Finlandiya Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Finlandiya Twitter

Cumhurbaşkanımız, Finlandiya ve İsveç’in NATO üyeliğine olumlu bakmadıklarını açıkladı. 1980’de Yunanistan’ın NATO’ya dönüşündeki hataya düşmeyeceklerini söyledi. İskandinavya ülkelerinin terör örgütlerine desteği ve Yunanistan’ın hasmane tavrını hatırlattı. Tarihi duruş👏.

Karine nedir? Sadece İsveç ve Finlandiya değil başta ABD olmak üzere bütün NATO ülkelerinin YPG/PKK terör örgütüyle bizim safımızda mücadele edinceye, kurşun sıkıncaya, bomba yağdırıncaya kadar herkesi ulusal direnişe, mukavemete davet ediyorum..

Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö: Türk yetkililer ile görüşmek için neredeyse her yere gitmeye hazırız. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefon görüşmeleri talep ettik..

İbrahim Kalın; İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyeliğine kapıyı kapatmıyoruz. Daha 24 saat geçmedi, resmî dönüş başladı bile… Asrın liderliği iddiasından(??) arkası toplanan ve sözleri tashih edilen,biçare bir diplomatik sefalete sürüklenen “şahsım düzeni”…..

ABD ve İngiltere NATO’ya girme süreçlerinde Ukrayna gibi bir yol kazasına uğramamaları için İsveç ve Finlandiya’yı himaye edecek “olası” iradeleri imza altına alıyorlar. Onları da bu şekil satmazlarsa özgün bir irade süreci göreceğiz. Peki bunu Ukrayna’ya neden yapmadınız?.

Finlandiya Cumhurbaşkanı ve Başbakanı #NATO’ya üye başvurusu için ortak açıklama yaptılar.

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by Gulsum Khalilova,Gulsum Khalilova on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf

En sinirli 5 ülke 1 🇮🇶 Irak 2 🇹🇷 Türkiye 3 🇱🇧 Lübnan 4 🇹🇳 Tunus 5 🇪🇬 Mısır En sakin 5 ülke 1 🇫🇮 Finlandiya 2 🇮🇸 İzlanda 3 🇺🇾 Uruguay 4 🇵🇹 Portekiz 5 🇪🇪 Estonya (Gallup).

Rusya, NATO’ya üyelik için müracaat etmeye hazırlanan Finlandiya’nın doğalgazını her an kesebilir..

Finlandiya liginde oynanan iki maça da sabit güvenden 2 gol daha aldım. Görseller aşağıda. Bol şanslar 🍀 BETAVERSE üyelik ve oynamak için 👇.

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by Xavi Value Analiz,Xavi Value Analiz on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf

🇫🇮 SON DAKİKA! Finlandiya finalde 1. yarıda sahne alacak! #Eurovision  #ESC22.

#SONDAKİKA 📌 Kremlin sözcüsü Peskov: 🔸 Finlandiya’nın NATO’ya katılması Rusya için tehdit demektir. 🔸 Güvenliğimiz için gerekli adımları atacağız. 🔸 Vereceğimiz tepkinin seviyesi, NATO’nun Finlandiya içerisindeki askeri altyapısına bağlı.

Ukrayna’nın başına gelenler Finlandiya’nın da başına gelebilir. NATO ülkesi olursa ünya savaşı kaçınılmaz son olcak..

MHP lideri Bahçeli, Ukrayna savaşı bitmeden NATO’ya yeni üye katılımının sakıncalarına değinerek, “Finlandiya ile İsveç’in NATO üyeliğinin bekleme odasına alınması akla yatkın, en doğru seçenektir” dedi..

Dalyarak yunanıstanın vetosu yüzünden Makedonya 10 yıl NATO kapısında bekledi birazda terör destekcisi isvec ve Finlandiya haklı TÜRKİYE yüzünden #NATO kapısında beklesin.

İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliği meselesi Türkiye’nin karşılaştığı güvenlik tehditlerinin dünyaya anlatılması, teröre karşı ortak duruş sergilenmesinin sağlanması, ülkemizin dış dünyadaki ağırlığının tescillenmesi bakımlarından önemli bir fırsat. Herkese büyük iş düşüyor..

Finlandiya NATO üyeliği için başvuruda bulunacak.

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by Türkgün Gazetesi,Türkgün Gazetesi on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf

Finlandiya NATO üyeliğine yeşil ışık yaktı, Moskova tehdit etti.

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by Kronos,Kronos on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf

2- Rusya ise bu iki ülkeyi, bunu yapmamaları konusunda uyardı ve teknik bir askeri yanıt verileceği tehdidini duyurdu. Fakat Finlandiya bu tehdit karşısında geri durmamayı tercih ediyor. 16 Mayıs Pazartesi günü çok kritik..

Rusya karşı çıkıyordu: Finlandiya’nın NATO üyeliği kararı belli oldu.

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by Ekonomist Dergisi,Ekonomist Dergisi on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf

@archerfikret1 Bu gerizekalı İsveç ve Finlandiya yöneticileri adeta Rusyanın, Nükleer silahları ile saldırması için ne gerekiyorsa yapıyorlar..

Finlandiya, NATO üyeliği için başvuruda bulunacağını duyurdu.

1/ İsveç ve Finlandiya’nın NATO’ya üyelikleriyle ilgili şız Sn @RTErdogan ın, bu iki ülkenin özellikle PKK Terör Örgütü ve uzantılarına destek ve ev sahipliği nedeniyle “Olumlu bakmıyoruz” açıklaması oldukça isabetli ve Ülkemize yakışan bir tavır olmuştur..

🔥 Finlandiya Dışişleri Bakanı: NATO üyeliği konusunda Türkiye ile farklılıkların üstesinden gelebileceğimizi umuyorum.

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf

Finlandiya cumhurbaşkanı ve başbakanı NATO üyeliği için başvuru yapacaklarını açıkladı..

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by HABER3.com 🇹🇷,HABER3.com 🇹🇷 on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf

🔴 Finlandiya NATO üyeliğine yeşil ışık yaktı, Moskova tehdit etti: Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinisto ve Başbakanı Sanna Marin bugün ortak bir yazılı açıklamaya yayınlayarak ülkelerinin NATO üyeliğine başvuru sürecini başlatacağını.

Finlandiya Fotoğraf,Finlandiya Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Finlandiya Fotoğraf
Ahval
Ahval

Öne çıkan argümanlardan birisi Rusya’nın kısa sürede ikinci bir ülkeye savaş açacak gücünün bulunmadığı yönünde. Finlandiya NATO üyeliği sürecini başlattı | Ali Abaday | @aliabaday.

AVRUPA-VAKA #12Mayıs #Covid19 🇩🇪Almanya 🇮🇹İtalya 🇫🇷Fransa 🇫🇮Finlandiya 🇬🇧ık 🇦🇹Avusturya 🇬🇷Yunanistan 🇷🇺Rusya 🇹🇷Türkiye 🇳🇱Hollanda 1434 🇱🇺Lüksemburg 869 🇮🇪İrlanda 754 🇩🇰Danimarka 691 🇭🇷Hırvatistan 637 🇸🇮Slovenya 604.

Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Hollanda, Polonya .. 🙏🏻 ✈️ 💵.

Bu gerizekalı İsveç ve Finlandiya yöneticileri adeta Rusyanın bir nükleer saldırısı yapması için gereken her şeyi yapıyorlar, gidişat hiç iyi değ.

Hükümet ve Devletin Finlandiya-NATO sürecinde nasıl tavır alacağını çok merak ediyorum !.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Biden
  • Bismillah
  • CEV Şampiyonlar Ligi
  • Coutinho
  • covidizinleri uzatılsın
  • Cumhurbaşkanlığı Kabinesi