNeOldu.

Eren Keskin insan hakları savunucusudur. İnsandır. İnsan olmayanlar tabi ki @KeskinEren1 i anlayamazlar..

Eren Keskin Fotoğraf

Eğer bigün Nedim Şener haksızlığa uğrarsa Eren Keskin onun haklarını savunur. Bu yüzden farklı.

Eren Keskin bu toplumun yüz akı insanlardan biri. Ona küfredeni bırakın battığı çamurla boğuşsun..

Eren Keskin insan hakları manipülasyonu yapan avukat görünümlü PKK soytarısıdır. Başka da bir şey değildir!.

@serdal_f @nedimsener2010 👏👏👏 Eren Keskin DENEN ŞEY, PKK nın avukatıdır. SÜSLÜ EREN! 😂😂😂.

@GkhnKhrman @nedimsener2010 Nedim hocam 80 milyon arkanizda . Eren keskin in profilini gayet iyi biliyoruz.

Nedim Şener Vatan Sevdalısı Ve TSK nın Yanında Olan Bir Gazetecidir Eren Keskin Denen Kadın ise Yeni tanıdığımız Bir Devlet Düşmanıdır Nokta..

@KeskinEren1 Eren Keskin bir insan hakları savunucusudur. Nedim Şener kimdir? Nedim Şener bir kimse değil, bir şeydir. Nasıl bişey? Kullanışlı bişey! Şeylerle muhatap olmamak lazım ama şerlerinden de Allah korusun diyorum. Çünkü bu şeyler çok zararlı olabiliyor..

@GkhnKhrman @nedimsener2010 Türkiye gibi başka bir ülke var mı acaba teröristlerin bu kadar itibar gördüğü? Eren keskin de okumuş teröristlerden..

@KeskinEren1 Eren keskin karsimda olsan agiz dolusu sufatina tukurur olmasa yere yatirip suratina sicarim ama gene icim sogumaz. Eze eze bitirecegiz siz vatanhainlerini..

@nedimsener2010 Eren Keskin tam bir PKK militanı. PKK’nın arka bahçesi sözde “İnsan Hakları Derneği”nin başkanıydı bunu yazdığında..

Eren Keskin Fotoğraf

Bombalara ismi yazılan Nedim Şener’den kendini eleştiren Eren Keskin’e hakaret - :.

Eren Keskin Fotoğraf

Selahattin demirtaş teröristtir. Eren keskin terörist sevicidir..

Metin feyzioğlu gibi faşist bir hukukçu ile arkadaşlık edenlere tabi ki de Eren Keskin insanlığı ağır gelir. Eren keskin onur dur mücadeledir barıştır ..

@salihro Bizde burdan eren keskin e ve demirtaş alçağına hakaret ediyoruz ne varmış 🤣 hatta tüm ülke hakaret ediyor,vatan hainleri terörün tetikçileri sizi.

@nedimsener2010 Aslında Eren Keskin Türk düşmanı olduğunu söylüyor. 40 yıldır pkk nın katlettiği insanlarımız için bir kere pkk ya söz söylemişnidir? Bunların derdi Kürtler değil, abd ye uşaklık yapmaktır..

Her zaman sevdiğim, saygı duyduğum, sadece coğrafyamızda değil dünyanın kıymetini bildiği insan hakları savunucusu, Eren Keskin yalnız değildir. Gerisi ne yazık ki Saray soytarılığı. Söz kurmaya değmez gerçekten..

Bu ülkede birazcık umut kalmışsa, o da Eren Keskin gibi İnsan hakları mücadelesi veren onurlu insanlar sayesindedir. Savaş fırsatçılığı yapan ALÇAKLAR elbetteki hedef gösterecek onu çünkü onun duruşu onların onursuzluklarını yüzlerine vuruyor.

@nedimsener2010 Senin bir lagam farasini kardes olarak isteyen kim. Ama Eren keskin bastacimiz.

@KeskinEren1 Eren Keskin gibi bir devrimci nedim şener gibi bir kemikçiyi muhatap alması üzücü bir durum.

Eren Keskin, insanlığının zekatını verse, sana da yedi sülalene de bin sene @nedimsener2010.

Eren Keskin Fotoğraf

Eren Keskin @KeskinEren1 , her daim mazlumdan yana olmuş onurlu bir kadındır. Canımızdır. Sen ise egemen dostu! @nedimsener2010.

Turkey En Popüler Eğilimler