Turkey flag

🕓

Ergin Ataman Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Hangi takımı desteklerseniz destekleyin, şu fotoğrafı aklınızdan çıkarmayın. Çok büyük rekabet yaşayan, geçen sene bu rekabetin tansiyonuyla bir süre konuşmayan iki isim Zeljko Obradoviç ve Ergin Ataman. Şimdi ikisi….

Ergin Ataman Twitter

Ergin Ataman Fotoğraf

Ergin Ataman - Twitter'da en iyi Tweetler

Twitter çok ilginç bir yer. Daha iki hafta kadar önce, Efes - Barcelona serisinin beşinci maçı sonrası çoğunlukla Fenerbahçe taraftarının tepkisi vardı. Genel yorumlar, Efesli olmam ya da Ergin Ataman’ı övmem üzerine kuruluydu..

Itoudis: Ergin Ataman ile benim maçım olmayacak. Anadolu Efes ile CSKA Moskova karşılaşacak. Anadolu Efes muhteşem bir sezon geçirdi. Güzel bir final bizi bekliyor. #F4GLORY.

Ergin Ataman Fotoğraf

Karşınızda fenerlilerin tek bindiği dalı da kesen,adam gibi adam Ergin Ataman😉.

Ergin Ataman Fotoğraf

- Fenerbahçe taraftarı şimdi diyodur ulan Futbolda Fatih Terim vardı - Şimdi Basketbolda Ergin ataman çıktı Bu Galatasaray tam bir başbelası 😂 -Adam 20 dk 23 M € Çöpe attı gitti Helal olsun 👏 - Şimdi Anadolu Efes Finali Real Madrid ile pazar günü oynıyıcakmış 👏 #F4GLORY.

Ergin Ataman Fotoğraf

*Euroleague’de 9 şampiyonluğu olan Obradovic ile Euroleague’de kupası olmayan Ergin Ataman’ı kıyaslıyorlar. *5 kez üst üste Final Four’a kalmış ve 1 şampiyonluğu bulunan Fenerbahçe ile ilk defa Final Four’a kalan Efes’i kıyaslıyorlar. Bu tweet Fenerbahçe düşmanlığının özetidir..

Ergin Ataman’ı Obradovic ile kıyaslayanda beyin aramak aptallık olur..

Ergin Ataman Fotoğraf

Ücret bile istemeyen Ergin Ataman hocamızı gönderdiğinizden beri maç izleyemez olduk.İnşAllah en kısa zamanda kavuşuruz hocamıza🙏🏽💛❤️.

Ergin Ataman: Avrupa’nın en iyisini yendik.

Ergin Ataman Fotoğraf

O kupayı istiyoruz Ergin Ataman Galatasaray ile tarih yazdın sıra Anadolu Efes’te #F4GLORY.

İlk yarının özeti ->Uzaydan atsalar girecek,Ergin Ataman balı. Basketbol falan oynamıyorlar sadece bireysel yetenek ve bireysel performans. Guduric maçın anahtarı..

Ergin Ataman’ın Anadolu Efes’i ilk yarıyı Fenerbahçe karşısında önde kapattı..

Ergin Ataman final four da feneve ders veriyor 👏👏 ilk yarı sonucu anadolu efes: 45 fenev:40.

ilgi çekmek için ergin ataman seviciliği yapan aptal gü yenilirsek götünüze kına yakın orospu evlatları.

Bazı insanlar vardır, Allah’ın zoruna gitmesin ama sıfatlarında nur yok, sabaha kadar şırıngıyla kulağına asit damlatabilirsin. Mesela Ergin Ataman.

Obradovic ve Ergin Ataman el sıkıstılar. Obradovic tum rakip teknik heyeti bekledi, tek tek ellerini sıktı. Ergin Ataman ise sadece Obra’nin elini sıktı ve arkasini donup gitti..

Hangi takımı desteklerseniz destekleyin, şu fotoğrafı aklınızdan çıkarmayın. Çok büyük rekabet yaşayan, geçen sene bu rekabetin tansiyonuyla bir süre konuşmayan iki isim Zeljko Obradoviç ve Ergin Ataman. Şimdi ikisi….

@JesHogh_4 @TurkeyLega ergin ataman hayattaki tüm şansını yarın akşam kullanıcak geçen sezon euroleague de averaj takımı olan takıma final oynatmış olucak :).

@TurkeyLega Ergin Ataman hayattaki tüm şansını bu fotoğrafta kullanmış olabilir.

Ergin Ataman: “Pazartesi İbiza’ya giderek orada kutlama yapacağız. Sonra da Türkiye’ye döneceğiz ve lig maçlarına hazırlanacağız.” #EuroLeague.

Ergin Ataman Fotoğraf

Şunu biliyoruz ki EuroLeague tarihinin gelmiş geçmiş en iyi koçuyla karşılaşacağız. EuroLeague’in en iyi takımına karşı oynayacağız. Ancak bizim de özgüvenimiz tam, kendimize inanıyoruz, başaracağız -Ergin Ataman.

Ergin Ataman: 'Şunu biliyoruz, en iyi koça karşı oynayacağız' | #F4Glory -.

Ergin Ataman Fotoğraf

@ismailsenol Cuma saat 19:01; “Datome topu çaldı, Kalinic’e verdi, Kalinic hızlı oynadı ve Vesely smaçla bitirdi! Fenerbahçe Beko’nun ilk sayıları Jan Vesely’den geliyor. Asist Nikola Kalinic!” Ergin Ataman ağlıyor 😭.

@TekTabanca_Fb Cuma saat 19:01; “Datome topu çaldı, Kalinic’e verdi, Kalinic hızlı oynadı ve Vesely smaçla bitirdi! Fenerbahçe Beko’nun ilk sayıları Jan Vesely’den geliyor. Asist Nikola Kalinic!” Ergin Ataman ağlıyor 😭.

Fark etmez. Fenerbahçe forması giyen her yiğit, Ergin Ataman’ın kocasıdır.

Ergin Ataman: “Bu tweetleri laf olsun diye atmadım. Hissettim ve attım. Yarın hissedersem yine atarım.”.

Turkey En Popüler Eğilimler