Turkey flag

🕓

#FarklıAnaliz Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#FarklıAnaliz iyi yayınlar . O çizgi çok sorun yaratacak en iyi çözüm renk farkını ortadan kaldı Atlara, bak burası böyle sen alışı öğretmek çok zor. Çok.

#FarklıAnaliz Twitter

#FarklıAnaliz Fotoğraf

#FarklıAnaliz - Twitter'da en iyi Tweetler

#FarklıAnaliz bakış açısıyla tam anlamıyla değişkenlik gösterebilecek bir kavramdan oluşup her ne kadar farklı kelimesi kullanılsada farklılığın göreceli olmasıyla beraber analizin yalnızca bir analiz olmasından ibarettir. İşte buna mecnun kafası deniyor. Tedeşşürler..

Herkese çok teşekkür ederiz. Sağolun #farklıanaliz @startingbox @emiromer.

#FarklıAnaliz Fotoğraf

Emeğinize yüreğinize sağlık Şu ortamda 2 buçuk saat keyif aldık Eksik olmayın var olun 🙏 #FarklıAnaliz @Atahanzilcioglu @startingbox.

Emeğinize sağlık hocaları Ömrümüz varsa haftaya görüşelim ... #farklıanaliz @Atahanzilcioglu @startingbox.

Stadyumlarda sulama sonrası çim altına gömülen sulama sistemi mevcut. Bu tarz bir şey düşünü #farklıanaliz.

#FarklıAnaliz bir katkıda ben yapapayım, renk farkını 50,tl lik boya ile yarış günü kapatabiliriz @Atahanzilcioglu.

Bugün sahadaydım. O geçiş yoluna asfalt döküldü ve sanırım daha kaliteli bir çim örtüyle renk farkını kaldıracaklar #FarklıAnaliz.

#FarklıAnaliz iyi yayınlar . O çizgi çok sorun yaratacak en iyi çözüm renk farkını ortadan kaldı Atlara, bak burası böyle sen alışı öğretmek çok zor. Çok.

#farklıanaliz @Atahanzilcioglu @startingbox abi bu kadar çok kazanın olduğu tay yarışlarında acaba iyi eğitilmiyor mu atlarımız. Yurtdışı yarışlarımda hiç böyle şeyler görmüyoruz..

şarı akgezenlerin üstüne salın kamçısı ile ejderha camına da gerek yok #farklıanaliz.

Açık ve net benim atımla gazi kazanacağını bilsem ama böyle kamçı kullanıcak deseler atımın 100 metre yanına yani türkiyede ki bütün yarışları kazansan ne #farklıanaliz @startingbox.

#FarklıAnaliz Demirbüken unuttunuz çok yakın bitirdi startıda ağır aldı biraz.

Orhan Meker – Gold Polat Ergin Talay – Jungle Man Derya Beşikçi – HÜRAT (Gazi Favorim) Sadık Eliyeşil – Akgün Ankara Barosu - Lucky Foot #FarklıAnaliz.

#farklıanaliz gazi adayım yüzde 99 agera .bu taya bence şimdiden jokeyler talip koşusunda beklenen degil sessiz geriden gelen atlar şanslı oluyor ve adıda şampiyon oluyor. @Atahanzilcioglu @startingbox.

Gazi’yi kazanacak at henüz arenaya çıkmadı. Sessiz ve derinden geliyor :) Victory Gallop’un ilk kazananı olur. (Umarım) #FarklıAnaliz.

#FarklıAnaliz Halis Karataş ta bu aralar bir form düşüklüğü Fikriniz nedir. ?.

#FarklıAnaliz Yamanlarbeyi maşallah çok güzel at gazi için büyük aday benimde de ismi güzel atları seviyorum ya Yamanlarbeyi❤ ayakları düz bassan şansı açık olsun🙏.

@Atahanzilcioglu @startingbox #FarklıAnaliz yine bomba gibi bir program oluyor. Gazi’ye aylar kala evde Gazi havasına girdik :) Ağzınıza sağlık abiler..

The Last Romance kendisi vermeyeceği her tempoda geçilir. Çıkacak kendi tempo verecek dişiler ile koşacağı yarışta gelsinler geçsinler bakalım #FarklıAnaliz.

#FarklıAnaliz içimden bir ses Gazi koş of Tatvan kazanacak gibi.

Onur Bükey, ne biçim koşu anlatıyorsun kardeşim. ! Resmen koşuyu yaşıyorum. 7 numaralı ... ayak değiştirdi ve ... Tebrikler aynen devam #FarklıAnaliz.

Uzun bir aranın ardından #FarklıAnaliz izleme keyfi. On numarasınız abi 👏👏 @startingbox.

#FarklıAnaliz Fotoğraf

Etik mi daha fazla gizli eküri ile gazi yarışına katılma #FarklıAnaliz @Atahanzilcioglu.

#FarklıAnaliz iyi yayınlar abi yarışsever olarak bügün ş urfa 5 kosuda. altundağ bindiği safkana 20 küsur kamcı kullandi yaziktır yani bunları hatırlatım abi yakşamlar.

@FarkliAnaliz @Atahanzilcioglu farklı bir yaklaşım bencede uzun mesafe koşullarında kilo çok önemli.

Turkey En Popüler Eğilimler