Fransa Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Fransa Twitter

Bu itirafçı daha sonra sözde eğitim almak için örgüt tarafından Fransa’ya gönderildi. Vize işlemleri için DHKP-C’nin Türkiye sorumlusu Kamile Kayır tarafından kendisine elden 600 bin lira verildi, üstüne bir arsa geçirildi ve sigortalı bir işe sokuldu. Eğitim alamadan döndü..

İsveç, (ABD, Fransa ve Almanya üzerinden) Türkiye’yi tehdit ediyor. “Medeni” sarışınlara hatırlatmak isteriz: Uluslararası kuruluşlar kendi hukuklarına göre işler, kabadayı Batılıların dağ kanunları ile değil..

Uzun zamandır en çok sıkıldığım Eurovision’du. Mika hariç sunucular antipatik, görseller ucuz, katılımcılar meh, şarkılar sakildi. Litvanya, İspanya favorim. Azerbaycan, fransa sürpriz yaratabilir. Sırbisyan çok garip bir çekiciliğe sahipti. Sonuçları beklemeden uyuyabilirim..

🟡🇺🇦 #SONDAKİKA Ukraynalı grup Kalush Orchestra, #Eurovision şarkı yarışmasının galibi oldu. Fransa, sondan 2. sırada yer aldı..

Fransa Fotoğraf,Fransa Fotoğraf by Gasteniz! 🗞,Gasteniz! 🗞 on twitter tweets Fransa Fotoğraf

#Eurovision 12-İspanya 10-Ukrayna 8-Fransa 7-Çekya 6-İngiltere 5-Moldova 4-Litvanya 3-Belçika 2-İsveç 1-Estonya.

Fransa ve Finlandiya da çok iyiydi çok çok çok saçma bi eurovisiondu tşkler bb iyi geceler.

Almanya Fransa beğendim ikisi de sonuncu oldu djdjjd İspanya birinci olsun bari #Eurovision.

Favorilerim Litvanya Ukrayna Moldova Fransa #Eurovision diğerleri o kadar sıradandı ki, ehh denecek biraz hoşlar vardı ama klasiklerdi.

Deniz abiyle kendisinin önerisiyle bu konuları çok konuşmuştuk. Bende aynı fikirdeyim. Fransa liginde maden gibi oyuncular var bu sezon Küme düşen, düşmeyip ligde bulunan oyuncularda bizim lige çok uygun Fransa ligine de göz gezdirmek lazım. Lütfen bu işe önem verin @Fenerbahce.

#EUROVISION Sıralamasız ilk beşim Azerbaycan Fransa İspanya Avustralya Yunanistan.

@OleLukojeee Fransa baya baya zılgıt çekti fnfnfncnfx hadiseden beri zılgıt duymamıştı Avrupa xnxnxnnx.

@gokhanozbek Ama Fransa da bizim bayrağımızı açınca futbolcularımız (Burak Yılmaz Yusuf yazıcı) oooooooo . Irkıcılık yapmayın. Spor a siyaset bulaştırmayın.

Yine #Eurovision demiş Finalde sahneye çıkan, Mika adıyla bilinen, dünyaca ünlü şarkıcı Michael Holbrook Penniman’ın Beyrut doğumlu bir Lübnan’lı olduğunu biliyor muydunuz? Lübnan iç savaşı bitmek bilmeyince ailecek mülteci olarak Fransa’ya göçmüş.

Fransa Fotoğraf,Fransa Fotoğraf by Dschen Aschar,Dschen Aschar on twitter tweets Fransa Fotoğraf

@tunathefishy en azından fransa sıkıcı ballad yerine breton forest rave şarkısı gönderdi.

@laiklikatak Lan bu nasıl torba Almanya fransa 1. Torbadan girmeliydi. Ölüm grubunu merak ediyorum.

@umitozdag ümit, fenerbahçe fransız futbolcu anelkayı transfer ederken itilaf devletlerine olan gönül bağını sorguladın mı hiç? Hani Kurtuluş savaşımızda güney cephemizde savaştığımız fransa. Hani sözde ermeni soykırımını kabul eden fransa. O zaman hiç itiraz ettin mi bunlara?.

@HussLook @hakankruu Sunucuların kıyafetlerinin rezaleti, Fransa nın o kadar düşük oy alması, gelen gidenin İngiltere 12 puan anam vuhuuuu 5 saatim boşa gitti.

@keskinhesap @artigercek Fransa gibi olsun istiyorsunuz yani. Ben anti emperyalist ve komünist biri olmama rağmen hayret ediyorum sizin.

@CEMALSIRINBAS @hakaanyzb Abd nin akdeniz de üssü ıbrıs da ingilterenin var. Ege ve yunanistan da ki yeni açtığı üstler kesinlikle bizim için değ ? Fransa , israil , yunanistan egeyi akdenizi paylaştı.Fransa avrupa ordusu kurma peş nin bölge de olması fransaya karşı bir tavırdır..

İlk 5 adayım çekya, moldova, fransa, isveç ve İngiltere. İsveç birinci olur #Eurovision.

⚫️🖌️Louis Nicolas de Lespinasse_(Fransa; 1734- 1808) Paris_Seine..

Fransa Fotoğraf,Fransa Fotoğraf by Orhan,Orhan on twitter tweets Fransa Fotoğraf

Recap’ler sonrası bu listeye Finlandiya ve Fransa’yı da ekliyorum. Portekiz de demek isterdim ama Eurovision’da olduğumuzu unutmam lazım onun için..

naz
Naz

Fransa neydi btw ya hem etnik hem fütüristik olayım derken ikisi de olamamış saçma sapan bi’ şey olmuş.

@arasaslan93 Benim Finlandiya İspanya ve Fransa. Finlandiya The Rasmus hayranlığımdan ilk sırada.

1-Cem Sultan Fransa’da sürgünde iken, Sultan II. Bayezid, kardeşi Cem’e taraftar olduğunu düşündüğü Gedik Ahmet Paşa’yı 18 Kasım 1482’de Edirne’de boğdurtarak öldürttü. Cem Sultan’ın oğlu üç yaşındaki Oğuzhan’ın II. Bayezid’in emriyle öldürülmesi yine bu süreçte gerçekleşmiştir..

Fransa Fotoğraf,Fransa Fotoğraf by Tamer Taban,Tamer Taban on twitter tweets Fransa Fotoğraf

Boşa düzenlendi bu şov ya yazık oldu milletin emeğine İYİ Kİ KATILMAMIŞIZ 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽 benim birincim Fransa ve Moldova 👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽.

@Sosyalm97927261 @AACanli Ayrıca bize göre değil, açık açık Amerika nın YPG ye verdiği silahlar, Fransa nın, tünel bile yapması için verdiği destek, silahlar, Almanya, Belç Uzar gider. Bunlar gizli saklı değil, belgeleriyle tescilli bilgiler. Sen görmek iste yeter ki..

(fransa) çeviriden anladığım kadarıyla fransız bi kadın metroda herkesin gözü önünde bu olayı yaşamış görenler müdahale etmemiş !.

Ben Fransa’dan Artvin’e havayolu ile gitmek istesem, önce Batum’a sonra da Artvin’e otobüs ile giderim, daha yakın #RizeArtvinHavalimanı.

#Eurovision fransa sömürgeci kimliğini kullanmış ve iyiki yapmış. Arap disko müziği gibi bir şarkı yapmışlar neşelendim..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • arda okan
  • Atatürk
  • Atatürkçüler
  • Avrupa Şampiyonu
  • Çerkes
  • Ülker