Turkey flag

🕓

Erman Toroğlu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Fikret Ormanlarla mormanlarla münasebet kuruyorsan görelim miş Beşiktaş Başkanına hitap şekline bak ya Erman Toroğlu’

Erman Toroğlu Twitter

Erman Toroğlu Fotoğraf

Erman Toroğlu - Twitter'da en iyi Tweetler

Erman Toroğlu yine algı peşinde! Anlattığı şeyle videonun alakası yok. Tek derdi Beşiktaş ile ve Fikret Orman’la uğraşmak zarar vermek, yıldırmak..

Erman Toroğlu : “O ufaklık Abdüş, Sosa, Yusuf falan oynadığı sürece bu Trabzon Beşiktaş’ı yer abi, kimse kusura bakmasın.”.

Erman Toroğlu : “O ufaklık Abdüş, Sosa, Yusuf falan oynadığı sürece bu Trabzon Beşiktaş’ı yer abi, kimse kusura bakmasın.” Fotoğraf
Trending In Turkey: Quaresma Tasarrufİçin MemurÖğretmenler #HaydiBastırŞanlıGöztepe Sarah Jessica Parker Benjabet Kazandırıyor Kemal Özdeş #ReisUcretlilerKadroIstiyor #küçükbiröneri

Erman Toroğlu: “Rizespor, dün akşam tempoyu baştan yapsa, bu Galatasaray’ı rahat bir şekilde yenerdi. Önce inanmadılar, sonra baktılar ki bunlar rahat rahat mağlup edilir ama iş işten geçti.” (Sabah).

Akşam gene Erman Toroğlu Serkan Korkmaz ve Aspor denen kanal Beşiktaş başkanı Fikret Orman’a sarmış! Kime hizmet ediyorsunuz? Siz! Terbiyesiz adam lar! Bakın adam diyorum!.

Zamanında rezil kararlarla Beşiktaş’ı doğrayan Erman Toroğlu, yorumculuğuyla da Beşiktaş’a olan kinini kusmaya devam ediyor. Bu yüzden #BaşkanınaSahipÇıkBeşiktaşlı.

💬 Erman Toroğlu: Ali Koç hani soyunma odasına inmeyecekti? 💬 Evren Turhan: Bir şey fark etmedi zaten. Ali Koç soyunma odasına indi, Akhisar 3 yaptı. (A Spor).

💬 Erman Toroğlu: Ali Koç hani soyunma odasına inmeyecekti?
💬 Evren Turhan: Bir şey fark etmedi zaten. Ali Koç soyunma odasına indi, Akhisar 3 yaptı. (A Spor) Fotoğraf

Erman Toroğlu: Eğer takımı otobüsle yollayacaksan kendin de dolmuşa bin..

Fikret Ormanlarla mormanlarla münasebet kuruyorsan görelim miş Beşiktaş Başkanına hitap şekline bak ya Erman Toroğlu’.

Ateşle oynama, sonunda ellerin dillerin yanacak Erman Toroğlu ş #GsYalakasıAspor.

Ateşle oynama, sonunda ellerin dillerin yanacak Erman Toroğlu ş #GsYalakasıAspor Fotoğraf

💬 Erman Toroğlu: Fikret Orman hadi çık Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmedim de, hadi çık. Davet edilmediği halde gitti. Bu iş başka yere gidiyor, kötü kokular geliyor. Tribünler karışırsa bu işin sorumlusu üç başkan olur. Ali Koç, Fikret Orman ve Göksel Gümüşdağ..

Erman Toroğlu hakem misin yorumcu musun hoca mısın hoşaf mısın yoksa bilardo ıstakası mısın? Her hafta bi takıma giydiriyorsun. Amınım nasıl Ankaragüçlüsün sen. Hepsine aynı anda söveceksin. Geçen hafta gsliydin. Bu hafta fenerli oluyon. Hepsine her hafta küfretsene amınım..

Erman Toroğlu Fikret Orman ve Ali Koç Beşiktaş ve Kadıköy belediye başkanları için Kılıçdaroğlu ile görüşüp taraftar üzerinden kaos çıkarmak istiyorlar. Siz sporunuzu yapın. Siyaset sizin işiniz değil. Galatasaray üzerinden kaos ve olaylar çıkarmak istiyorlar.'.

Erman Toroğlu Fikret Orman ve Ali Koç Beşiktaş ve Kadıköy belediye başkanları için Kılıçdaroğlu ile görüşüp taraftar üzerinden kaos çıkarmak istiyorlar. Siz sporunuzu yapın. Siyaset sizin işiniz değil. Galatasaray üzerinden kaos ve olaylar çıkarmak istiyorlar..

Erman Toroğlu Fikret Orman ve Ali Koç Beşiktaş ve Kadıköy belediye başkanları için Kılıçdaroğlu ile görüşüp taraftar üzerinden kaos çıkarmak istiyorlar. Siz sporunuzu yapın. Siyaset sizin işiniz değil. Galatasaray üzerinden kaos ve olaylar çıkarmak istiyorlar. Fotoğraf

Lan sen BEŞİKTAŞ Başkanına kaypak diyecek Erman Toroğlu.

Erman Toroğlu o giydiğin gömlekleri Ulus anafartalardan 15 teleye almıyosan andavalsın amk. Para verip alınmaz amk..

Galatasaray - Çaykur Rizespor karşılaşmasının kritik pozisyonlarını Erman Toroğlu yorumluyor. @serkan_korkmaz #TakımOyunu.

Galatasaray - Çaykur Rizespor karşılaşmasının kritik pozisyonlarını Erman Toroğlu yorumluyor.
@serkan_korkmaz #TakımOyunu Fotoğraf

Erman Toroğlu: Sporun FETÖ pisliğinden temizlenmesi ilk önce el atılacak yer Galatasaray Futbol Şubesi’dir..

Serkan Korkmaz, Erman Toroğlu, Zeki Uzundurukan, Mehmet Ayan, bir de Mustafa Özgür Sancar denen balici GS’li lobiciler, şimdi çıkın ağlayın bakalım. Allah bu anlamda inşallah yüzünüzü hiç güldürmez..

Sevgili Erman Toroğlu sana bi haberim var ; “ Rize cinconun aminukudi “ Ömer Bayram Eren Derdiyok Muslera #SaldırGALATASARAY #MehmetTutulkan.

Erman toroğlu havlamaya başlayabilirsin 🐶 6saray çaykuru yenemedi evinde ...

Erman Toroğlu: Kulüpler Birliği Galatasaray’ın karşısında, bu da kesin. Ama sen bu kumpasa çanak tutmayacaksın. Fikret Orman, 17’de 17 ile çıktık diyor. Diğer kulüp başkanlarından toplantıyı terk edenler oluyor. Bizimle dalga mı geçiyorlar?.

Bu gazete kapatılmalı, Asporda @serkan_korkmaz İsimli Evren Turhan, Kerem İnan, Erman Toroğlu gibi kamuoyu önünde program yapıp taraftarlari kışkırtan adamları parlatan spor koordinatorunun görevine son verilmeli !.

Erman Toroğlu dansöz fikretin yalanlarını ve kumpaslarını anlatıyor. Seni gidi dansöz.

🎙️Erman Toroğlu: 'Ben Galatasaray olsam Kulüpler Birliği toplantılarına gitmem. ‘Tüm her şeyi yazan Fikret Orman’ diye Erol Bedir dedi. Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, ‘Kağıdı gönderin, tartışalım’ demiş ama kağıdın kendisine gönderilmediğini söyledi' ▶️.

🎙️Erman Toroğlu: 'Ben Galatasaray olsam Kulüpler Birliği toplantılarına gitmem. ‘Tüm her şeyi yazan Fikret Orman’ diye Erol Bedir dedi. Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, ‘Kağıdı gönderin, tartışalım’ demiş ama kağıdın kendisine gönderilmediğini söyledi' ▶️ Fotoğraf

🎙️Erman Toroğlu: 'Fikret Orman, 17’de 17 ile çıktık diyor. Diğer kulüp başkanlarından toplantıyı terk edenler oluyor. Bizimle dalga mı geçiyorlar?' ▶️.

🎙️Erman Toroğlu: 'Fikret Orman, 17’de 17 ile çıktık diyor. Diğer kulüp başkanlarından toplantıyı terk edenler oluyor. Bizimle dalga mı geçiyorlar?' ▶️ Fotoğraf