Ergin Ataman Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ergin Ataman Twitter

Ergin Ataman has been diagnosed with pneumonia and is currently receiving treatment at an Istanbul hospital. We wish Ergin Ataman a speedy recovery 🙏.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by BasketNews,BasketNews on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

Ergin Ataman: Biz bu sene playofflarda yokuz, katılan takımlara şimdiden başarılar..

Koç Ergin Ataman’ın da söylediği gibi ALBA Berlin - Anadolu Efes maçı, sezonun özeti oldu. Efes’in kullandığı maç topu öncesi yerleşimden oyunu anlayan Israel Gonzalez, savunmaya müdahale etti. Cut ve “flare” perdeye savunmasını uyandırdı. Keşke farklı bir oyunla dönülseydi….

Ajansspor
Ajansspor

🏀 Ergin Ataman: Bu maç sezonumuzun bir özeti gibiydi. Biz bu sene playofflarda yokuz, katılacak takımlara şimdiden başarılar diliyorum..

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by Ajansspor,Ajansspor on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

Koç Ergin Ataman’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 🙏.

📰NOTÍCIA O Anadolu Efes anunciou que o técnico Ergin Ataman continuará seu tratamento e ficará internado. Por esta razão, Ergin Ataman não está liderando a equipe pelo campeonato turco hoje. A previsão de seu retorno é na quinta-feira (21). Melhoras, Ergin Ataman!.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by Tabela de Ferro - Basquete Europeu,Tabela de Ferro - Basquete Europeu on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

Oruç ibadetinin hem maddi hem de manevi faydaları saymakla bitmez Hayırlı Cumalar İmza MilyonlarcaOy GenelAffa AşktanKaçılmaz ElSed Nagelsmann Fatih Terim Eryaman Sinan Ateş Arina Ergin Ataman Cristiano Ronaldo Vargas Nursi Bahçeli Fenerbahçe Opet Senaryo.

😷 En raison d’une pneumonie, Ergin Ataman pourrait manquer le prochain déplacement sur le parquet de l’Alba Berlin. Nous souhaitons un bon rétablissement au technicien turc. 🙏🏼 💎 #PurBasketball @EuroLeague.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by SKWEEK,SKWEEK on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

@GercegiB Adnan Oktar Davası Savunma Hayırlı Cumalar Bahçeli Tuchel Fenerbahçe Opet Arina Etimesgut Eryaman Nagelsmann Fatih Terim Ergin Ataman Vargas Nursi Kurgu Senaryo jungkook Imoco Meryem Terzic Ana Cristina Hulki Düşler Anadolu Efes Candan Hayri Süreyya Tanrı.

🎙️ @togankaratas: “Ergin Ataman, elindeki kadro ve elde edilen başarı açısından Messina ile birlikte en kötü performans gösteren iki koçtan biri.”.

🔵⚪️ @AnadoluEfesSK koçu Ergin Ataman, @albaberlin yenilgisinin ardından açıklamalar yaptı. 🎙️ Son bölümde yaşadıkları sorunlara değinen Ataman, playoff şanslarının kalmadığını belirtti:.

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, hastalığı sebebiyle bugün oynanacak Büyükçekmece maçında takımının başında yer alamayacak..

Ergin Ataman, maç sonunda dikkat çeken açıklamalarda bulundu! 👀.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by SonPeriyot,SonPeriyot on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

🏀🇹🇷 Trener Ergin Ataman primljen u bolnicu . Nadamo se da će biti sve u redu! 🙏.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by merkurxtip.rs,merkurxtip.rs on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

‼️ Ergin Ataman, hospitalizado por una neumonía 🔵 El entrenador del Anadolu Efes es duda para el próximo partido de #EuroLeague.

Anadolu Efes Başantrenörü Ergin Ataman, hastalığı sebebiyle bugün oynanancak Büyükçekmece maçında takımının başında yer alamayacak..

BasketNews story about Ergin Ataman ruling Anadolu Efes out of the EuroLeague playoff race:.

Sezonun bitmesini beklemeden Ergin Ataman’ın istifa etmesi gerekiyor, yardımcılarıyla birlikte.

Head coach Ergin Ataman has been hopsitalized with an upper respiratory illness, @AnadoluEfesSK announced Sunday Full story: #EuroLeague #HouseOfBlue.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by Hedge_out,Hedge_out on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

Anadolu Efes, Koç Ergin Ataman’ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı 🙏.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by KP Basket,KP Basket on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

Ergin Ataman hocam geçmiş olsun Allah şifa versin hocam seni seviyoruz Ergin hocam ❤️🤍💙.

📢 Anadolu Efes’ten Ergin Ataman açıklaması 🔗.

Ergin Ataman Fotoğraf,Ergin Ataman Fotoğraf by Spor Depor,Spor Depor on twitter tweets Ergin Ataman Fotoğraf

Ergin Ataman havluyu attı, Nagelsmann bi anda kovuldu, Fenerbahçe Opet CEV yarı finaline kaldı nasıl bir gündem bu gece gece???!!.

ergin ataman’ın maç sonunu sahada 5 numara olmadan 4 kısa+singleton ile oynama tercihi efes’in sezonun en kritik savunmasında hücum ribaundunu alamayarak yenilmesine neden oldu..

Başta Ergin Ataman sonrasında kadro kurulumunda Alper Yılmaz maalesef sınıfta kaldı bu sene. Bugünden itibaren yeni kadro yapılanmasına gidilmeli teknik ekip dahil..

Bu yüzden, şampiyonluk elde etmiş koç olabilirsin ama BÜYÜK KOÇ asla olamazsın. Yüzde 1 bile şans olsa EN SON UMUTLAR ÖLÜR diyerek mücadele eden, umutsuzluk değil umut aşılayan koçlar BÜYÜK tür Ergin Ataman. Sen gERGİN den öteye gidemezsin..

y
Y

@bulutcagdas Her guzel seyin bir sonu var, bu takim ve ataman da miadini doldurdu. Ergin ataman italyanin yolunu tutar, fenerde larkini kapar🙂.

Ergin ataman agabey olmuyo işte efesle zorlamaya gerek yok çok sevdiğin gassarayına dönmenin tam sırası hocam.

Ergin Ataman, zaturre olmus. Bu yasta insanlarin yilin 12 ay calismasi buyuk sikinti. Milli takima gitmese cok iyi olurdu. O arayi dinlenerek gecirmesi onun icin iyi olurdu. Umarim kisa surede iyilesir.

@AnadoluEfesSK Ergin Ataman a geçmiş olsun.Şifalar kadar olayın gidişatı açısından sıkıntı bence Ergin hoca artık koltuğu bırakmalı.Vasat takımlardan fark yer hale takviye yaparken biz elimizdekileri yolladı artık yeter..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • AlparslanHocaya Yargısızİnfaz
  • Anadolu Efes
  • Anayasayı
  • Asena
  • Ateşi
  • Çankaya
  • Ömer Faruk Başaran
  • Önce Türkiye