Evrim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Evrim Twitter

Sene 2011. Rammstein İstanbul’a gelmiş. Ben gidememiştim. Amaaan seneye bir daha gelirler demiştim. Sene 2022 “algol mü alığonuz la” diye Eskişehir’de festival iptal ediyorlar. Tersten evrim..

Evrim Fotoğraf,Evrim Fotoğraf by Jahrein ⚙️,Jahrein ⚙️ on twitter tweets Evrim Fotoğraf
Cengizhan
Cengizhan

Barış elendikten sonra Murat özari kafayı takmış sanırım Evrim gülüşünü Nisa ve ogeday aşkını hazmedemiyor 😉.

Zu viel Toleranz gegenüber Putin und Islamisten – die Ex-Bundestagsabgeordnete Evrim Sommer tritt aus der #Linken aus..

Seda ablam garnim acikti pilav Seda abla ayaklarim agriyo masaj Seda abla karnim agriyo ilac Seda abla oyuna cik Seda abla seda abla Sema bunlari tam olarak kim dedi kanki sedanin evrim ayse ve nisayla yeni evin eltisi gibi hic konusmadiki zaten 😂 #Survivor2022alltar.

İhsan Tarkan söyledi yayında. Gönüllülerin 5 dokunulmaz istatistikleri: Atakan 8/14 Ogeday: 8/17 Hikmet: 8/19 Nagihan: 9/17 Seda: 9/22 Nisa: 6/12 Evrim: 6/21 Berkan: 6/20 #Survivor2022AllStar.

#biamag Evrim Kepenek, #MelisSezen’e yönelik cinsiyetçi saldırılara karşı erkeklere, kadın organlarına alışma pratikleri önerdi: Memeler baş kaldırdı.

Evrim Fotoğraf,Evrim Fotoğraf by bianet,bianet on twitter tweets Evrim Fotoğraf

Bugün şartlar ne olursa olsun Evrim,i bu potadan çıkartıp seda,yı göndermek için var gücümüzle mucadaleye devam Evrim kalacak seda gidicek #ekfc #survivor2022allstar.

#survivorekstra dün murat abi takımda iyi isimler varken onları yok sayıp bütün takım kötüydü diyip bugün neden bireysel konuşup bütün takımın yenilgisini nisa evrim ve ogedaya yükleddi.

Potaya kim girerse girsin eleme Evrim ve Seda arasinda olur Seda giderse nisanin ömrü uzar önü açılır evrim giderse nisa takımda her hafta ilk yazılacak aday olur.

İyi geceler bkfc. Uyumadan önce sizi Evrim olarak yaratmayan Allah için bugün ne yaptığınızı sorgulayın. Yarını ona göre yaşayın..

Arkadaşlar, yeni bir CHALLENGE başlatıyorum Evrim Keklik Official FC = takipçiye ulaştırırsak, 500 sms bir kere daha atcam 500 sms atmiştim 500+500=1000 sms #ekfc.

Harika bi pota oluyor antisi olduğum evrim , gökhana hikayede yoksun diyen berkan, kendisinin performansının çok iyi olduğunu düşünen gökhana 20 lik kızları kandırmakla bu iş olmaz diyen seda yaveri, yanlarına ayı da gelse tadından yenmez #survivor2022allstar #Survivor.

Seda elemek için tüm gücümüzle SMS savaşına varmıyiz Evrim Keklik sevdayı ele.

@elif7akfc İşin garibi evrim görüyor onlara çarptığını ama devam ediyor yoluna.

Evrim in artik su salak sacma imalarina tavirlarina uyari gelmesi lazim #AcunMedya bu ne terbiyesiz cirkef bir kadin #Survivor2022alltar.

@furkanxnisa Algı yapmak için kendi çekiyor oralara konuyu Evrim ve Seda beraber potada ya şimdi o Sema me tilki şeytanı bile dolanıdır.

@hadialpp Evrim yerine Seda ike mukayese yapsan! Hani hayatında hiç potaya girmedi Ya!!!.

@legendBABUS Biz cok iddaya girdik ama bisey gelmedi henuz 😂 barista elenmiyodu elendi diye ilk ben yazdim kimse inanmadi simdi seda uzerine bahse giriyorsunuz yasini barisi eleyen evrim sedaya elenmez.

@kbmk06 @zubiscan Herkes oyun kaybedince birşeyler atıyor bağırıyor. Olay hemen oyun sonrası ve evrim gergin. bununda evrim vurunca korkası tuttu.😂 Yalandan korkmuş bu..

@Serkan58386767 Evrimin takımlar karıştıktan sonra perf %45 sedaninkide %45 evrim hiç sayı alamıyor gibi görünüyor ama alıyor hatta semaya karşı başarı yüzdesi sedaninkinden fazla.

@TugbaSe07532072 @sumeeyyrra bunlarda evrim gibi ç çene var icraat Evrimi bu yarışmaya çağıranın aklına tüküreyim..

…

Fragmandan ve son oyunlardan sonra Evrim aşırı şımarık ve gereksiz kavgalarda varolmaya çalışıyor . 2020 moduna girdi ve umarım bu potada gider…#SurvivorAllStar2022.

@feyzahatice27 @AyseOnsel Evrim kimya onun gibi sinsi ikiyüzlü gurursun dönek olmaktansa <sema gibi olmak bi lütuf iyiki sema.

Ada
Ada

@MsBfkc 4. Bir kadın girmezse seda evrim nisa çekişmesinden dolayı giden bir erkek olur..

@1hemdm Yani anlayacağınız üzere tweetin başlığı Adem ve evrim olmalıydı çünkü olay onların arasında oluyor ama başlıktan anlayacağınız üzere ademin olduğu her olayda olduğu gibi Sema anakondası bu olayda da hemen atlıyor bir taşta iki kuş hem ademini savunuyor hemde evrime çemkiriyor.

@ozgurlinc Ya ne saçma o benche geliyor semaya da gelebilirdi tabiki tepki gostericek bundan daha doğal ne var evrim konuyu başka yere çekip algı pesinde ne alaka ademi araya sokuyor cümleyi başka yere çekiyor hikaye pesinde.

Yarın fragmanda evrim halkayı ademe vuruyor bundan öncede Nisa atmıştı neden uyarı gelmiyor açıklayabilirmisiniz ? #survivorekstra.

Evrim bu hafta yolcu nagihanı evden izler — 12. potamız hiç mi utanmadın bunu yazarken aq GİTMİYORUZ.

@deryacanresmi Eğer mavi takımı tutanlar takımı düşünseler kesinlikle evrime sms atmasınlar takıma çok zarar vermeye başladı her oyunda 3 4 sayı veriyor buda oyunu kaybetmeyi sağlıyor nasıl kırmızı takımdan barış elendi ve takımı güçlendiyse mavi takımdan da evrim elenmesi lazım.

Çünkü evrim ve nisadan istatistik kasıyor. Onlar sayesinde parlaması çok normal değil mi? #survivor2022allstar.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #Amedspor
  • #Atamasiz75Gun
  • Atatürk
  • #AtatürkHavalimanı
  • Aynur Doğan
  • #AYTUTULMASI