Turkey flag

🕓

Fetöye AlkışTutanlar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İnsan Evrende olanların ancak çok azını görebilir. Yüce ALLAH, insan için böyle bir sınır koymuştur.⏬⏬ Fetöye AlkışTutanlar 22 Ağustos Hükümetin Felsefi Zemini Tebrikler Trabzon Hayırlı Cumalar Malatya Devran Çağlar ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun #Eylülde60binatama #Trabzonspor.

Fetöye AlkışTutanlar Twitter

Fetöye AlkışTutanlar Fotoğraf

Fetöye AlkışTutanlar - Twitter'da en iyi Tweetler

İnsan Evrende olanların ancak çok azını görebilir. Yüce ALLAH, insan için böyle bir sınır koymuştur.⏬⏬ Fetöye AlkışTutanlar 22 Ağustos Hükümetin Felsefi Zemini Tebrikler Trabzon Hayırlı Cumalar Malatya Devran Çağlar ArtıkYeter KHKlılarİadeOlsun #Eylülde60binatama #Trabzonspor.

Fetöye AlkışTutanlar Fotoğraf

Fetöye AlkışTutanlar bugün hasetlerinden dolayı Adnan bey’i takdir edemiyorlar Adnan bey’in hayırlı ilmi faaliyetlerine medya tek kelime yer vermiyor Hükümeti yıllardır desteklemiş olduğu açıklamaları hiç bir Televizyon kanalı yayınlamıyor Sizce bu olanlar normal mi?.

Fetöye AlkışTutanlar Fotoğraf

Fetöye AlkışTutanlar gündemi altında adnan oktar seviciliği yapanların ülkeye fetö kadar zarar verdiği açıktır. Siz ve türevleriniz din ve vatan düşmanlarısınız..

Onlara Allah’ın indirdiğine uyun denildiğinde Hayır biz atalarımızın üzerinde bulduğumuz yola uyarız derler. Peki ama, ataları bir şey anlamayan ,doğru yolu bulamayan kimseler de olsalar da mı onların yoluna uyacaklar Bakara 170 Fetöye AlkışTutanlar.

Fetöye AlkışTutanlar Fotoğraf

@gunun_sozleri Fetöye AlkışTutanlar hər zaman Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmışlar . Sayın Adnan Oktar ise her zaman Devletimizi ve Cumhurbaşkanımızın 25 - 30 seneden çok müddedtir daim desteklemış olduğu göz karşısındadır.

Sn Adnan Oktar her zaman FETÖ’yü ağır eleştiriyordu Fetöye AlkışTutanlar da bunu biliyorlar.

Fetöye AlkışTutanlar iyice izleyin‼️ Her kesin FETÖ’yü övdüğü zamanlarda Sn Adnan Oktar ağır eleştiriyordu‼️.

Fetöye AlkışTutanlar OLİMPİYATLARA SEVEREK ÖVEREK KATILDILAR OYSA SN ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARIMIZ HİÇ BİR ZAMAN FETÖ YAPILANMASININ OLİMPİYATLARINA KATILMADILAR ‼️ ADNAN BEY FETÖ’yü ağır eleştirdi her zaman‼️.

Fetöye AlkışTutanlar , Çok söze gerek yok açık zaten.

@AtnIlkay Sn Adnan Oktar Türkiye için arslanlar gibi Set oldu Fetöye AlkışTutanlar Bunu bilir.

Taciz ve tecavüz konularında birilerinin yapmış olduğu yanlışları islam veya cemaatlerle ilişkilendirip islamdan uzaklaştırmaya çalıştığınızı çok iyi biliyoruz. bunlarla insanları kandıramayacaksınız. Fetöye AlkışTutanlar.

@AtnIlkay Bilerek veya bilmeyerek Fetöye AlkışTutanlar Çok büyük kitle idi.

@asiaadn Türk Hukuk Devletine güveniyoruz Fetöye AlkışTutanlar Bunu bilsinler.

Büyüklük ve enaniyet perdesi içerisinde kalan ve herkesin kendisini övmesini sevmesini saymasını isteyen Fetöye AlkışTutanlar Fetö’nün istediğini vermiş oldu Bir tek Adnan bey övmedi herzaman eleştirdi ve deşifre etti Fetö’de Adnan bey’e düşman oldu.

Hz. Ebûbekir “Allâh’ım dünyayı elimde, âhireti kalbimde tut.” Fetöye AlkışTutanlar.

@KopruluSeral Fetö nun hayranları Fetöye AlkışTutanlar Sn Adnan Oktar uyardı Yine dinlemediler.

@meryemmkalkann Sn Adnan Oktar ın Delikanlı duruşu halkımızın gözünden kacmadı Fetöye AlkışTutanlar.

İslamın hırsızlarla, cinayet işleyenlere, tecavüzcülerle ilgili hükümlerine yobazlık deyip çağdaş(!) Avrupa hukukunu dayatan kesim kendi kanunlarının yol açtığı suçlarda yine İslâma fatura çıkarıyor Fetöye AlkışTutanlar.

Televizyonda görüp duyamayacağınız şeyleri twitterdan öğreniyordunuz değilmi? Şimdi buldukları bahis taglarla onu da bitirmek için harekete geçmişler ve yerli twitter kuracağız diyerek toplumu yemliyorlar. oyuna gelmemek lazım Fetöye AlkışTutanlar.

@KopruluSeral @KorkmazHalil5 Çok doğru çok büyük bir tuzak Bunu görmek lazım Fetöye AlkışTutanlar.

İnsan, ruhu kadar insandır.İmam Gazali Fetöye AlkışTutanlar.

Fetöye AlkışTutanlar Fotoğraf

Fetöye AlkışTutanlar şimdi FETÖ’ya karşı olanları FETÖ’cu gibi göstermeye çalışıyorlar..

FETÖ, DECCALİ KORUYAN EN BÜYÜK HAREKETTİR. - Adnan Oktar Fetöye AlkışTutanlar, siyasiler, sanatçılar, yazarlar,gazeteciler olimpiyatlara giderken, Adnan Bey ve arkadaşları deccali bir hareket olan fetöye karşı mücadele veriyor, herkesi uyarıyorlardı..

Arabaya mazot yerine benzin koydular istasyonda ne zahmetli bir şeymiş dikkat edin bu ara pompayi görmeden ödemeye gitmeyin Fetöye AlkışTutanlar.

🔴Halkın önde gelen liderleri fetöyü överken O Eleştirdi ⚪15 Temmuzda Vatana sahip çıkan ilk kişiydi. 11 saat canlı yayın yaptı. 🔴 Fetönün Homoseksüel bir yapılanma olduğunu deşifre etti Fetöye AlkışTutanlar.

Turkey En Popüler Eğilimler