Turkey flag

🕓

#FatihTezcanAdamdır Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#FatihTezcanAdamdır adam gibi adamdır peki bu milletin meclisine vekil olarak giren ve bakın kimlerle kol kola olana ve kimlerin cenazesine katılanlara ne diyeceksiniz zihniyetine tukurdugumun pislikleri.

#FatihTezcanAdamdır Twitter

#FatihTezcanAdamdır Fotoğraf

#FatihTezcanAdamdır - Twitter'da en iyi Tweetler

Şimdi : Fatih Tezcan ile hernekadar (özellikle dini tasavvufi) konularda çoğunlukta aynı görüşte olmasamda, kendisine #FatihTezcanTeröristtir diye yaftalamaya çalışanların hain olduklarına eminim. #FatihTezcanAdamdır 15 Temmuz daki duruşu yeter be! Gerisi fasarya! @fatihtezcan.

#FatihTezcanTeröristtir Diyen Man Kafalara Bakıyorumda Kim Bi Yerlerinize Dokunsa Hemen Kıvranı Çabalamayın İt Ürür Kervan Yürür. #FatihTezcanAdamdır.

Pkknin çizgisini beğenen gevsekler utanmadan arlanmadan hayadan uzak bi şekilde #FatihTezcanTeröristtir diyo Pkknin 3 kurusluk oyu için en hafif tabirle karektersizlik yapanlarin şakşakçilarina inat #FatihTezcanAdamdır SENINLEYIZ @fatihtezcan REIS..

Kadir Mısıroğlu vefat etti diye seviniyordunuz en son :) Bakınız şuan binlerce mısıroğlu geliyor. Demek ki yeniden kuyruğunuza basıldı. #FatihTezcanAdamdır #FatihTezcanTeröristtir yazanlar bilsinler ki gerçekleri haykıracak bir babayiğit çıktı onuda size yem ettirmeyiz..

Kimisi #FatihTezcanTeröristtir diyor kimisi #FatihTezcanAdamdır diyor. Fatih Tezcan terörist mi bilemem ama ADAM olmadığı Hukuk bu insanlara karşı kuzu gibi :).

#FatihTezcanTeroeristtir diyen narkozlular Unutmayın ülkemizde terörist olarak kimlerin şehit cenazelerinden kovulduğunu hemde defalarca onlara körsünüz çünkü narkozlamışlar sizi #FatihTezcanAdamdır.

Her doğruyu konuşana terörist,deli demeye alışmışçekleri kudura kudura kabul edeceksiniz. m ALLAH Kadir Mısıroğluna rahmet fatih Tezcanada üzün ömürler versin. #FatihTezcanAdamdır #FatihTezcanTeröristtir.

#FatihTezcanTeroeristtir demekle kimse terörist olmaz ama kazanmak uğruna aynı masaya oturan onlara sempati duyan terörist olur yani terörist kime denir biz çok iyi biliyoruz #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanAdamdır Derken hiç düşü #FatihTezcanTeröristtir Diyenlere kibarca hadi oradan der, geç Tabii ki bu sanal alemdeki Gerçek dünyada görsem @fatihtezcan ‘ı kucaklarım lafa hacet yok! Ve biri @fatihtezcan ‘a terörist derse gözünü morartırım ....

Batıya teslimiyetin ideolojisi olan Kemalist dayatmaya karşı koyan #FatihTezcanAdamdı #FatihTezcanteröristtir diyenler PKKnın müttefikleridir!.

#FatihTezcanAdamdır Fotoğraf

Hdpkk ile ittifak yapanlar kalkmış #FatihTezcanTeröristtir diyor Asıl kendileri teröristtir #FatihTezcanAdamdır 15 Temmuz gecesi @fatihtezcan canlı yayın yaparak halkı meydanlara çağırarak gerçek vatansever olduğunu göstermiş ve her defasında kanıtlamıştır Şimdi dağılın köşenize.

Terörist kimdir denildiğinde akla ilk gelen şahısların, grupların ardından yürüyen cenaha mensup şahsiyetler #FatihTezcanTeröristtir diyerek hedef şaşırtmak istemektedirler. Boşa uğraşmayın #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanTeröristtir diyenlerin bu teroristleri desteklemeside çok manidar. Karısına kızına küfür etmekte sizin gibi aşşagılık putperest yavşakların yapmasınıda hiç şasırmadım. Putunuzu alıp skt gidin. #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanAdamdır Fotoğraf

İtiraz edilen neden,son cümlesinde söylediği tarihçilerden değilde savcılardan medet umulduğuna vurgu yapan durum tespiti değilde,lider görüleni eleştirmesi?Bu liderine kutsiyet atfedip konuşturmama,-izmlerden hangisine dahil? #FatihTezcanTeröristtir #FatihTezcanAdamdır.

Asıl teröristin kim olduğunu görmeyenler #FatihTezcanTeroeristtir derler. Asıl Vatanını seven, gerçek tarihi bize anlatan. #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanAdamdır Fotoğraf

#FatihTezcanAdamdır burda terörist başına gönderme yapıyor kemalistler neden karşı çıkıyor anlamadım.

Adam belgeyle konuşuyor siz ise adama küfür ediyorsunuz. #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanTeröristtir diyen her kimse şüphesiz şaklabandır. #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanTeröristtir falan değil gayet sempatik 😁 @fatihtezcan abi kıskanıyorlar seni 😊 #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanAdamdır Fotoğraf

Fatih tezcan yine dobra dobra #FatihTezcanTeröristtir #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanTeröristtir diyenlerin twetlerine bakıyorumda küfürden başka hiç bir fikir ispat yalanlama savunma ıpkı Kadir Mısıroğlu Hocamızın karşısında aciz kaldıkları gibi bugünde aynı durum söz ve edepsizlik paçalarından akıyor😑😒 #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanAdamdır “#FatihTezcanTeröristtir” tag’ı açanlar süzme orospu çocuklarıdı Net bilgi yayalım.

#FatihTezcanAdamdır adam gibi adamdır peki bu milletin meclisine vekil olarak giren ve bakın kimlerle kol kola olana ve kimlerin cenazesine katılanlara ne diyeceksiniz zihniyetine tukurdugumun pislikleri.

#FatihTezcanAdamdır Fotoğraf

teröristte siz busunuz pkk li hainler diye haykıran vatansizlara fetonun tasmalılarina 15 Temmuzda vatan millet bayrak için korkusuzca konuşan adamdır adam gibi adamdır #FatihTezcanAdamdır.

#FatihTezcanAdamdır ve adamın ! Bunu böle kabulleneceksiniz ve doğruları böle duyacaksınız duyacaksını! @fatihtezcan.

Turkey En Popüler Eğilimler