Turkey flag

🕓

Erkan Mumcu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Erkan Mumcu: Abdullah Gül majestelerinin valisi.

Erkan Mumcu Twitter

Erkan Mumcu Fotoğraf

Erkan Mumcu - Twitter'da en iyi Tweetler

@ANK3406 Erkan mumcu adam gibi adamdır,tespitleri yerinsedir sinsiliğin mega starını iyi tanıyor..

@odatv Erkan mumcu önce cıkıp mehmet ağarla partiyi kuracakken neden vazgeçtiğini anlatsın ö talimat geldi onu konuşsun..

@FUATUGUR VALLAHİ Sn ERKAN MUMCU @cbabdullahgul Efendi HAKKINDA HARİKA BİR YORUM YAPMIŞ İZLEMENİZ DİLEĞİYLE.‼️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

Erkan Mumcu 367 garabetini yaşayan en yakın tanıktır @cbabdullahgul için bakın neler.

@vfor34 @bulent_korucu Belki de haberi yok veya başka bir durum var bilemem ben OdaTv yi. Ama şuan baktım Reisçiler baya sahip çıkıyorlar mevcut söyleşiyi yayıyorlar. Biz biliyorduk zaten de Erkan Mumcu cesurca söylemiş modundalar..

Akpartiye fabrika ayarlarına dön dedik. Yanlış anlayıp önce Erkan Mumcu çıktı, sonra da Başörtüye Saldırı tagı açtılar.

Erkan Mumcu: Abdullah Gül majestelerinin ! Erdoğan da Adamdır demiş😉 Aynen katılıyoruz 👏👏👏 #15TemmuzGecesi.

Sekiz yılda seksen yıllık zafer Yavuz Sultan Selim Han Şahım sen herkesi sadık dost sanma Sen herkesi dost sanma belki düşmanın olur Belki o alemlerde sözü geçen olur Dost olur düşman olur sözü geçen olur hükümdar olur. Ömer Halisdemir #kpss2019 Erkan Mumcu #KerkükKatliamı.

Erkan Mumcu’dan dikkat çekici Abdullah Gül Yorumu; “Ben kendisini (Abdullah Gül) Majestelerinin Valisi olarak çoktan kodladım. Ancak Tayyip Erdoğan kendisidir, yanlış yaparken de, doğru yaparken de, o kendisidir, gördüğünüz adamdır yani, ama öteki arkadaş öyle bir şey değ”.

BÜLENT ARINÇ CUMHURBAŞKANININ HİMAYESİNDE SENDE 19MİLYON İSTİYORSUN HERHALDE Erkan Mumcu.

Erkan Mumcu yu yeni gördüm 2007 den bu Vayy be nasıl değişmiş saç sakal.

Erkan Mumcu kültür bakanlığı döneminde tüm akraba eş dost hatta tüm Yalvaç lıları müzelere bakanlığına dolduran adam kayırmada üstüne olmayan.

Erkan Mumcu’dan, Abdullah Gül yorumu; Ben kendisini,Majestelerinin Valisi olarak çoktan kodladım,Tayyip Erdoğan çok daha hakiki bir adamdır yanlış yaparkende,doğru yaparken de,o kendisidir,gördüğünüz adamdır yani,ama öteki arkadaş öyle bir şey değ.

Bir zamanlar siyaseten intihar eden Erkan Mumcu @cbabdullahgul için Majestelerinin valisi, @RTErdogan için Adammm💖 diyor ... Mutlaka izleyelim👇👇👇.

Heh tam da bu nokta iş fikri yok,ne derlerse onu yapıyor ve Öteki bizden yanlışta yapsa doğruda yapsa kendi düşü Mumcu öyle bir noktaya değindi teline 😊.

Eski Bakan Erkan Mumcu’dan ortalığı yıkacak iddialar! Gül ve Arınç Erdoğan’a kumpas kurdu.

Erkan Mumcu Abdullah Gül demiş başka bişey dememiş.. 17-25 ve 15 Temmuz için tek cümle etmemiş. Kah Ergenekon’da yapılanlar diyor kah Erdoğan tecrübesizdi Koca bir boş küme sohbeti, geç kalınmışlığı da cabası. Babacan hareketi onuda heyecanlandırmış belli 😉.

Erkan Mumcu’nun iddiası doğruysa, Arınç “siz olmazsanız ben aday olurum” dediyse ve Erdoğan kendisi yerine Gül’ü aday gösterdiyse bu nasıl Erdoğan’ın önünü kesmek oluyor? Erdoğan ‘ben adayım’ deseydi kim engel olacaktı?.

Erkan Mumcu, bir kaç ay içerisinde tekrar AKP ye katılır. Nede olsa Türkiye siyasetçilerin de omurga yok. Tayyip bey de Numan bey ve Süleyman Soylu gibi onu da parti vitrinine kor. Ve geçmişte bir birlerine söyledikleri her şeyi unuturlar..

@Murat__Sarigul @yarimdunya32 Aha bu Erkan Mumcu resmen kendini yedi bitirdi. Çok pis gaza geldi zamanında. Hayırlısı.

@subatenver @ErkanMumcu63 Anlaşmada yazaydın ya Ekli listedeki isimler doğrultusunda Bir ibare Avukatsın milletvekilisin Vs Zerre kadar beyin olsa Aldatıldım demezdin. Kalleşe Kalleşlik yapması için İmkân verirsen Yapar Vermeseydin! Bence Yanlış yapmışsın SUÇLUSUN Erkan.

@kutLuesendemir Erkan Mumcu röportajı var, bence baya yürek soğutacak küfür kaldırır!.

Herkes yanlış anlamış sanırım. Erkan Mumcu, majestelerinin valisi derken İngiltere yi kastetmiyor. Abdullah Gül için majestelerinin, Fethullah Gülen olduğunu kastediyor..

Türkiye bu röportajı konuş Erkan Mumcu: Abdullah Gül majestelerinin.

Erkan Mumcu Fotoğraf

Erkan Mumcu: Abdullah Gül majestelerinin valisi.

Erkan Mumcu Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler