Turkey flag

🕓

#FatihTerimİstifa Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

FatihTerimİstifa siz sakamisiniz ya bi defolun gidin tepki olarak dahi su taga yazmayin ne kadar cabuk gaza geliyonuz ya aklinizi basiniza toplayin fatih terin giderse kumede kal diye beste yaptiginiz takim yerine biz duseriz salak sacma isler yapmayin

#FatihTerimİstifa Twitter

#FatihTerimİstifa Fotoğraf

#FatihTerimİstifa - Twitter'da en iyi Tweetler

#FatihterimIstifa diyen ne kadar sözde Galatasaraylı varsa alayının yedi sülalesinin amk iyi güncü orospu çocukları #FatihTerimiYedirmeyiz.

Lan ibneler #FatihterimIstifa etiketini başlatan Galatasaray taraftarı olamaz bizi 4 kez ard arda şampiyon yapan terime imparator diye çıkıp bağırıyordunuz. İbneler şimdi ney değişti he illa suç arayacaksanız yönetimde arayın Fatih terimdi 17 şampiyon luğu var bu takımda..

Trending In Turkey: Phillip Cocu Tahkim Kurulu Halil Umut Meler #OğuzAtay Tacizden 10 #bayraklarhazıryanalım #TürkanSaylan #msbtektipaskerliksözü

Basin siyasi destek var ortaya cikinca ise yaramiyor degilmi terim efendi. Gozumuz uzerinizde #FatihterimIstifa.

Zaten fatih VAR olduğu için fazla kalmaz gönderilmek için herşeyi yapar sonuçta imPARAtor O #FatihTerimİstifa.

Fatih’te gitsin Demirören’de namoğluda sizin pis suratınızdan bıktık. #FatihTerimİstifa.

Korkaklar ya 5. Sıraya geldik liderle puan farkı açılmış hala adamdan korkup fake hesaplarla has tag yapıyolar 😂 Sizde biliyorsunuz ocaktan sonra bu adam burdan takımı şampiyon yapacak onun korkusu bu 😂 #İmparatorFatihTerim ölene dek seninleyiz ❤️💛 #FatihTerimİstifa.

Korkaklar ya 5. Sıraya geldik liderle puan farkı açılmış hala adamdan korkup fake hesaplarla has tag yapıyolar 😂
Sizde biliyorsunuz ocaktan sonra bu adam burdan takımı şampiyon yapacak onun korkusu bu 😂 #İmparatorFatihTerim ölene dek seninleyiz ❤️💛 #FatihTerimİstifa Fotoğraf

#FatihTerimİstifa tagini gördüm kanım dondu. Bu da futbolun iç mihraklarından gelen spekülatif ataklardan herhalde. Hadi hadi derler!Sen çok yaşa @fatihterim.

Galatasaray üzerine oynanan oyuna sessiz kalıp hocayı ön plana atan ne kadar yavşak varsa alayının ... #FatihTerimİstifa.

Evet fatih terimden çok korkuyoldlssldğwdkdşkfeğlfeşfflrfğş #FatihTerimİstifa.

#FatihTerimİstifa etme sakın. Ya da kovul ama ben istifa ettim de. Hani daha önce yaptığın gibi milli takımda. Tazminatsız bırakma kendini..

Cl de lokum gibi grupdan çıkama son 10 maçta 1 galibiyet al suçu sağa sola at geç bunları #FatihTerimİstifa.

Tarihinin en kötü Fenerbahçe’sini yenemeyip taraftarın öfkesini bilinçli bi şekilde hakeme ve federasyona yıktı adam. Onun oynattığı futbol konuşulmadı bile Ama sonunda jeton düştü bravo #FatihTerimİstifa.

Kaliteli futbolcularla sampiyon olmak kolay hele üstünde birde galatasaray formasi varsa daha çok kolaydı. Mesela orta sahanın kitabını yazmış hagiye hoca olarak hangi taktiği verebilirsinki?? Iyi bir taktisyen hoca kalitesiz takimi kaliteli hale getirendir. #FatihTerimİstifa.

#FatihTerimİstifa tabiki istifa sen gel Gomis beğenme sanki elinde Gomis kalitesinde adam varda terim artık gs zarar veriyor bu bir gerçek gerçek gsli bırakır istifa eder.

#FatihTerimİstifa Sorunun bizde olmadığını nihayet anlayan gs liler, paratoru istifaya çağırıyor..

#FatihTerimİstifa diyenlere en büyük cevabım şudur. Hepimiz insanız, hepimiz hatalar yapıyoruz. @fatihterim her zaman şampiyon yapacak diye bir şey yok. Her zaman formda olamaz. İyisi de kötüsü de bizim. Varsın İmparator ile şampiyon olmayalım. Sonuna kadar seninleyiz hocam..

Tag’ı açan orospu çocuklarına ithafen! #FatihTerimİstifa.

Tag’ı açan orospu çocuklarına ithafen! #FatihTerimİstifa Fotoğraf

FatihTerimİstifa siz sakamisiniz ya bi defolun gidin tepki olarak dahi su taga yazmayin ne kadar cabuk gaza geliyonuz ya aklinizi basiniza toplayin fatih terin giderse kumede kal diye beste yaptiginiz takim yerine biz duseriz salak sacma isler yapmayin.

FatihTerimİstifa diye paralı tag açan şerefsizler. Kudurdugunuzu bu kadar belli etmeyin biraz adam olun.

Bu tag i açanın Elleri kopsun inşallah kurban olun lan babama tutmayın lan bu takımı biz destekleriz cefası da bizim Sefa’sı da ölene dek seninleyiz babacığım @fatihterim #FatihTerimİstifa.

Fatih Terim, Fatih Terimle! İleride, Fatih Terimle! Sağ kanatta, Fatih Terim! Si*sin sizi, Fatih Terim! #FatihTerimİstifa hashtagi de açarak ne kadar korktuğunuzu bir kez daha göstermiş oldunuz şikebahçeliler ve tinerciler :).

Fatih Terim, Fatih Terimle! İleride, Fatih Terimle! Sağ kanatta,
Fatih Terim! Si*sin sizi, Fatih Terim! #FatihTerimİstifa hashtagi de açarak ne kadar korktuğunuzu bir kez daha göstermiş oldunuz şikebahçeliler ve tinerciler :) Fotoğraf

#FatihTerimİstifa böyle asparagas gündemlere kanmaz taraftar. Başakşehir i alttan alttan şampiyon yapmak için gündemlere kanar. Kuşlara kanmaz mesela, elbet bu sene şampiyonluga inanca kanar @fatihterim in yanındayı.

#FatihTerimİstifa böyle asparagas gündemlere kanmaz taraftar. Başakşehir i alttan alttan şampiyon yapmak için gündemlere kanar. Kuşlara kanmaz mesela, elbet bu sene şampiyonluga inanca kanar @fatihterim in yanındayı Fotoğraf

#FatihTerimİstifa denmeye başlanmış 😂 sakın haa. Aynen devam, hatta sözleşme uzatıp bi 10 yıl daha kalması lazım 😂😂😂😂😂.

4 gun sonra porto 5 ler Sonra ki 4 gün sonra başakşehir 4leyip sıkıp köşeye atar Bunlar imparator zeki adam Şimdiden yer yapıyor Istenmedigim yerde kalmam diyip defolup gidecek Ahanda buraya yazıyorum #FatihTerimİstifa.

İmparator ne zaman gelse şampiyonluğa hasret kalanlar çıldırıyor 😂😂😂😂 #FatihTerimİstifa diyen kuşlara günlerce güleriz 😂😂😂😂.

Turkey En Popüler Eğilimler