Ermenistan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ermenistan Twitter

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: Ermenistan bizim toprak bütünlüğümüzü tanımıyorsa biz de onların toprak bütünlüğünü tanımayız. Türkler geliyor demek!.

@b_ysabri 15 Mayıs geceden itibaren Atina, Ermenistan, Londra ve New York uçakları ya dolmuş ya da çok az yer kalmış...

2/Bu gereksizle benim de avukatlarım ilgilenecek. Samandağ halkı burada ve bu analardan özür dileyeceksin! kinci ve diğer gereksizlere videolarla yanıt veriyorum. Burası Samandağ, Ermenistan değil, böyle bir yalan içn IQ gerek. Yıkıntı yok diyen 3. gereksiz, aç gözlerini de bak👇.

Ermenistan Fotoğraf,Ermenistan Fotoğraf by Hamide Rencüs,Hamide Rencüs on twitter tweets Ermenistan Fotoğraf
17
17

Ermenilerin bulunduğu her yeri Ermenistan yapmak. Hmmm, bunu yapan Kürtler de var tabi her türlü saçmalık. Ulus bilincinden uzak, etnik manyak.

@Ruslann93 Iran la ermenistan nin siniri 40 kilometre dir Turkye de yeni osmancilik hayal leri olan lar iran la ermenistanin sinir larinin kapatilmasini istiyor ki kendi lerince yeni osmancilik yapsin lar kafkas lar da Ama o arkadaşara sormak lazim turkeyin sinir larini başka ulke ler.

@zelimamoski @ATuncayOzkan Can Ermenistan da oluyor bunlar da bunu Türkiye diye paylaşacak kadar acizler.

@AkyakaCumhur @ozan_blk07 Amq Mali birde ordaki tabelalara baksan buranin Türkiye olmadiğini anlarsin Sizin gibi mallarin yüzünden bunlarda prim yapiyo Ne yazsa favliyonuz Burasi Ermenistan savasa karsi yürüyüs ses montaj.

@batuhngln @haskologlu Yer Ermenistan olduğuna göre dilde ermenicedir herhslde gerçi oda montajmış.

@BaskanHanmm Yer Ermenistan. Savaş Karşıtı miting Sesler -hakkımızı helal etmiyoruz-montaj. Hade dağılı !.

UEFA talep etti; Ermenistan maçına Türkiye taraftarı alınmayacak.

@ajans_muhbir Hastır lan ne Rusya ne Ermenistan bütün Sovyetler gelseniz gücünüz yetmez.

Gündem ile alakasız: Ermenistan TR maçında tansiyonun artacağını bilmeyen var mı?.

@tele1comtr Video montaj,yer Ermenistan… Bakalım yalan haberden ne ceza alacaksınız,sonra ağlamak yok.

@odatv Hmmm. Depreme uğramış binalar nerde. Burası Ermenistan ve savaş karşıtı miting olmasın..

@rusencenter Ayrıca rica ediyorum Ermenistan ı kışkırtıp durmayı güvenmese sesi bu kadar gür çı ye güvenen Ukrayna nın haline dönmesinler sonra.

@izzetbey55 Yani sen bu insanlara ermeni diyosun kendi vadandaşını bölüyorsun hatayı ermenistan ilan ediyorsun pes.

@DDGrubu Onların projesinde Kürdistan yok, Erzurum, Konya arası büyük İsrail, yukarısı Ermenistan.

@ArnoAlahverdian @Tigartsakh Vrastan, Aderbejan, Gurucistan, One of the more weirder arguments..

@hakikatbilgisi Mayınları temizlediler sırada iran ve ermenistan sınırındaki mayınlarda ülke işgale nasıl daha açık hale getirilir cevabını bilemiyorum.

@Zumzum74556301 @Huseyin_Fazla Doğuda Ermenistan. Hala okullarda topraklarımızı ülkelerine ait gösteren haritalar asıyor. Elcimiz ve 14 yaşındaki kızını öldüren teröristi ulusal kahraman ilan ediyor. Tehdit değiller ancak güçlü ABD ve Avrupa diasporası bizim silah almamızı zora sokuyor..

#SONDAKIKA | Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Ermenistan bizim toprak bütünlüğümüzü tanımıyorsa, biz de onların toprak bütünlüğünü tanımayacağız. Ermenistan ve arkasındaki ikiyüzlü ülkeler, bize karşı kirli planların yapılamayacağını iyi bilmelidirler..

SE
SE

Ermenistan Türkiye kara sınırı açılması şart, insaniyet namına daha bizim yardımcı olmamız lazım..

007
007

@Dadas1907__ Ermenistan diyen arkadaşkar arkada akdeniz tabelası sağda vakıfbank tabelası var hiçmi görmediniz ermenistanda Türkçe tabelamı var vakıfbank mı var dikkat ederek yazın lütfen.

@ATuncayOzkan Sazanlık yapmamak lazım koskoca vekillik yaptın yalan haber yaptığın sana hakkımı helal etmiyorum Tuncay Özkan bu yürüyüş Ermenistan savaşı için yapıldı.

@Kumaneri11 @asirisag Avanak herif sen gönderince bi sikim yapabileceğini, rahat edeceğini falan mı sanıyorsun? Öyle olsaydı ermenistan şuan uslu uslu otururdu. Özerklik ya da yerel yönetim istemelerinin anadilde eğitim istemelerinin nedenini anlayamayacak kadar mı mankurtsun? Çeneni kapat bi işe yara.

@Ruslann93 Çabadi dir ve karşi olduk larini hem erdogan hem turkey de başka siyasetçi ler soyluyor di Iyi de Iran niye izin versin ki sinir lari değiş sin Iran aptal mi ki tehlike nin farkin da olmasin ki ermenistan la kendi sinin sinir larini hanki hedefe değiştirmete çabaliyor.

@nursse_hemsire Yakan konuşma burası Ermenistan Erivan sokakları savaşa hayır slağonları Hatay değil utanmazlar işiniz gücünüz yalan.

Burası ermenistan dezenformasyon yasası gereği @tele1comtr nin kapatılması gerekiyor bu twiti silmez ve özür dilemez ise.

arkadaşlarım, ığdırdayım diye niye kimse gelmiyor gitmiyor yav beni bu ermenistan ellerinde bıraktınız yazıhlar olsunn ;(.

@gulcinyalcinel Sesler ş karşıtı gö dallara bakın anlarsiniz .ne alaka Hatay.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Başınız
  • bor karbür
  • Buket Aydın
  • Carl Sagan
  • cbherasmyedyt
  • Celal Şengör
  • Davut Güloğlu
  • EhliyetYoksa OyDaYok