Turkey flag

🕓

Feyzioğlu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

TBB Başkanı Feyzioğlu: Türkiye uluslararası hukuktan kaynaklanan, meşru savunma hakkını kullanmaktadır #BarışPınarıHarekatı.

Feyzioğlu Twitter

Feyzioğlu Fotoğraf

Feyzioğlu - Twitter'da en iyi Tweetler

@urfabarosuihm @sidkizilan Bizler de PKK zulmüne ortak olan barolardan bıktık usandık. Yeter artık bırakın bu demokrat ayaklarını Feyzioğlu doğru diyor ve dediklerinin içinde sizin gibi PKK sevicilerin de olması lazım. Giymişsiniz bir cübbe onunla kanundışıdır hukuk dışı PKK zalimliğini onaylıyorsunuz!.

Fıkıh konularında iktidar için Hayrettin Karaman neyse Hukuki konuda da Metin Feyzioğlu o. Ülkeyi el birliğiyle tımarhaneye çeviriyorlar. Kirlettikleri bilinçaltını, hak, hukuk ve adalet anlayışının tamiri çok uzun zaman alacak ve kolay olmayacak. Islamcısı da Kemalisti de aynı..

Metin Feyzioğlu: Devlet sivilleri korumak zorunda değildir - Tele1.

Feyzioğlu bir kez daha asıl yüzünü gösterdi: Devlet sivilleri korumak zorunda değildir Türkiye Barolar Birliği Başkanı (TBB) Metin Feyzioğlu’nun, “Eğer silahlı güçler sivilleri kalkan yapıyorsa saldırıya uğrayan devlet, sivilleri korumak zorunda değildi….

metin feyzioğlu saraya nasıl yalvarmış : 'kepçe gibi kulaklardan-geliyorum uzaklardan-ellere var bize yoh mi'.

@91849_vlky metin feyzioğlu türküsü : 'aman da barolar barolar-yeni cilalandı karolar'.

”Silahlı güçler sivilleri kalkan yapıyorsa saldırıya uğrayan devlet sivilleri korumak zorunda değildir” diyo Feyzioglu bey Seni barolar birliği başkanı seçen avukatları s2yim.

@av_mkaraman Bu dönek sırf iktidara yalakalık yapmak için ne yapacağını bilmez bir iblis çoktan olmuş, birde sözde hukukçu ve barolar başkanı, baro birlikleri niye bunun istifasını istemiyor? Lo Faşist Feyzioglu sen ne kuraldan bahsediyorsun başkasının toprağını niye işgal EDERSINIZ SÖYLE???.

Çok hayflanmayın TC 100 yıllık rejim ideolojisi böyle Şimdi çıkmış Feyzioğlu üzerinden sistem korumacılığı yapıyorsunuz Yarın çıkıp özür dilese ; Bu devlet bana bu giriş kodlarını öğretti mi ? diyecek 😎.

@Kudret91420944 @nedimsener2010 Metin Feyzioglu ve Nedim Șener hiçbir zaman demokrat değillerdi. İkisi de nazi ideolojisine sahip insanlıktan nasibini almamış faşistlerdir..

Kimde üç haslet bulunursa, o kimse imanın lezzetini almış olur. 👇👇 Metin Feyzioğlu.

Feyzioğlu Fotoğraf

Metin Feyzioğlu şöyle bir şey demek istemiş eğer siviller bilerek kalkan oluyorsa gereken yapılmalı....

@metinfeyzioglu Metin feyzioğlu soyunu sikiyim senin piçin dölü katil şerefsizler.

@gazeteduvar Türkiye de sol kesim Feyzioğlu denen faşistten medet umuyor Yazık!.

@oztrk_aydn @metinfeyzioglu Feyzioglu hocam bunlarla konusulmaz, şu anda dogru olan yapılıyor..

Dünya görüşümüz tamamen farklı olabilir ama böyle durumlarda #BizTürkiyeyiz diyerek birleşebilirsek kimse bileğimizi bükemez. Sayın Metin Feyzioğlu’nu tebrik ediyorum. Muhalif olacaksanız da böyle olun! 🇹🇷.

@candundaradasi Vah vaah. Zeka da da düşüş Hukuk hocası Feyzioğlu ders veriyor. Konuşmanın tamamını dinleseniz, madara olmayacaksını.

Metin Feyzioğlu’nun; “siviller kalkan olarak kullanılıyorsa, devlet sivillerin hayatını korumak zorunda değildir” ifadesinin yer aldığı videonun tamamını gönderdi kendisi. Ben de izledim. Hakkında yazılanlar ile kendi ifadesi çok farklı. O yüzden hakkında yazdığım twiti sildim..

Metin Feyzioğlu: Eğer silahlı güçler sivilleri kendilerine kalkan yapıyorsa saldırıya uğrayan devlet sivillerin hayatını korumak zorunda değildir.

Feyzioğlu Fotoğraf

TBB Başkanı Feyzioğlu: Türkiye uluslararası hukuktan kaynaklanan, meşru savunma hakkını kullanmaktadır #BarışPınarıHarekatı.

Turkey En Popüler Eğilimler