Filistin Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Filistin Twitter

Batılıların İşgal edilen Filistin topraklarında kurduğu İsrail, devletten ziyade bir karakoldur. Bu karakolun zulmüne son vermenin tek yolu yeniden İslam birliğini kurmaktır. Bu katledilen Müminlerin hesabını sorabilmek için bundan başka yol yoktur. #GazaUnderAttack.

Bu dünyada İsrail gibi bir bela ve Filistin diye mazlum bir halk ve coğrafya var oldukça, “dünya düzeni” dedikleri lanet olası yapı, asla şovdan ve şarlatanlıktan öteye gidemeyecektir. İsrail tüm insanlığın yüz karası ve utancıdır. #GazaUnderAttack.

İsrail yine Gazze’yi vuruyor, iktidar suskun! Masum kardeşlerimiz zulme uğrarken, bu sessizliğinizin sebebi nedir? İsrail saldırısında hayatını kaybeden kardeşlerime Allah’tan rahmet ve Filistin halkına başsağlığı diliyorum..

İNNA LİLLAH VE İNNA İLEYHİ RACİUN Filistin İslami Cihad Hareketi askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri güney saha komutanı Halid Mansur da siyonist saldırıda şehit . Her türlü saldırı, her türlü kuşatma ve her türlü ihanete rağmen cihad ve direniş devam.

Filistin Fotoğraf,Filistin Fotoğraf by Kudüs TV,Kudüs TV on twitter tweets Filistin Fotoğraf

İsrail vuruyor, öldürüyor, katlediyor. Dünya sesiz, İslam alemi uyuyor. Bu zulüm durmalı, Filistin kurtulmalı. Müslüman devletler İsrail’e ‘dur!’ demek için daha neyi bekliyor. Son Filistinlinin şehadetini mi? Uyanmalı, İslamın namusu Kudüs’ün özgürlüğü İçin bir şeyler yapmalıyız.

Başkanlık gelince mekke kazanacaktı medine kazanacaktı ümmet kazanacaktı filistin kazanacak şimdi yeni bir selahattin beklemek itiraf değilde nedir ?.

Nerdesin Dünya,Ukrayna’lılara bomba yağarken ağlayıp İsrail’in Filistin’i bombalayıp 24 can verirken? Alayınız sahtekar ve İslam Dini karşısındasını Allah’ü Teala’nın da bir hesabı var ve elbet o hesap günü gelecektir. La Galibe İllAllah.

Seni kim kandırdı mk salağı Filistin o dönem Osmanlı toprağıydı şükredeceksen toprakların sahıbı olan Osmanlı’ya şükret.

Filistinli bir çocuk, Aksa’da işgal kuvvetleri ve yerleşimcilerin yüzlerine Filistin bayrağı kaldırarak direndi..

Filistin Fotoğraf,Filistin Fotoğraf by Kudüs’te Bugün,Kudüs’te Bugün on twitter tweets Filistin Fotoğraf

İsrail ile Türkiye ilişkileri şimdi normalse Türkiye ve Filistin ilişkileri askıya alınmıştır sözde Türkiye müslüman bir Ülke diyorlarsa İsrail ve dostları bizim için bir Ağyar dır Devlete göre İsrail refikse halka göre İsrail düşmansa Demokrasi diye birşey kalmamıştır..

@seymahbub Amin, Allah mazlum Filistin ve gazze halkına yardım etsin inşallah zalimlerin de israilin Allah belasını versin, zalimleri için yaşasın ALLAH bizi de af etsin, hiç bir şeye hiç bir işe yaramıyor Müslümanlığımızdan kendimizden utanıyoruz yazıklar olsun.

Seyyid Hasan Nasrallah: Lübnan ve Filistin Direnişi işgal ordusunun yenilebileceğini kanıtladı..

@lunadenizertug @mgultekin11 Filistin terörümü ? Geyik mi ? Abla Türkiyede filistin meselesi siyasi değildir bunu bil yani halkın %90 ı İsraili sor terörist işgalci filistinlileri görmez dünyanın baş belası İsrail olduğunu bilir boşa saçmalıyosun yani.

@ihsanaktas Hem İsrail ile sarmaş dolaş olun hem de Filistin diye ağlayın!Yerseniz diyorsunuz?.

Filistin’li Küçük kızın bilinç düzeyine bak! 📍 Gazze #GazzeUnderAttack.

@halil_konakci Filistin Filistin diye diye yaşım 59 gençlikten beri saf halk paralarını verir kurnaz siyasetçiler zengin olur israil her yeri yakar yıkar zulum devam eder Filistinli savaşta ölür kimsede demez bu kısır döngü israile yarıyor bizde rahat durup gelişip güçlenelim döner dururü.

@yazarmuratakan Adı ingilizler de aynı zihniyet ,Filistin masum insanları öldürülürken normal, İsraillilerin canı kıymetli mi ,Yüce Rabbim tez zamanda yeryüzünden silip yoketsin..

Gazze yanıyor! Çocuklar ölüyor! Filistin’de İsrail zulmüne dünya sessiz! Doğu Türkistan’da soykırım yaşanıyor! Doğu Türkistan’da Çin zulmüne dünya sessiz! Yemen’de Arakan’da insanlık ölüyor! Türkiye devleti ve Türk milleti sessiz kalamaz! Zulme rıza gösteremez!.

ezo
Ezo

@ihsanaktas İhsaaaan Bey ( Ayşen Gruda’nın Şaban bey repliği gübi olmalı) Ayol zulmün kralı burda, Filistin’e gitmeye ne gerek var?.

@EymenGoker Al sana filistin. Yine ihanet, yine kanı bozukluk. Kardeşim Türk devletini elestirecegine, git önce filistin devlet başkanını kına. Ecdadına zalim diyen rum sempatizanı olan o şerefsizi eleştir önce..

@Ahmet_Davutoglu Madem iktidar suskun altılı masanda bi Filistin övgüsü yap hadide bi gör tepkiyi ..

Sohbetimizi yaparken Muzaffer Aktürk hocamız çok güzel bir söylemde bulunmuştu. “Müslümanlar şu anda dağılmış durumda. Tekrardan toplanacaklar. Selahaddin Eyyübi’den önce müslümanlar dağınık bir vaziyetteydi. Ama tekrar toplanıp Kudüs’ü fethettiler.” Nasip et Allahım! #Filistin.

Filistin Fotoğraf,Filistin Fotoğraf by Ömer Akbıyık,Ömer Akbıyık on twitter tweets Filistin Fotoğraf

@haciykk Vay hacı yapma hacı din kardeşiz Filistin ak gençleri bekliyor burdayım deme filistinde görelim haydi bakalım sosyalist gençler orda İsraile karşı savaştı sıra sizde.

@571ErdemOzveren İsrail de Filistin de Türkiye düşmanı yesinler birbirlerini iranın köpeği Filistin rumların köpeği Filistin.

Doğu Türkistan diye bir bölge yok sanırım türkolar için anca Filistin müslümanlığınız yarı zamanlı çalışıyor herhalde,yıllardır dünyanın en zor şartlarında yaşayan uygurlar için ağzınızı bıçak kesmiyor devam eden soykırıma tepki vermiyorsunuz niye? #Müslümanlık #GazaUnderAttack.

Israel Masum massacre Gaze Gazze Child Çocuk Filistin Palestine innocent war bomb.

@Ahmet_Davutoglu Bizim milletin yarısı filistin hastalığı var türkleri arkadan vuran kıbrısı bile tanımayan arablar değil mi.

@c_ahmethoca Aynı İsrail Filistin halkına kovidden ölmesin diye 2 milyon doz kovid aşısı bağışladı.. Burdan bile aşı olayının ne olduguna uyanmadınız mı? Ellerinden gelse 1 kaşık suda boğacakları insanları aşılarla kurtarmaya çalışacaklar öyle mi ? @c_ahmethoca.

Sözde tarafsız ve bağımsız Reuters haber ajansına soruyorum ;abd nin tetikçisi ve katil devlet olan İsrail 50 yıldır Filistin de katliam yapıyor, Bir gün bunların da hesabını soracakmısını yerse tabiii.

Biiznillah gerekirse #Filistin için savaşırız lakin önce büyük savaşı, nefisle olanı gerçekleştirmemiz gerekiyor. Yüce ve kutlu mescidlerin onurunu muhâfaza ve mudâfaa etmek onun şubelerinden başlar. Yani evvelen camilere dönmeliyiz. Vesselam. 2014, Taberiye, Filistin 📸.

Filistin Fotoğraf,Filistin Fotoğraf by Nur Sena İÇTEN,Nur Sena İÇTEN on twitter tweets Filistin Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Balotelli
  • Bankalar
  • Başarılar Fenerbahçem
  • Büyük Beşiktaş
  • Beyza
  • Bihter
  • Bilerek
  • Burası Beşiktaş