Feyza Altun Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Feyza Altun Twitter

2018’de Cumhurbaşkanı seçmek için adına besteler yaptıkları Muharrem İnce’yi bu seçimde aday olmasın diye “geçmişiyle” tehdit etmeye başladılar. Feyza Altun hem avukat hem de CHP kimliği ile gözdağı vermiş resmen. Muharrem İnce bu saatten sonra adaylıktan döner mi?.

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by Ersin Çelik,Ersin Çelik on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

O zaman size de sormak lazım Feyza Altun; ▪️Sorduğunuz sorudaki iddiayı 2018 seçimlerinden önce biliyor muydunuz ? ▪️Biliyorsanız oyunuzu yine de Muharrem İnce’ye verdiniz mi ? (Hatırladığım kadarıyla o dönem canla başla AK Parti karşıtı, CHP yanlısı tweetler atıyordunuz ?….

Mine : KK ve ekibi hakkında çok kapsamlı bir dosya var. Çok can alıcı,çok yıkıcı bir dosya var basının elinde. Benim elimde de var ama söyleyemem.  Feyza Altun :(M.İnce) Hiç bir kadını taciz ettiniz mi?Kadın şikayetçi oldu mu?Dosya örtbas edildi mi? Bu kişiler chpli.

CHP’li avukat Feyza Altun, Muharrem İnce’yi “kadın tacizi” ile itham etti..

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by Voice Of Levant,Voice Of Levant on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, zayi ederler seni bu sözlerinden ötürü. :) Milli Muharip Uçak/ Murat Gezici ANKA-3 / Terörist/ Feyza Altun /HÜDA-PAR/ Alpay /Halk TV.

🔴 Feyza Altun’dan Muharrem İnce’ye: “Hiç bir kadını taciz ettiniz mi? Hiçbir kadın sizden şikayetçi oldu ve dosya örtbas edildi mi? Sadece soruyorum…”.

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by Z Haber,Z Haber on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

• CHP İnce’ye bel altı vurmaya başladı! ▪️CHP yanlısı söylemleriyle bilinen Avukat Feyza Altun’dan Muharrem İnce’ye: “Hiç bir kadını taciz ettiniz mi? Hiçbir kadın sizden şikayetçi oldu ve dosya örtbas edildi mi? Sadece soruyorum….”.

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by BUGÜN GÜNCEL,BUGÜN GÜNCEL on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

Feyza Altun 2018’deki seçim günü Muharrem İnce’ye bakın neler yazmış? İnce, CHP’li bir avukat tarafından adaylıktan çekilmesi için özel hayatıyla tehdit edildi. CHP’den veya Altılı Masa’dan bir kişi de çıkıp, bu bel altı siyaset yöntemini kınamadı. Sahte hesaplardan “hassas”….

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by Ersin Çelik,Ersin Çelik on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

Nihayet! Yıllardır beklediğimiz karar: Yargılanacaksın Barış Atay! #DünyaBu Murat Gezici Feyza Altun Ali Sunal.

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by ℋ𝓊̈𝓁𝓎𝒶 𝒴𝓊𝓇𝓉,ℋ𝓊̈𝓁𝓎𝒶 𝒴𝓊𝓇𝓉 on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

Murat Gezici Milli Muharip Uçak/ Testere Necmi ANKA-3 / Terörist/ Feyza Altun /Şahan/HÜDA-PAR/ Alpay /Muslera.

feyza altun şu altılıdan daha berbat bi insan olmayı nasıl başardın anlat biraz.

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by cann🇦🇷,cann🇦🇷 on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

@CelikelSelda Feyza Altun şu çocuk trans var diyen avukat kadın değil mi? Çok şey yapmayın.

@AvukatBelcin Feyza ALTUN pazartesi günü hakkında 8 avukat asılsız ve delilsiz iftiran yüzünden mahkemede maddi manevi tazminat davası açınca görürsün ince mi girdi kalinmi hakkında avukatlar dosya niteliğinde görseller alınıp çağlayan adliyesine şikayet başvurusunda.

@pablitonuz Feyza Altun bana gökyüzü gündüzleri mavidir desin hayır kırmızı derim. KK’ya oy vereceğim varsa bile yok artık aw.

Çok yaratıcı olmuş.👍 #Ataİttifakı Feyza Altun Sinan Ateş.

Feyza Altun Fotoğraf,Feyza Altun Fotoğraf by Bayer,Bayer on twitter tweets Feyza Altun Fotoğraf

@OzgurAragorn Feyza Altun bir damar bulup oradan kendisi için yürümeye çalışan bir şahıs. Özdil’in dişi versiyonu bana göre 😃.

“ 20Yıl Olduğu Gibi 14 Mayıs Akşamıda Dünya’yı Titretmeye Devam.!! BAŞKAN ERDOĞAN DİYECEKSİNİZ ——————————— HALK TV KAPATILSIN / Nevşin Mengü #DünyaBu / Terörist #KızKulesi / Arda Feyza Altun / Balıkesir’in Bandırma.

@AvukatBelcin Hayko Cepkin ve Atilla tas diye sarkicilar oldugunu bu surecte muharrem ince sayesinde hatirladim. Feyza Altun’un feministlik showunu yillar once yememistim, cok dogru bir karar oldugunu simdi tekrar goruyorum. Oldu Bitti Igrenc buluyordum kadini nedense:D.

Değerli Memleket Sevdalıları; Feyza Altun Hanımefendi, asparagas haberlerle bizi tahrik ederek yükselişimizi yavaşlatmaya çabalıyor. Fakat bizi kimse durduramaz. Lütfen kendimize yakışır bir şekilde tepki gösterelim. Sizde samimiyseniz olayı mahkemeye taşıyın. @feyzaltun.

Al oku Feyza Altun! Eğer niyetin varsa oku da öğren ama derdin çamur at izi kalsın olduğu için sana ne desek boş zaten! Adliyede hesap verirsin! @feyzaltun #Muharremİnce #MemleketPartisi.

Demokrat(!) Feyza Altun yorumları kapatmış. Niye kapattınız? Ben özgürce fikrimi söylemek istiyorum..

Feyza Altun adlı şahısın kendi meslektaşlarının bile utandığı isim olarak anılmış bir insandir. Kadın-erkek eşitliği ardında ülkemiz kadınlarına yarardan çok zarar verdiği de hepimizin malumu Bu ve bunun gibilerinin ne olduklarini daha önceden de söyledik zaman yine hakli cikardi.

@avrasyaanket Feyza Altun , göstermiş oldu ki CHP demokrasiye inanmayan bir kitleyi temsil ediyor. İçten içe baskıcı rejim istiyor. Muharrem İnce ye her saldırmanız bizi CHP den bir arım daha uzaklaştırıyor. İşinize bakın Özkiraz , gidin az ötede kumda oynayın. Cumhurbaşkanı Muharrem İnce 🇹🇷.

@srkntnyldz @avrasyaanket Reis uğraşmadan zortlatmışsın skdkdkd feyza altun iqsuz u da retweet atmış ahshshsh.

Gençler buna mı oy verecek??? Boşuna Fahrettin Trolleri bunu desteklemiyor!!! #AKPyeOyYok Feyza Altun.

Feyza Altun muhalefetin ahlaksızlığının, ilkesizliğinin, vefasızlığının en güzel örneği. CHP zihniyetinin bütün çirkinliğini kendisinde toplamış birisi. Öylesin değil mi @feyzaltun?.

@SunaYildizoglu 2-tercih haklarına saygı göstermeliyiz yoksa akepeden onlardan ne farkımız olur? demokrasi budur çoğulculuktur Ben kesinlikle bu yapıda ki Kılıçdaroğluna oy vermem akp oy vermek istesem orjinaline veririm neden çakmasına vereyim Sabahki feyza Altun gibilern paylaştımına bkın.

@enahzican @vekilince Sayin ince feyza altun ve türevlerine papuc birakirsa vay haline kanini emer bu asagilik zihniyettekini isanalr.

ideolojik, mezhepsel takıntılarınız yoksa veya kripto ermeni dış bağlantılarla vatan haini değilseniz. bu muhalefetin hiçbirine oy verilmez ülkeyi 6 ayda 2000 öncesine götürür ekmeğe muhtaç oluruz Feyza Altun.

Muharreminceye Aşığız diyenlere Murat Gezici #yargı Feyza Altun Sinan Oğan.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Hayri
  • Hazırız Cumhurbaşkanım
  • #HerşeyeZamMemuraGam
  • Kudüs
  • Lens
  • Mango
  • Mehmet Akif
  • Mehmet Selim Kiraz