Turkey flag

🕓

Ergin Ataman Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

The award is voted on by the 16 head coaches of the Turkish Airlines EuroLeague teams, with the stipulation that no coach vote for himself. Itoudis edged Ergin Ataman of @AnadoluEfesSK , who finished second in the voting and Sarunas Jasikevicius of @bczalgiris.

Ergin Ataman Twitter

Ergin Ataman Fotoğraf

Ergin Ataman - Twitter'da en iyi Tweetler

The award is voted on by the 16 head coaches of the Turkish Airlines EuroLeague teams, with the stipulation that no coach vote for himself. Itoudis edged Ergin Ataman of @AnadoluEfesSK , who finished second in the voting and Sarunas Jasikevicius of @bczalgiris.

Ergin Ataman Fotoğraf

@ntvspor Ben , kesinlikle dünyanın en büyük koçu olan Ergin Ataman bey kardeşimiz seçilecek diye beklerken bu habere çok üzüldüm şimdi..

En büyük bütçeli takımın şampiyon olması doğal. Ancak bir sene önce normal sezonu son sırada bitiren Efes’i final oynatan hoca var. Yılın koçu Ergin Ataman olmalıydı..

@sporx Aklın yolu bir tabii ki, Ergin Ataman gibi bizim üzerimizden ego yapmıyor, doğru söylüyor kral.

@3luguyolluyor @EuroIeagueTR Çok haklısın bence Ergin Ataman hocam daha çok hak ediyordu.

Ceyrek butceyle bir onceki sezon son siradaki takima final yaptiran Ergin Ataman hak ediyordu her sene takimi sampiyon olan koc en iyi koc olsun o zaman.

EuroLeague’de başantrenörlerin oylarıyla yılın koçu şampiyon @cskabasket’in koçu Dimitris Itoudis seçilirken; @AnadoluEfesSK başantrenörü Ergin Ataman oylamada ikinci sırada yer aldı..

Ergin Ataman Fotoğraf

@dodekabasket Adam şampiyon olmuş tabiki de o seçı hıyarlar ergin ataman üzerinden obradovice saldırmış. Obradovic gibi 9 euroleague ve onlarca şampiyonluğu olan adamın tek başarısı Fenerbahceyi yenmek olan erginle karşılaştırması. Basketbol tarihinde kara lekedir. Ergin bile biliyor.

-Euroleague finalisti -BSL normal sezon lideri ve şampiyonu -Cumhurbaşkanlığı Kupası şampiyonu -Türkiye Kupası finalisti Geçen sezonun EL sonuncusu, bu sezonun 9. büyük bütçesi, 9 yeni oyunculu bir takım ve özlemi çekilen başarılar. Teşekkürler Ergin.

@dodekabasket Ergin ataman 18 milyon euro bütçe ile final oynadı. Çeyrek final elediği barça, yarı finalde elediği fb ve real ile cska nın ki 30 40 m € bandında. Yiğidi öldür hakkını ver..

Geçen sene sonuncu olan takımı finale çıkartan Ergin Ataman seçilmedi yani o da güzel.

ℹ️@AnadoluEfesSK Koçu Ergin Ataman, #EuroLeague koçlarının oylarıyla verilen bu ödülde ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırayı ise Sarunas Jasikevicius elde etti. 🔗.

Ergin Ataman Fotoğraf

@EuroLeague @ItoudisD Ergin Ataman did final by half of CSKA’s budget. SHAME on YOU!.

@HBK_Obradovic Hocam kim kızdırdı seni sakin yav :) bitti gitti seneye kupayı alırız öyle sustururuz. Devamlılık zordur ergin ataman ve türevleri bunu yapamaz zaten.

@crenkartal Galatasaraylı Ergin Ataman bu sezon tokat delisi yapınca girdiğiniz delikten çıktınız mı ? :).

Rakipleri tarafından nefret edilenler ama sürekli başarılı olanlar sıralı listesi ; 1) Fatih Terim 2) Ergin Ataman 3) Novak Djokovic.

Ergin Ataman korkusu demiyorlar da, Gherardini etkisi diyolar.

Ergin Ataman Fotoğraf

@mercanex Şu an Ergin Ataman gibi yumruk şov yapmasını bekliyorum.

Ergin Ataman Fotoğraf

Ergin Ataman gibi yumruk şov yapmak için neyi bekliyorsun #WimbledonFinal.

Ergin Ataman Fotoğraf

Merkez kortta Djokovic servis atarken Kosovo bayrağı açsalar biter Novak ama işte hiç bir #Wimbledon izleyicisinde Ergin Ataman karşısındaki Fenerbahçe taraftarı zekası yok 😂.

Ali Koc Ergin Ataman icin bu salona nasil gelecek diyerek acik acik siddete azmettirdigi halde neden hicbir ceza almadi 6222? Siradan bir taraftar 10000 TL aliyorsa Ali Koc gibiler 1M TL ceza almali ki gercekten inanalim bu kanuna.

Fenerbahçelilerin basketbol muhabbeti inanılmaz bir kalkık buruna işaret ediyor. Ulan beni yeniyon da kazanıyon sonra Ergin Ataman çıkıyo😎.

@OnllyFener Ergin ataman len mq diyenler sezon başlayınca görürler 😉😂😂😂.

@mehmetsahin_225 @OnllyFener 10 yıldır fenerbahçe hegemonyası altında ezilen ergin ataman 10 yıl somra ilk defa şampiyon olfu diye en iyisini yaptınız.

Sulokas dusunemiyom Hele ergin atamanı hiç Eksik sakat yakaladığın turkiyenin en iyi basketbol takıma senin saygı duyman gerekirken ukalikla konuşarak bi yere vardığını sanıyon Ligde görüşmek üzere ataman seni ne mola kurtarabilcek nede anadolu efes emin ol buna.

Turkey En Popüler Eğilimler