Turkey flag

🕓

Fırat Aydınus Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Galatasaray- Başakşehir maçının hakemi Cüneyt Çakır olacak. Trabzonspor- Beşiktaş ise Fırat Aydı.

Fırat Aydınus Twitter

Fırat Aydınus Fotoğraf

Fırat Aydınus - Twitter'da en iyi Tweetler

Maçtan akıllarda kalan Fırat Aydınus’un ilk yarıda Yusuf ikinci yarıda Roda’nın toplarını ustalıkla keserek muhtemel TS gol pozisyonları nı başlamadan ö.

Erman Toroğlu: Fırat Aydınus’un bir kafa topuna çıkmadığı kaldı..

fırat aydınus o hareketler ne ö sana daha kaç kere düşmemiz gerekiyor be adam.

Beşiktaş düşmanı hakemler fırat aydınus efendi Bülent Kandemir paşa vicdanlarınız rahatmı rahat uyuyabiliyor musunuz Beşiktaş ile uğraşanlar Allah’ın tokadını. Yemiştir.

Beşiktaş’ta günün en üzücü performansı 17 kulüple destek verilen Fırat Aydınus oldu. Neyse ki bu sezon sözleşmesi bitiyor onunda :d.

Beşiktaş savunmasında günün başarılı ismi Fırat Aydınus çok iyi iş çıkardı. Sözleşme uzatılmalı iyi savunma yapıyor.

Fırat Aydınus’un tüm çabalarına rağmen ❤️💙💪 Uçamazsın kartalım sen burada. Yallah köyüne.

Fırat Aydınus HAKEME KİMSE BİRŞEY SÖYLEMESİN NE YAPTI HAKEM ?HİÇBİRŞ BİZDEN İYİY OYNADI ÇİN BUNLARI BEN YEMEM.İYİ OYNAYANA HAKKINI VERİN.İYİ OYNAYANDA TS Dİ.HAKEETTİLER..

Hayret bu gün yenilmelerine rağmen ağlamıyotlar. Ha doğruya GS maçı yarın 😂😂😂 #Trabzonspor Yusuf Yazıcı Fırat Aydınus Ercan Taner #şampiyontrabzonspor.

Quaresma elinden geldiği kadar. Atiba en iyisini yapıyor. Peki gençler neden oynamıyor? Güven bu 35lik adamların emeğine yazık değil mi? Ljajic? Necip? İyi kaybettik. Fırat Aydınus hayatının en iyi maçını yönetti. tebrikler..

Fırat Aydınus bildiğin Beşiktaş’ın savaşçı orta sahası, Trabzonspor onu geçemiyor.

bugün beşiktaşlı arkadaşımla oturuyorduk hakem belli olmuş dedim kim diye sordu fırat aydınus deyince maç bizde dedi ben başka bir şey demek istemiyorum ya yeneceğiz ya yeneceğiz.

Trabzonspor-Başakşehir maçında Halil Umut Meler’in Trabzonspor’u doğramasına VAR hakemi olarak çanak tutan Fırat Aydınus, Trabzonspor’u şampiyonluk yarışından koparmıştı! Arşiv unutmaz..

Trabzonspor Beşiktaş maçına Fırat Aydınus atanmış Galatasaray a karşı kardeş olanlar şimdi yiyin birbirinizi Fırat Trabzonu liğme liğme edecek.

Trabzonspor - Beşiktaş maçını diğer eyyamcılardan Fırat Aydınus yönetecek.😏😏.

Listede Fırat Aydınus gordum gozum gonlum acildi. Besiktas Trabzon macini yonetecekmis. Guzel bir futbol izleyecekmiyiz bilmem ama yakışıklı bir hakem izleyeceğim kesin 😜.

Trabzonspor Beşiktaş maçına Fırat Aydınus’u veren MHK amacın ney? Beşiktaş’ın olası ikincilik şansını yok etmek mi?.

Bu ligde hakemin kim olduğu değil, hangi emri aldığı önemlidir. Fırat Aydınus ise hemen hemen herkesin suçladığı, Bjk taraftarının aleyhine bildiri yayınladığı, Fb taraftarının tetikçi diye kampanya yaptığı ve en son yardımcısına küfür eden bir canlıdır. Türk Futboludur yani..

Galatasaray-Başakşehir maçına Cüneyt Çakır atanmış. Başakşehir şimdiden soğuk bir su içsin. Firat Aydınus olsaydı bir şansları olur diye düşünüyordum AMA şimdi Sıfır şans.

Alooo MHK ve Temsilciler Kurulu uyumayın! Trabzon-Beşiktaş: HAKEM: Fırat Aydınus TEMSİLCİ: Cenk Altun Bravo nasıl buluşturdunuz? Kimseden yardım aldınız mı? İki kurul beraber mi başardı?.

@Trabzonspor Bir Galatasaray’lı olarak söylüyorum ,” Fırat Aydınus Trabzonspor’u doğramaya geliyor. Fikret Orman atansaydı daha adaletli olurdu..

Beşiktaş, Fırat Aydınus yönetiminde oynadığı 38 maçta; 14 galibiyet, 11 beraberlik ve 13 mağlubiyet aldı..

Fırat Aydınus Fotoğraf

Eylül ayından beri Arda Kardeşler, Bülent Yıldırım, Suat Arslanboga gibi hakemler ikişer üçer kez Galatasaray maçına verilirken Fırat Aydınus 4-0 yenildikleri Trabzonspor maçından bu yana yani 8 aydır niçin Galatasaray maçlarına hiç verilmedi?.

Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus falan MHK bir yanlışlık oldu herhalde ya Suat Arslanboğa falan olması lazım.

Galatasaray- Başakşehir maçının hakemi Cüneyt Çakır olacak. Trabzonspor- Beşiktaş ise Fırat Aydı.

Turkey En Popüler Eğilimler