Ersun Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Ersun Twitter

Ersun Yanal: Fenerbahçe uzun yıllardır şampiyonluğu kovalıyor. Onların da bir stresi var. Çok rahatlıkla güçlü bir şekilde sahada bileğinin hakkıyla kazanabilecek her türlü donanıma sahip bir takım. Biraz daha sağduyu hepimizi futbola yaslayıp, onunla daha iyi zaman geçirmemize….

İlk senesine kaza dedik Ersun Yanal’a transfer yapmadı Zeki Murat Göle’yi gereğinden fazla tutup trabzona şampiyonluk verdi Erol Bulut’u geç gönderip beşiktaşa şampiyonluk verdi Yetmedi ısrarla kaliteli kadro kurmayıp Galatasaray’ın önünü açtı ikinci tur şampiyonluğunu görecez.

Ersun Yanal’ın geçen hafta ki Alanyaspor’u ve geçtiğimiz yıllarda Antalyaspor’da dönüştüğü oyunu düşünürsek; faul sayıları bir hayli artan takımlar yaratmıştı. Ayrıca Fenerbahçe’nin duran toplarda gol atmayı bırakın, tehlikeli atak yaratma yüzdesi %10’larda. Dolayısıyla bu durumu….

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by Berk Bekgöz,Berk Bekgöz on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Alanyaspor’a karşı en etkili olan isimlerden biri Süper Lig’de çok beğendiğim Ankaragücü’nden Ali Sowe’du. Dikkat edin özellikle kantlara deplase olursanız ve çok hareketli yer değiştirirseniz, Alanyaspor’a karşı etkili olabiliyorsunuz. Sadece bugün Ersun Yanal’ın bu durumu görüp….

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by Berk Bekgöz,Berk Bekgöz on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Ülkemize Yeşil ve Yenilenebilir Enerji kazandırma yolunda Durmak Yok Yola devam 14 Mayısta BAŞKAN ERDOĞAN DİYECEKSİNİZ Cumhurbaşkanı Erdoğan Bor Karbür #Dünyabu HALK TV KAPATILSIN #ALYvFB Penaltı Jesus Yavuz Mete Kalkavan Ersun Emre Mor Enner Valencia.

Sporx
Sporx

Ersun Yanal: Bir pozisyon sonrası, hakemin elini cebine götürmesi, tekrar değiştirmesi… Bu bayağı söyleme yol açacak..

Ersun Yanal: Futbol; hakemler ve ortam üzerinden konuşuluyor. Jorge Jesus’un, Galatasaray’ın, Beşiktaş’ın açıklamaları… Umarım bunlar en kısa zamanda biter ve futbolu konuşuruz. Yensek de bunları söyleyecektim. Futbola ihanet ediyoruz. Hepimizin futbola birikmiş özrü var..

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by Sports Digitale,Sports Digitale on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Ersun Yanal, Fenerbahçe yedek kulübesine giderek herkesin tek tek elini sıktı ve Jesus’a sarıldı. 😍🙏.

Ersun hocam icin intikam vakti haydi hocam seni kovan camiaya kim oldugunu göster şunu unutma sen en @ersunyanal.

biraz önce sevenleri olarak birkaç arkadaş ersun hocanın teknesinden ayrıldık her yer karmakarışıktı etrafa saçılmış en az 100 150 kağıt vardı hoca en son teknenin camlarına bile john nash gibi hücum seti ç çok yazık oldu bu.

Ajansspor
Ajansspor

Ersun Yanal: Bir pozisyon sonrası, hakemin elini cebine götürmesi, tekrar değiştirmesi… Bu bayağı söyleme yol açacak..

Ersun’un altındaki ‘küçük’ habere bakmayın sakın..

Ersun Yanal - İçerde #ALYvFB @YFK1907 Alanyaspor - Fenerbahçe.

Jesus ofansif hamlelerle ya herro ya merro dedi ve baskıyı arttırdı. Maç sonu açıklamarıyla jk-sivas maçı sonrası Rıza’ya dönen Ersun hoca,boşluklardan yararlanacak bir oyun oynatmadı.Rakip gelsin atamazsa puan alırız diye bir futbol ötü oynayan rakibine 2 tane penaltı….

s
S

Tam farkı kapatacaz derken Ersun hocadan gelecek 4-0 lık mağlubiyet.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by s,s on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu Fenerbahçe’li, Teknik direktör Ersun Yanal Fenerbahçe’li. Fenerbahçe yöneticisinin maaşlı çalışanı Mhk başkanı Leyla Orta. Maça atadığı hakemler Mete Kalkavan. VAR hakemi Hakan Ceylan. Bu Twet bu kadar.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by İbrahim Karadeniz 🌟 🌟 🌟 🌟,İbrahim Karadeniz 🌟 🌟 🌟 🌟 on twitter tweets Ersun Fotoğraf

erol varken alanya: ligde üst sıralara oynama+avrupaya gitme ersun varken alanya: her maç domalma+kümede kalma mücadelesi.

Can
Can

Topu eve götürebilirler - Kazım Ersun Yanal.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by Can,Can on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Beyler şunu unutmayın. Lider olmak avantaj ama arkanda birsi varsa lider gitmek çok daha zor ve strelidir. Gs tökezleyecek daha çöküş başladı daha ersun hocamla oynayacaklar daha bjk ye gidecekler. Hadi olum kazanın şu maçları..

O değilde Ersun Hocam İNŞALLAH sezonun geri kalanında çok başarılı olursun. Hiçbir İstanbul ya da Karadeniz Bölgesi takımına yenilmezsin 🤗 Dualarımız da kalbimiz de.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by Kadıköy Sokak 💛💙🤫,Kadıköy Sokak 💛💙🤫 on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Alanyaspor TD Ersun Yanal: Hakemler için de çok üzülüyorum. Böyle gergin ortamın onların kafasında, ruhunda yaptığı travmanın empatisini yapıyor musunuz? Onlara oluşturduğumuz ortamı da düşü Futbola ihanet #ALYvFB.

Sen öleceksin ki biz yaşayalım Ersun Yanal hocam Alanyaspor - Fenerbahçe.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by HaveYouMetEmir,HaveYouMetEmir on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Fanatik Beşiktaşlı Çağdaş Atan Okana galibiyet göstermeyen ersun yanal Efsaneleri fatoşu rezil eden Pirlo Vodafone Park Şenol Hiç umudum yok ama Mahmut Tekdemirin intikamı(karısı darlıyormuş.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by saddam huseuin pereira,saddam huseuin pereira on twitter tweets Ersun Fotoğraf

0-7 falan biter çok ciddiyim alanya top oynamıyor + ersun yanal satar.

Fanatik
Fanatik

✍ @faikcetiner: Fenerbahçe’yi geçmişte şampiyon yapmış Ersun Yanal ile Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya çalışan Jesus’u karşı karşıya getiren maç her yönüyle ilginçti. ➡.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by Fanatik,Fanatik on twitter tweets Ersun Fotoğraf

oğlum ersun geriye yatarsan sana burda hayvan gibi döverim pas oyunu oynat biz zaten 3 leriz.

Ersun Yanal: Futbola ihanet ediyoruz.

Ersun Fotoğraf,Ersun Fotoğraf by Sputnik Türkiye,Sputnik Türkiye on twitter tweets Ersun Fotoğraf

Yok ya bu spikeri bizim maçlara atamaktan vazgeçmeyecekler ! Hakem de kalkavan eyyamcısı varı düşünmeme gerek yok ! Ersun Yanal rakip hoca Allah taksiratımızı affetsin!!😞.

Osayinin pozisyonu sarıdır kırmızıdır geçin bunu bir teknik direktörü olarak eleştirme hakkı yok mu Ersun hocanın mk asalakları. Bir de niye defans yaptın diyorlar la olum siz mal mısınız mk adam ne oynatırsa oynatır. Gsli hocalar gibi yapmasını mı bekliyorsunuz mk..

Kızlara Tehdit yapıldı, korkutulup iftira atmaya mecbur hale getirildiler. -- Kaldı 7 Özlem Zengin ve Uganda Berna Laçin de Özgür Özel İsviçre Nevruz Ayyy Kızılay Azerbaycan da Terörist Ersun Nehir Faik de İETT Ağla Furkan.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Cumhurbaşkanımız Sayın
  • Davulcu
  • Dağılın
  • Dönem
  • Dursun Çiçek
  • Erzurum
  • Ezan
  • #FatihAltayli