Eren Abluka Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Eren Abluka Twitter

Diyarbakır-Lice’de devam eden Eren Abluka-18 operasyonunda, teröristlerle çıkan çatışma sonucu Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen Şehit olmuştur. Şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum milletimizin başı sağ olsun🇹🇷 🤲😭🇹🇷.

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Metin KÜLÜNK,Metin KÜLÜNK on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır Lice kırsalında yürütülen Eren-Abluka operasyonunda çıkan çatışmada şehit olan Çvş Oğuzhan ARDUŞ ve Çvş Turgut İÇEN’e Allah’tan rahmet, kederli aileleri,@TSKGnkur ve milletimize sabır ve başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Batman Valiliği,Batman Valiliği on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren Abluka-18 operasyonunda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Turgut Diken ve Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç’a Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Akparti Arsuz,Akparti Arsuz on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Eren Abluka-18 operasyonun da teröristlerle girilen çatışmada iki canımız şehit düştü. Aziz Ruhları Şad Olsun. #diyarbakır #lice.

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by ʀᴜʜᴜ´ᴀsᴇɴᴀ🇹🇷,ʀᴜʜᴜ´ᴀsᴇɴᴀ🇹🇷 on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır-Lice ilçesi Göçer kırsalında, ‘‘Eren Abluka-18 Operasyonunda’’ yaralanan Jandarma Astsubay Kd Çvş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzm Çvş Turgut İçen’in şehadetini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Milletimize başsağlığı dileriz..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Hakan.Eser,Hakan.Eser on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren Abluka-18 operasyonunda #şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Turgut Diken ve Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç’a Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun.🇹🇷.

Eren Abluka-18 Operasyonunda teröristlerle yaşanan silahlı çatışmada yaralanan J. Astsb. Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve J. Uzm. Çvş. Turgut İçen, sevk edildikleri hastanede şehit olmuştur. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Milletine başsağlığı dilerim..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Mahmut Güneş,Mahmut Güneş on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır-Lice’de devam eden Eren Abluka-18 operasyonunda, teröristlerle çıkan çatışmada Şehit olan; Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailesine ve Aziz milletimize baş sağlığı diliyoruz. #Karaman #SavaşKalaycı.

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Karaman Belediyesi,Karaman Belediyesi on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

İçişleri Bakanlığı duyurdu: “Eren Abluka-18″ operasyonunda iki jandarma yaşamını yitirdi.

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by A3 Haber,A3 Haber on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

🔴 İçişleri Bakanlığı: İki jandarma şehit oldu: İçişleri Bakanlığı, Eren Abluka-18 Operasyonu’na katılan iki jandarmanın girdikleri çatışmada yaralandıktan sonra kaldırıldıkları hastanelerde yaşamlarını yitirdiklerini açıkladı..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Eren Abluka -18 Operasyonunda teröristler ile yaşanan silahlı çatışmada Jandarma Çvş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çvş.Turgut İçen’in şehit olduklarını öğrenmiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Büyük Türk Milletine başsağlığı dileriz..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by İYİ Parti Başakşehir,İYİ Parti Başakşehir on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

🔥 İçişleri Bakanlığı: ‘EREN ABLUKA-18 operasyonunda 2 asker şehit oldu.

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

İçişleri Bakanlığı duyurdu: - 2 asker şehit oldu #SonDakika.

İçişleri Bakanlığı duyurdu: - 2 asker şehit oldu #SonDakika.

Eren Abluka-18 Operasyonu’nda iki asker şehit oldu, bir asker yaralandı.

Eren Abluka-18 Operasyonu’nda iki asker şehit oldu, bir asker yaralandı.

Eren Abluka-18 Operasyonu’nda iki şehidimiz var.

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Büyük Sivas Haber,Büyük Sivas Haber on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında gerçekleştirilen Eren Abluka-18 operasyonunda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Turgut Diken ve Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç’a Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Barış Üstün 🟢 🇹🇷,Barış Üstün 🟢 🇹🇷 on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır’da 2 asker hayatını kaybetti İçişleri Bakanlığı, Eren Abluka-18 Operasyonu bölgesinde çıkan çatışmada 2 askerin hayatını kaybettiğini açıkladı..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Amed Haber Gazetesi,Amed Haber Gazetesi on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

🇹🇷Diyarbakır Lice ilçesindeki Eren Abluka-18 operasyonunda teröristlerle yaşanan silahlı çatışma esnasında yaralanan Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Oğuzhan Arduç ve Jandarma Uzman Çavuş Turgut Diken tüm müdahalelere rağmen şehit oldu..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Ordu Haber Ajansı,Ordu Haber Ajansı on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Eren Abluka-18 Operasyonu bölgesinde 2 asker şehit düştü.

Diyarbakır Lice kırsalında yürütülen Eren-Abluka operasyonunda çıkan çatışmada şehit olan Çvş Oğuzhan ARDUŞ ve Çvş Turgut İÇEN’e Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz. Aileleri, TSK ve Aziz Milletimizin başı sağ olsun..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Kestel Belediyesi 🇹🇷,Kestel Belediyesi 🇹🇷 on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

Diyarbakır Lice kırsalında icra edilen “Eren Abluka-18 Şehit Jandarma Onbaşı Doğan DAĞCI Operasyonu”nda teröristlerle yaşanan silahlı çatışma esnasında şehit olan Çvş. Oğuzhan ARDUÇ ve Çvş Turgut İÇEN’e Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by T.C. Kofçaz Kaymakamlığı,T.C. Kofçaz Kaymakamlığı on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

@M_Sarigul Diyarbakır Lice’de gerçekleştirilen Eren Abluka-18 operasyonunda, hain terör örgütü PKK ile çıkan çatışma sonucu şehit olan Ast. Kıd. Çvş. Oğuzhan Arduç ve Uzm. Çvş. Turgut İçen’e Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. 🇹🇷.

ŞEHİDİN VAR TÜRKİYE EREN ABLUKA-18 Operasyonunda yaşanan çatışma esnasında 2 Askerimiz Şehit oldu, 1 Askerimiz yaralandı. Şehit Oğuzhan Arduç Şehit Turgut İçen Türk milletinin başı sağ olsun..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by Yunus İşcan,Yunus İşcan on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf

İçişleri Bakanlığı: Eren Abluka-17 operasyonu kapsamında çıkan silahlı çatışmada, 2 bölücü terör örgütü mensubu ölü olarak ele geçirilmiştir..

Eren Abluka Fotoğraf,Eren Abluka Fotoğraf by paşa suat,paşa suat on twitter tweets Eren Abluka Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Aleyküm
  • #Asgari
  • #asgariuecret
  • aynı kafa
  • Aziz Nesin
  • #ÇokGüzelsin