Fatih Terim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Fatih Terim Twitter

Fatih Terim: Didier Drogba’yı Bodrum’da ağırlamaktan büyük keyif aldım. Ziyaretin, nezaketin ve tevazun için teşekkür ederim evlat..

Fatih Terim Fotoğraf,Fatih Terim Fotoğraf by FutbolArena,FutbolArena on twitter tweets Fatih Terim Fotoğraf

📌Başkanlık hedefi, hayalindeki Galatasaray! 📌Fatih Terim sözleri 📌Özilhan’a teşekkürü 📌Fenerbahçe ile yaşadığı gerilimler 📌Başkan Özbek ile diyaloğu 📌Türk futbolunda değiştirmek istedikleri @irmakkkazuk ile yaptığımız Ergin Ataman röportajı Vole’de.

Bazı kişilerin etkileşimi azalınca Fatih Terim tweetleri atmaları şaşırtıcı.. 🤥 aynı kişilerin bir kaç ay önce neler paylaştığınıda biliyoruz..

artık annenin amını götünü siken fatih terim bambaşka biri oldu bak bunu da buraya yazıyorum.

Bu arada dikkatimi çeken bir şey oldu. Okan Buruk bugün maç sonu açıklamalarında mağlubiyet için abdülkerimin yaptığı basit bir hata diye açıklama yapmış. Geldiğimiz nokta şu ki fatih terim olsa basın toplantısında abdülkerime sahip çıkardı. Bunları yaptığı için büyük hoca zaten.

Her Galatasaraylının Okan Buruk’a destek olması lazım. Galatasaraylılık bunu gerektirir ama İmparator denilmesi hoş değil, İmparator lakabı Fatih Terim’e ait. Okan Okan Buruk diye statlardaki klasik besteyle tezahürat yapsalar güzel olur. Her şeyin usülü var..

@fenerlijordan @bbosports İşler ters giderse Fatih Terim mehdi gibi iner floryaya ve şampiyonluğu alır.

Olum siz manyak mısınız fatih terim lisesinin önünde foto mu çekilir amk görmemişleri.

@gsbayii @ArdaTuran Galatasaray taraftarı Fatih Terim konusunda bile ikiye ayrılıyor. Arda Turan a sahip çıkalım ..

Fatih Terim dusmanlari zortluyo Su twiti milyonlar versen Bunlar hep iste ayak tenisi ve Once a Lion Always a Lion! The King Drogba! 💪🦁.

@SotReloaded Galatasaray tarihinden Fatih terim çıkarsa geriye Trabzonspor gibi bişey kalıyo bir adam bir takıma bu kadar etki etmemeli ya.

Sizin nefretinize sokayım ben. Az insan olsanız şöyle saldırmazsınız. Ama götümde çıban çıksa da Fatih Terim’e saldırsam kafasında olduğunuz için insan gibi iyi niyetle yazan bende hata..

Takımın başında Fatih Terim olsaydı, uçakta çapsız ve veteran ölü futbolcular olurdu, Allah şükür ondan kurtulduk #UçaktaKimlerVar.

Fatih terim galatasarayda oynadığı 1974-1985 yılları arasındaki 10 sezonda hiç lig şampiyonluğu yaşamamıştır. galatasarayı çalıştırdığı 14 sezonda ise 8 lig şampiyonluğu kazanmıştır..

@KaiserslayerFT Ünal Aysal madem iyi Başkansa Fatih Terim’den sonra neden başarılı olamadı? Sadece sağ beke 23 milyon Euro harcadı gene beğenmedikleri Sabri Sarıoğlu oynadı. Ünal Aysal ve rahmetli Mustafa Cengiz Fatih Terim sayesinde şampiyonluk yaşamış Galatasaray Başkanlarıdır..

@KaiserslayerFT O zaman Fatih Terim vardı şimdi yok. Bugün Fatih Terim olsa takımı linç ederdi. Kötü niyetli insanlar..

Olum durun aq hemen Fatih Terim yangını yapmayın. Şöyle transfer sezonu bitsin, hocam tüm topçuları iyice analiz etsin öyle başlarız başlanacaksa yangına (okan kötü gittiği durumda.

Kuşlar delirmiş Dursun Özbek Baron modunu açtı #Mertens Fatih Terim heykeli dikilecek asamsın Arda Turan Türkiyenin en kariyerli oyuncusu olduğunu yine ispatladın. GALATASARAY 💛❤️. He birde acı gerçekler var böyle üzüldüm 😬😬😬.

Fatih Terim Fotoğraf,Fatih Terim Fotoğraf by Gala Kutay 💛❤,Gala Kutay 💛❤ on twitter tweets Fatih Terim Fotoğraf

Galatasaray Eski Muslera olsaydı Abdulkerim yerine Marcao olsaydı Mertens yerine evander 10 numara getirseydi hocası okan değil Fatih terim olsaydı İşte o zaman ağlardım korkardım umutsuz olurdum:).

Velicim ben Okana o parayı vermem giderim Bodrum’dan Fatih Terim’i getiririm. Hem italyanca da biliyor ananı da iyi siker.

@yeadinho @hikmetbinziyad1 İsmail Kartal bilmem ama hoşgeldin fatih terim Şenol Güneş olacak :))).

@etomuyoo Keşke ama hoca doğru olanı yapmıştı. Böyle süpersonik kadro kurulacaksa da hoca Fatih Terim olmalıydı. Ben Galatasaray’ın transfer politikasını doğru bulmuyorum bu arada. Mertens açıklandı, Sanchez de açıklanacak gibi. İhtiyaçtan değil, transfer yapmak için transfer yapılıyor..

@onurmeral Fatih terim 👑 Seversin sevmezsin Saygı gösterilmek zorunda Başarılar ortada Hiçbir başarı tesadüf değ.

Eski Videolarda Cübbeli diyor ki: Hz. Mehdi (as) islam alemini sevgi ile kaynaştıracak, tek vücut yapacak. Fatih Terim Dursun Özbek Arif Alexis ibrahim kalın Filistin Kaan Ayhan Reşat Ergin Sena Oliveira Kral Mitroviç.

@terkan_1905 Pozisyon vermiyorduk üstüne doğru dürüğimiz goller luyindama Taylan gibilerin bireysel hatasındandı hep. Fatih Terim’e bir tek gedson yetecekti.

@KaiserslayerFT Maalesef öyle. Bunlar için Aslolan Galatasaray değil Fatih Terim’e laf etmek. O Aslolan Galatasaray kelimesini de ortaya çıkaran kişi Fatih Terim..

@pembemezar__ Fatih Terim bostayken baska bir adam getırmek büyük yük, Mourinho dısında Pep Guardıola bıle gelse Fatıh Terım bostayken zor bu coğrafya maalesef boyle Okan hoca haftaya kaybederse Fatih Terım seslerı ıyıce cıkmaya baslar.

@arsivdenvideo süleyman seba galatasaya başkan olsaydı fatih terim le hakan şükür ü cevizibağ merter yolunda peçeteci yapardı..

@bitiikrahman Konu Galatasaray ve Fatih Terim’se bende akan sular durur 😄🤞🏻.

@Medosancho Taraftar çok şükür çok bildiği ve 36da 36 istediği için şimdi Fatih Terim yolda.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Abdülkerim
  • Adalet Bakanlığı
  • #Adaletİcin50Bin
  • #AdanaDemirspor
  • Akit
  • #AKParti21Yaşında
  • #AkSevda21Yaşında
  • akın akın geliyoruz