Eyüpspor Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Eyüpspor Twitter

🔥Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı 5 yıllığına kadrosuna kattı 🟡19 yaşındaki oyuncu, ‘ Ben alt ligde oynamak istemiyorum’ dedi 💣Eyüpspor, Kazımcan’ı 2 yıllığına Galatasaray’a kiralayacak 🔴TFF ekibi, Süper Lig’e yükselirse, Kazımcan’ı geri alma hakkına sahip olacak.

Eyüpspor, Kazımcan Karataş’ı Galatasaray’a 2 yıllığına kiraladı. (Spor Arena).

ÖZEL ✔️✍️#GALATASARAY TALISCA GALATASARAY ,MORUTAN EYÜPSPOR olursa kimse şaşırması Bu hamle için şartlar oluşabilir mi ? Bekleyip ,göreceğ Via @sporundibicom by LÜE ✔️✍️ NOT : Şimdi tüm medyayı İYİ IZLE ..😉.

Eyüpspor bugün 10 transfer açıkladı. ✍️ Erdem Gökçe, Mehmet Murat Uçar, Emeka Eze, Uğur Demirok, Alpaslan Öztürk, İbrahim Akdağ, Ahmet Yazar, Metehan Mimaroğlu, Fethi Özer, Sinan Kurt.

Eyüpspor, mevcut başkanının, takımı ’ın B Takımı gibi kullanmasından dolayı alt ligde şampiyon olsa dahi Süper Lig’e yükselmesi sıkıntılı olabilir! Yıllar önce Bursaspor B takımı aynı durumda lige alınmadı… UYARMASI BENDEN….

Galatasaray taraftarının transfer konusunda tıpkı Eyüpspor gibi arka arkaya KAP açıklamalarına ihtiyacı var!.

🚨 | Anderson Talisca Galatasaray’a, Morutan Eyüpspor’a transfer olursa, kimse şaşırmasın! @leventumit_lue @sporundibicom.

Eyüpspor Fotoğraf,Eyüpspor Fotoğraf by 🇹🇷 Transfer Haberleri ⚒,🇹🇷 Transfer Haberleri ⚒ on twitter tweets Eyüpspor Fotoğraf

Kazımcan’ın bonservisi Eyüpspor’da olacak ve 2 yıllığına Galatasaray’a kiralandıktan sonra bonservisiyle parçalı giymeye devam edecek..

Talisca Galatasaray’a, Morutan Eyüpspor’a olursa, kimse şaşırmasın! 🔥 Florya, Beyoğlu, Galatasaray AYAKTA❗️❗️❗️ 👇👇👇👇👇.

Eyüpspor Fotoğraf,Eyüpspor Fotoğraf by Ertem Şener,Ertem Şener on twitter tweets Eyüpspor Fotoğraf

@nevzatdindar Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur maçında Eyüpspor.

Eyüpspor Fotoğraf,Eyüpspor Fotoğraf by abdullah,abdullah on twitter tweets Eyüpspor Fotoğraf

Eyüpspor, arka arkaya 11. transferini açıkladı. 🟪 Erdem Gökçe 🟨 Mehmet Murat Uçar 🟪 Emeka Friday Eze 🟨 Uğur Demirok 🟪 Alpaslan Öztürk 🟨 İbrahim Akdağ 🟪 Ahmet Yazar 🟨 Metehan Mimaroğlu 🟪 Fethi Özer 🟨 Sinan Kurt 🟪 Cengiz Alp Köseer.

Süper lige çıkmamızda emeği geçen Sinan Kurt, bugün Eyüpspor ile anlaştı. Yolu bahtı açık olsun, emekleri için şahsım adına sonsuz teşekkür ederim. İsiminin bulunduğu şampiyonluk tişörtünü bir ömür saklayıp o müthiş şampiyonluğumuzu torunlarımıza kadar anlatacağız..

Fenerbahçe’ye Eljif Elmas transferi için hülle yaptı, Ali Koç kendi cebinden Napoli’ye para verdi diyenler kendileri Eyüpspor’la gerçekten hülle yapıp Kazımcan transferini bitirdi. Hadi biz Napoli ile hülle yaptık diyelim ulan Eyüpspor’la hülle yapmak nedir vizyonsuz köpekler..

ÖZEL | @Salimmanav: 'Eyüpspor, yarın Harun Tekin transferini açıklayacak.' 📺 Transfer Gecesi canlı yayınımız devam ediyor! 🔗.

Eyüpspor Fotoğraf,Eyüpspor Fotoğraf by Sports Digitale,Sports Digitale on twitter tweets Eyüpspor Fotoğraf

💥Bir zamanlar Fenerbahçe forması giyen Harun Tekin, Eyüpspor’a transfer oldu..

TFF 1. Lig ekibi Eyüpspor, bugün arka arkaya 11 transfer açıkladı. 🟪 Erdem Gökçe 🟨 Mehmet Murat Uçar 🟪 Emeka Friday Eze 🟨 Uğur Demirok 🟪 Alpaslan Öztürk 🟨 İbrahim Akdağ 🟪 Ahmet Yazar 🟨 Metehan Mimaroğlu 🟪 Fethi Özer 🟨 Sinan Kurt 🟪 Cengiz Alp Köseer.

Ertan Süzgün: “Kazımcan Karataş, Galatasaray forması giyecek. Kazımcan’ın bonservisini Eyüpspor Başkanı Murat Özkaya karşıladı.”.

Bu adama bu paralar verilirse yazık zaten hiçbir özelliği yok düz topçu. Altyapısı Almanya olmasa şuan Eyüpspor’da falan oynuyor olurdu..

Eyüpspor ligleri karıştırdı, bu transferler TFF 1. Lige Extra Large 👉Erdem Gökçe 👉Mehmet Murat Uçar 👉Emeka Friday Eze 👉Uğur Demirok 👉Alpaslan Öztürk 👉İbrahim Akdağ 👉Ahmet Yazar 👉Ve devamları….

Eyüpspor Fotoğraf,Eyüpspor Fotoğraf by Nazım Türknas,Nazım Türknas on twitter tweets Eyüpspor Fotoğraf

Fethi Özer, Eyüpspor’da! #donedeal ➡️.

Eyüpspor Fotoğraf,Eyüpspor Fotoğraf by Transfermarkt.com.tr,Transfermarkt.com.tr on twitter tweets Eyüpspor Fotoğraf

Transferleri eyüpspor hızında yapar mısın güzel kardeşim kuruduk burada @GalatasaraySK.

@demarkesports ÖNCE JKNİN SEVİYESİNDE OLAN EYÜPSPOR İLE ŞİMDİDE 4 MİLYON VERDİKLERİ ADAMI MİLYONA ÇALIMI ATTIK PUHAHAHHAHAHA.

🔥🔥 Levent Ümit Erol(@L_umiterol_Lue): Talisca Galatasaray , Morutan Eyüpspor olursa kimse şaşırmasın..

Bonservisi düşük Kazımcan’ı Eyüpspor üzerinden alıpta bonservisi 3,3 m € olan Abdülkerim’i Eyüpspor üzerinden almamak neyin kafası ?.

Alpaslan Öztürk kısa süre içinde Galatasaray’a veda edecek. Resmi olarak tüm işlemler bitti. Yeni sezonda Eyüpspor forması giyecek… @yakupcinar.

Fatih Hocam olmadığı için Kazımcan’ın Galatasaray’da doğru düzgün süre alabileceğine inanıyorum. Yoksa Eyüpspor’un Galatasaray’ı vitrin olarak kullanması beyhude bir çaba olurdu..

Ale
Ale

Ay ben buna asıgım baya bir süredir bu son hamleyle ımım Eyüpspor olmuştur vatan millete hayırlı uğurlu olsun.

Eyüpspor napmaktadır napıyordur ne yapmaya çalışmaktadır Bir günde 11 transfer açıklamak ne.

Gsnin istediği kazımcanı eyüpspor almış, gsye kiralayacak. Ne bütçe etkilenecek, ne pff vs Demek ki istedikten sonra her türlü katekulliye izin var, hiç öyle kızmaya gerek yok kulüplere. Kuralın etrafından dolanana kızamazsın..

Benim Bildiğim Ğs Eyüpspor’da Tecrübe Kazansın Diye Oyuncu yollardı!!! Devir değişti Eyüpspor Çok büyüdü!!!!.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #GeçimİçinSeçim
  • #GebzeMitingi
  • #Haftasonu
  • Hamza
  • Hasret Gültekin
  • Hüseyin Çelik