Turkey flag

🕓

Ertuğrul Sağlam Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

@futbolovic Ertuğrul Sağlam’ın puan almasını geçtim, hepsini üst üste koyup şampiyon olduğunu hatırlıyorum (En kibar böyle söyleyebiliyorum) 😉

Ertuğrul Sağlam Twitter

Ertuğrul Sağlam Fotoğraf

Ertuğrul Sağlam - Twitter'da en iyi Tweetler

@futbolovic Ertuğrul Sağlam’ın puan almasını geçtim, hepsini üst üste koyup şampiyon olduğunu hatırlıyorum (En kibar böyle söyleyebiliyorum) 😉.

Ertuğrul Sağlam: Maçtan umutluyduk. Daha fazlasını yapmamız gerekiyordu. Üzgünüz. Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz ama en kısa süre içinde bu sıkıntıları azaltmaya çalışacağız. Ayağa kalkacağız.

Trending In Turkey: #KarımNurayBeniAldattı Uğur Koç İddianameYok TutuklulukVar 11 Eylül #EserYenenlerShow #baharınyüzügülsün ReisinSözü Tektipaskerlik #sizetavsiyem

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam: Tekrar ayağa kalkacağız..

Ertuğrul Sağlam maça mağlup çıkmış kulübeye bakınca öyle görünüyor biz zaten onu biliyoruz sıkıntı #BeşiktaşınMaçıVar.

Değerlerimizi harcama konusunda ülkece üzerimize yok. Heleki bazı kalemşörler birilerini hedefe koyduysa tamamdır, topyekün ona linç başlar. Ertuğrul Sağlam bu ülkenin gördüğü en beyefendi insanlardan biridir. Kariyerini eleştirebilirsiniz ama bunca itham ve çamur atmak haksızlık.

Değerlerimizi harcama konusunda ülkece üzerimize yok. Heleki bazı kalemşörler birilerini hedefe koyduysa tamamdır, topyekün ona linç başlar.
Ertuğrul Sağlam bu ülkenin gördüğü en beyefendi insanlardan biridir.
Kariyerini eleştirebilirsiniz ama bunca itham ve çamur atmak haksızlık Fotoğraf

Galatasaray’ın geçen hafta #KENETLEN Ertuğrul Sağlam’ın bugün #AyağaKalkacağız Mesajları size de tanıdık geliyor mu?.

Ertuğrul Sağlam: Çok üzgünüm.

Ertuğrul Sağlam: Çok üzgünüm Fotoğraf

Fenerbahçeden puan almak için elimizden geleni yapacağız diyen Ertuğrul sağlam Galatasaray’ın bu kadar eksikleri varken takımın top oynamıyor hayırdır ? Gs yi şampiyonluk yarışında tutmak için mi.

Ertuğrul Sağlam Liverpool maçından sonra biz ölmüştük sense pişkinlikle hayat devam ediyor demiştin. Sana müstehak bu olanlar..

Ertuğrul Sağlam: Milli takım arasında ayağa kalkacağız BU AYAĞA KALKMA KELİMESİNDEN HEP HUYLANMIŞIMDIR!.

Ertuğrul Sağlam: Milli takım arasında ayağa kalkacağız -->.

Ertuğrul Sağlam: Milli takım arasında ayağa kalkacağız --> Fotoğraf

MAÇ BAŞINDAN BERİ SAHADA GEZEN FUTBOLCULAR MAÇA SIFIR ETKİ EDEN FETÖCÜ ERTUĞRUL SAĞLAM VE HER SENE MAÇI 6s SATAN YÖNETİM : kayserispor.

@sporx Şu kayseri ligden düşse en çok gs üzülür! Her sene 6 puanı garanti çünkü. Birde buna Ertuğrul sağlam denilen gs sempatizanı katılınca tam oldu..

Ertuğrul Sağlam’ın maç sonnnda kendini çağıran Tribünlere Konuşması.

Ertuğrul Sağlam gs maçına kazanmak yada puan almak için çıkmış olsa, en azından bu rezalet futbola tepki olarak devre arası değişikle başlardı.Varela ve Asamoah Gyan gibi çok önemli oyuncuların kulübede işi ne?.

Ertuğrul Sağlam leş takıma karşı hamle yapmak için neyi bekliyor acaba. Bu nasıl oyun planı ya..

Ertuğrul Sağlam Türkiye’nin en kötü teknik direktörlerinden biri belki de ilk 3’te..

Ertuğrul Sağlam hiçbirzaman bir daha büyük takım çalıştıramayacak. Dümdüz bir futbol anlayışı bizdeyken de böyleydin be hocam. ( kişiliğine adamlığına asla laf etmem adam kere adamdır. ).

ertuğrul sağ şu gsye karşı takımını daha ne kadar kötü oynayabilirse o kadar kötü oynatıyor.

@Cihovanni Abi Kayseriliyim 3 senedir maçlara gidiyordum bu sene Ertuğrul sağlam geldi almadım şenor dan bir tık kötü hoca.

💬Ertuğrul Sağlam: 'Bugün futbolla alakalı bir şey konuşmak aklımıza gelmiyor. Birlik-beraberliğe ihtiyacımız olan bugünlerde kaliteli ve dostça bir karşılaşma oynamak istiyoruz. İki takımın da 3 puana ihtiyacı var. İnşallah kazanırız ama dileğimiz güzel bir maç'.

🎙 Ertuğrul Sağlam: 'İki takımın da kazanmaya ihtiyacımız var ama en büyük dileğimiz güzel bir maç oynamak.'.

Ertuğrul Sağlam kumar oynamaya devam ediyor: Muammer kumarı geçen maç patladı. Umarım bugün hocanın şeytanı bol olur da sıkıntı yaşamayız.

📅 🏟️Fenerbahçe Stadı 🛑Türkiye 2-1 Norveç Kayserispor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam; çeyrek asır önce bugün, Ay-Yıldızlı forma ile ilk gollerini atıp, maç sonrası teknik direktörü Fatih Terim ile birlikte tribünleri selamlamıştı..

📅
🏟️Fenerbahçe Stadı
🛑Türkiye 2-1 Norveç Kayserispor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam; çeyrek asır önce bugün, Ay-Yıldızlı forma ile ilk gollerini atıp, maç sonrası teknik direktörü Fatih Terim ile birlikte tribünleri selamlamıştı. Fotoğraf

@Feneristcom Sinsi lobisi Terimtaparlar(LevenTüzemen,Evren Turhan,Kerem inan,ALPehlivan,Bahri Bahdir vs) Gibi Algi ve Bilinc alti Yonlendirici Tetikcilere Karsi FB her yerde Pasif Bilincsiz ve saglam Kadikoydeki Fb maci ile evindeki Gs Macindaki ÜMIT ÖZTURKu Kiyaslarsin Umarim.