Turkey flag

🕓

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

❕Burada ki asıl amaç evi yıkmak değildi zaten ev bizim de değildi. ❕Sadece bakın biz insanları ne kadar zor duruma koyabiliriz mesajı verilmek istendi. ❕Ve bizim tehlikeli olduğumuz imajını, mesajını vermek istediler. FetönünPsikolojik HarpYöntemi

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Twitter

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Fotoğraf

FetönünPsikolojik HarpYöntemi - Twitter'da en iyi Tweetler

#Mls Ceylan Özgül ALLAH ADINA YEMİN EDEREK yalan söylüyor. Kuran yemin ederek yalan söyleyenlere dikkat çekiyor. FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

Portland Tımberd taciz-tecavüz iftirasına uğramıştır. birçok Peygambere deli denmiştir. sapkınlık-cinlenmişlik-uğursuz oldukları gibi iftiralar tarih boyunca Müslümanlara atılmıştır. FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

Trending In Turkey: #izikaldıbende #Pazartesi Tümer Metin Fransa Cumhurbaşkanı Macron #GeceleriTwitterÇünkü #ŞampiyonTrabzonspor #HzİsaHayatta İsmail Köybaşı

FetönünPsikolojik HarpYöntemi ve karalamaları ile bu insanlar suçsuz yere hapisteler Adli sicil kayıtları tertemiz, aleyhlerinde tek bir suç delili yok ama hapisteler. #Pazar.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi ve karalamaları ile bu insanlar suçsuz yere hapisteler Adli sicil kayıtları tertemiz, aleyhlerinde tek bir suç delili yok ama hapisteler. #Pazar Fotoğraf

@DrCihatGundogdu Bize karşı bu kumpası kuranlar toplumun çok hassas hale geldiği kadına cinsel saldırı, çocuklara taciz gibi konularda iftiralar atarak bu aşağılık suçların üstümüze kalmasını planladılar. FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

#ToplumAfİstiyor KANALD UTANMADAN YALAN BİR BİLGİYLE ALGI OPERASYONU YAPABİLİYOR. @KanalD Ben spikerin yerinde olsam yalan haberi okuyacağıma onurumla istifa eder çeker giderdim. FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

#ToplumAfİstiyor Kaçak yapı dedikleri, betonarme yapılar değil, bunlar prefabrik, PVC, cam ve bir günde sökülebilen yapılardır. FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

#ToplumAfİstiyor, Kripto FetönünPsikolojik HarpYöntemi İle Aylardır Tutuklu Olan Sn. Adnan Oktar ve Arkadaşları Gibi Çok Sayıda Masum İnsan ve Yakınlarının Mağduriyeti Bir An Önce Giderilmeli. Devletimizin Acil Müdahalesi Gerekiyor..

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Suçsuz insanlara taciz ve istismar suçu özel olarak seçiliyor. Çünkü bu suçlarda delilsiz soruşturma açılıyor, halk da hassas bu konularda. Merve Gürleyik Hanımefendi, Adnan Oktar’a yapılan kumpaslara cevap veriyor.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Hasan Basri Güner anlatıyor: Adnan Oktar’ın kaldığı kiralık evi yıkmalarının psikolojik nedeni, ”SUÇLARI YOK AMA SUÇLU GİBİ GÖSTERİP EVLERİNİ YIKTIK” mesajı verme gayretidir Suçsuz insanlara bunlar yapılıyor.

KANALD UTANMADAN YALAN BİR BİLGİYLE ALGI OPERASYONU YAPABİLİYOR @KanalD Ben spikerin yerinde olsam yalan haberi okuyacağıma onurumla istifa eder çeker giderdim FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Niye kıvırıyorsunuz Adnancılar ?Adnan ın sırrı palavramıydı ?.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi #ToplumAfİstiyor FETÖCÜ VE PKK’LILARA YAPILMAYAN UYGULAMA ’A NEDEN YAPILIYOR?.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Hasan Basri Güner anlatıyor: Adnan Oktar’ın kaldığı kiralık evi yıkmalarının psikolojik nedeni, ”SUÇLARI YOK AMA SUÇLU GİBİ GÖSTERİP EVLERİNİ YIKTIK” mesajı verme gayretidir Suçsuz insanlara bunlar yapılıyor.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Cihat Gündoğdu anlatıyor: DARBECİ FETÖCÜ VE KATİL PKK’LILARA YAPILMAYAN UYGULAMA ADNAN OKTAR’A NEDEN YAPILIYOR?.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Adnan Oktar için uydurulan fetöcülük iddiası fetöcülere aittir..

FetönünPsikolojik HarpYöntemi daha yargı önüne çıkmadan bazı medya tarafından Adnan Oktar suçlu ilan edildi, neden??.

@_cevdetyilmaz Sayın Cevdet YILMAZ « Partimizde toplantı ve görüşmeler yaptık. » diye twitt atıp fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta yer alan teyzelerin 🤱🏼 ne kadarının 1. derece yakın akrabaları KHK mağdurudur ? FetönünPsikolojik HarpYöntemi nedir bilmem ama Zulüm 1789’de değil, 2002’de💡 başladı..

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Adnan Oktar Hocamız Ahir Zamanda Yaşadığımız Halde Peygamber Efendimiz sav Sahebesi Gibi Allah Yolunda Samimi İslam İçin Gayret Eden Ter Temiz Yiğit Mücahit Sevgi Ve Vefa Dolu Müslümanlar Yetiştirmiştir Fetö Gibi Vatan Hayini Yetiştirmemiştir.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Adnan Oktar Hocamız Ahir Zamanda Yaşadığımız Halde Peygamber Efendimiz sav Sahebesi Gibi Allah Yolunda Samimi İslam İçin Gayret Eden Ter Temiz Yiğit Mücahit Sevgi Ve Vefa Dolu Müslümanlar Yetiştirmiştir Fetö Gibi Vatan Hayini Yetiştirmemiştir Fotoğraf

FetönünPsikolojik HarpYöntemi 🧨Hasan Basri Güner anlatıyor: 🧨Adnan Oktar’ın kaldığı kiralık evi yıkmalarının psikolojik nedeni, ”SUÇLARI YOK AMA SUÇLU GİBİ GÖSTERİP EVLERİNİ YIKTIK” mesajı verme gayretidir Suçsuz insanlara bunlar yapılıyor.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Hasan Basri Güner anlatıyor: Adnan Oktar’ın kaldığı kiralık evi yıkmalarının psikolojik nedeni, ”SUÇLARI YOK AMA SUÇLU GİBİ GÖSTERİP EVLERİNİ YIKTIK” mesajı verme gayretidir Suçsuz insanlara bunlar yapılıyor.

Kripto FETÖ’cüler şu anda Adnan Oktar ve arkadaşlarına FetönünPsikolojik HarpYöntemi ni uyguluyorlar. Medya yoluyla sürekli suçluluk telkini verilerek, halkın gözünde arkadaşlarımızı suçlu göstermeye çalışıyorlar. Ama boşuna uğraşıyorlar.

Kripto FETÖ’cüler şu anda Adnan Oktar ve arkadaşlarına FetönünPsikolojik HarpYöntemi ni uyguluyorlar. Medya yoluyla sürekli suçluluk telkini verilerek, halkın gözünde arkadaşlarımızı suçlu göstermeye çalışıyorlar. Ama boşuna uğraşıyorlar Fotoğraf

❕Burada ki asıl amaç evi yıkmak değildi zaten ev bizim de değildi. ❕Sadece bakın biz insanları ne kadar zor duruma koyabiliriz mesajı verilmek istendi. ❕Ve bizim tehlikeli olduğumuz imajını, mesajını vermek istediler. FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

VE ARKADAŞLARIMIZI BIR ARADA TUTAN ŞEYİN ÇIKAR OLDUĞU İDDİASI! 30yıl boyunca,30 ayrı yapılan soruşturma ve Araştırmada ya takipsizlik ya beraat KARARI, RESMI anlamda hiç bir çıkar olmadığının DELİLİ olmuş oldu FetönünPsikolojik HarpYöntemi.

FetönünPsikolojik HarpYöntemi Cihat Gündoğdu anlatıyor: DARBECİ FETÖCÜ VE KATİL PKK’LILARA YAPILMAYAN UYGULAMA ADNAN OKTAR’A NEDEN YAPILIYOR?.

FETÖ MI6 VE CIA TARAFINDAN PSİKOLOJİK HARPTE KULLANILMAK İÇİN YETİŞTİRİLDİ FETÖ M16 Psikolojik danışmanları ve harp uzmanlariyla,psikiyatirlariyla,çok uzun sure psikolajik işkence üzerine eğitilmiş bir ÖRGÜTTÜR. FetönünPsikolojik HarpYöntemi.