Fetullah Gülen Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Fetullah Gülen Twitter

Yasa dışı yollarla Yunanistan’a geçmeye çalışan 10 şahıs, hudut birliklerimiz tarafından yakalandı. Yapılan incelemede yakalanan şahıslardan 5’inin FETÖ terör örgütü üyesi olduğu, aralarından birinin de terörist başı Fetullah Gülen’in yeğeni Sümeyye Gülen olduğu belirlendi..

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by T.C. Millî Savunma Bakanlığı,T.C. Millî Savunma Bakanlığı on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

“Fetullah Gülen örgüt lideridir, ihanet içindedir, yargılanmalıdır” dediğim tarih 2013. “ülen’e Terörist diyemem” diyenler, 15 Temmuz’da millete kurşun sıkan evlâtlarını, 2022’de hapisten çıkarıyorlar. 15 Temmuz’da meydanlara dökülen Milleti hapislere doldurun da tam olsun!.

CNN TÜRK
CNN TÜRK

#SONDAKİKA MSB duyurdu: Terörist başı Fetullah Gülen’in yeğeni sınırda yakalandı.

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by CNN TÜRK,CNN TÜRK on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

@tugcerrcetin1 Merhum Abdülhakim Arvasi Üçışık Hazretleri’nin kabrine yalan plaket asmak ve o plaketi iki seneden fazla orada tutmak kanun dışı ayıp ve günahdır. Kabristan rantçı ve din istismarcılarından kurtarılmalı. Fetullah Gülen İçişleri Bakanı Soylu Tarikat Azrail Ebu Cehil.

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by Kübra YILMAZ,Kübra YILMAZ on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

@tugcerrcetin1 Kabristanda asılı plaketler yalandır Abdülhakim Arvasi Üçışık varisinin onayı olmadan asılmıştır Dünyanın hiçbir yerinde bu şekilde mezara musallat olunmaz Paravan vakfa bağış yapmayın yalan propagandalara inanmayın Fetullah Gülen İçişleri Bakanı Soylu Tarikat Azrail Ebu Cehil.

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by Hümeyra,Hümeyra on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

@omerturantv72 hocam fetullah gülen abdullah öcalan vs 94 yaşında ölürse onlara da taziye dilemeyi unutmayın.

15 Temmuz sonrası darbe yapan güruhun bir cemaat olduğu ve dini çizgisinin Said-i Nursi ve Mevlana çizgisinde olduğu unutuldu. Fetullah Gülen’in bir cemaat lideri olduğu unutuldu. Fetullah Gülen’e de bir zamanlar “alim” dendiği birden unutuldu.

@crkml Orijinal melekler burada , kahpece şehit Haince bombalandılar , masumdular tek kusurları vatanlarını çok Fetullah Gülen.

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by 🇹🇷,🇹🇷 on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

Tahliye edilen Harbiyeli darbecilerden Taha Furkan Çetinkaya’nın annesi Melek Çetinkaya: Ben Fetullah Gülen’e terörist diyemem..

SMA ÖNLENEBiLiR GEN HASTALIGIDIR, LÜTFEN GEN TARAMASI YAPTIRIN, Lütfen Paylaşın Fetullah Gülen ⬆️⬆️.

Diğer Tarikat lar gibi İsmailağa Cemaati de AKP suç örgütünün koalisyon ortağı geberince tabii olay oluyor İDAM ŞART Fetullah Gülen iblistir Mahmut da öyle.

Bahsettiği kümenin içine Hitler, Fetullah Gülen, Saddam, Taliban falan girmesinin dışında sorun yok👍.

Fetullah Gülen Teröristtir. Selahattin Demirtaş Teröristtir. Bu ikisine Terörist demeyende Teröristtir.!.

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by Ümit Aşık,Ümit Aşık on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

@Tumyad4 Fetullah gülen in annesi kerhane işçisidir. Fetullah gülende orospu çocuğudur..

Bizim genel başkanımız fetullah gülen köpeğine itlik yapmadı ama bazıları yaptı..

Fetullah Gülen 10 sene önce ölseydi aynı muameleyi görecekti. Allah şu mübarek günde akıl fikir versin diyorum. Başka da söze gerek yok..

@emir_gokce20 Ön yargılı mı davranıyorum? Fetullah gülen de bir cemaatti herkes aynı toleransları ona da göç ne oldu? Tarikatlarla uzlaşamazsın onlara hiçbir şekilde taviz veremezsin. Verdiğin ilk tavizde daha fazlasını ardı arkası kesilmez ve bir gün çok geç kalırsın.

Bu halkın ne kadar cahil ne kadar çabuk Kandırilabilir bir toplum olduğunu bugun bir kez daha anladım, ülkenin hâlini herkes unutmuş 2 3 fetocu olaydan tam 6 yıl sonra yakalanmış , bunu tebrik ediyorlar vay halinize , halimize Fetullah gülen.

Fetullah Gülen’e TERÖRİST diyemeyeceğini belirten Anne! Bil ki, Seni de, fotoğraftaki anneyi de evlatsız bırakan O’dur. Sen evladına kavuştun, ama fotoğraftaki anne ancak ahirette evladına kavuşabilecek..

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by Organik Mürteci,Organik Mürteci on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

@MuratSarica2022 Fetullah Gülen teröristtir, ona Terörist demeyen de teröristtir. Ve ülkede hala teröristlere özgürlük veren yargı var.

Fetullah gülen gibilerinin Allah belasını verdi yeğeni sınırda yakalanmış kendisinide yakalarız inşallah İslama küfr eden hakaret eden pkk lı fetullaha gram sevgi yahut konuşmalarını beğenen biri varsa pkklıdır ve İslamın düşmanıdır.

Zamanın’da Fetullah Gülen’i öven, sevgi besleyen , saygı duyan, içinde en ufak sempati besleyen herkes, katıksız “or*spu çocuğudur’’….

Fetullah Gülen gibi bir terörist başına O teröristtir diyemediği sürece masum olduğu söylenenin masumluguna inanmak gelmiyor içimden. Senin yanında teröristtir diyemedigin bir adamın kirli emelleri yüzünden vahşice katledilmis insanların annelerinin ne değeri var degil mi?.

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by Rêveur🍂,Rêveur🍂 on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

@imacihan @Sabah Hassiktir lan yavşak, fetullah gülen teröristini tanımıyormuş. O şerefsiz oç nu tanımıyorum diyen en az onun kadar teröristtir..

@fatihtezcan Kesin bu kadın kulaklıkla Fetullah gülen dinlerken gözyaşları çorbasına akmıştır.

Türkiye’dekiler Fetullah Gülen’e düşmanlık size bir şey kazandırmaz siz ülkeyi soyup soğana çeviren Erdoğan’a düşmanlık edin..

Fetullah Gülen ve Selahattin Demirtaş teroristtir aksini iddia eden de teroristtir !.

Müslüman ile mücadele için Bir günah keçisi bulunmuş hepsi yalandır hepsi oyundur 15 temmuzun mecliste araştırılmasını engelleyen hırsızlar sadece 128 milyar dolar baronlara verdiler. 160 milyar dolar feto adı altında para topladılar. Hırsızlık hala devam ediyor. Fetullah Gülen.

Fetullah Gülen Fotoğraf,Fetullah Gülen Fotoğraf by Onur İstanbullu,Onur İstanbullu on twitter tweets Fetullah Gülen Fotoğraf

Fetullah Gülen keşke sen ölseydin hocanın yerine terörist başı Türkiye düşmanı alçak.

SMA ÖNLENEBiLiR GEN HASTALIGIDIR, LÜTFEN GEN TARAMASI YAPTIRIN, Lütfen Paylaşın ⬆️⬆️⬆️ Fetullah Gülen.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #AçlıktanOyÇıkmaz
  • #AhNerede
  • Aleyküm
  • #Asgari
  • #asgariuecret
  • aynı kafa