Turkey flag

🕓

Gökhan Töre Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: “Toplam 3 tane kanat oyuncumuz var. Gökhan Töre ve Fofana sakattı. Bifouma da sakatlandı. Büyük ihtimalle Galatasaray maçında olmayacaklar.”.

Gökhan Töre Twitter

Gökhan Töre Fotoğraf

Gökhan Töre - Twitter'da en iyi Tweetler

Gökhan Töre Fofana ve Bifouma olmaması Galatasaray adına büyük avantaj Sergen Yalçın hocamın zaten yetersiz olan kadrosunda sakatlıklarla uğraşıyor töre neysede diğer ikisinin yokluğu büyük dezavantaj oldu gs çok mutlu çünkü onlarda kötü oynadıklarının farkında buna sevinirler.

💶 ALLAH RIZASINI KAZANMAK İÇİN ADANMIŞ BİR ÖMÜR. 💶 🔔 #DaimaSeninleyizAliKoç Şahsiyet Gökhan Töre #BurdurGölüKurumasın Agah Beyoğlu yaşam koçu söz bölüğü bağrışabilmek başbayi 🔔.

🎡 DİKKAT ❗️ FETÖ KARŞITLARINA, FETÖCÜLÜK KUMPASI YAPILIYOR ‼️ h7y8a9 🎡 👲 Haluk Bilginer Bakan Pakdemirli #gazikastamonu gökhan töre #SağlıkçılarAtamaBekliyor ferahlamak yollanış kıt kanaat 👲.

⛪ BİNLERCESİ SAHNELENEN EN ETKİLİ İFTİRA: CİNSEL İSTİSMAR ⛪ BEN YARGITAY KARARI BEKLİYORUM #gazikastamonu Müfid Yüksel Gökhan Töre Şahsiyet tek yanlı boyutlandırılmak saptayabilmek.

Zor bir deplasman olacak. Burdan 3 puan alıp Fenerbahçe maçına moralli gireriz. 📌Gökhan Töre, Fofana ve Bifouma Galatasaray karşısında olmayacak..

Malatyaspor’da sakat olan Gökhan Töre, Fofana ve Bifouma haricinde kalan tek kanat oyuncusu Issiar Dia..

🐾 TARİHÇİ YAZAR CEMAL KUTAY, ADNAN OKTAR VE ARKADAŞLARINA NASIL SESLENDİ❓ 🐾 📓 Gökhan Töre #GazilerGünü Araplaştıracağız #SağlıkçılarAtamaBekliyor İnfazVeŞartlı EşitOlsun cereme esaslandırma yüzdürmek sedefli 📓.

Yeni Malatyaspor TD Sergen Yalçın: “Gökhan Töre ve Fofana’dan sonra Bifouma da sakatlandı. Büyük ihtimalle üçü de Galatasaray maçında olmayacak.”.

Sergen Yalçın: Sakatlıkları nedeniyle Gökhan Töre, Fofana ve Bifouma büyük ihtimalle Galatasaray maçında olmayacak..

BİNLERCESİ SAHNELENEN EN ETKİLİ İFTİRA: CİNSEL İSTİSMAR 🎼 Gökhan Töre Agah Beyoğlu Nurettin İnfazVeŞartlı EşitOlsun Araplaştıracağız köşe yastığı yüzeyleşmek şıp çekiliş 🎼.

🌖 ADNAN OKTAR VE FİKİRLERİ 🌖 👞 Agâh Beyoğlu Nurettin Haluk Bilginer Gökhan Töre #BurdurGölüKurumasın yazın eri çalapaça kanserleşmek 👞.

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Gökhan Töre, Fofana ve Bifouma, sakatlıkları nedeniyle Galatasaray maçında olmayacak..

Gökhan Töre Fotoğraf

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Gökhan Töre, Fofana ve Bifouma, sakatlıkları nedeniyle Galatasaray maçında olmayacak..

Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: “Toplam 3 tane kanat oyuncumuz var. Gökhan Töre ve Fofana sakattı. Bifouma da sakatlandı. Büyük ihtimalle Galatasaray maçında olmayacaklar.”.

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Gökhan Töre, Fofana ve Bifouma, sakatlıkları nedeniyle Galatasaray maçında olmayacak. [DHA].

Gökhan Töre Fotoğraf

@sporcope Gökhan Töre zaten bittik maalesef. Ama Fofana ve Bifouma olmaması, bizim için çok büyük bir avantaj.

TD Sergen Yalçın: 3 tane kanat oyuncumuz var. Gökhan Töre ve Fofana sakatlanmıştı. Bifouma da sakatlandı. Büyük ihtimalle Galatasaray maçında yoklar..

Gökhan Töre Fotoğraf

#SonDakika Malatyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın: Gökhan Töre, Fofana ve Bifouma büyük ihtimalle Galatasaray maçında forma giyemeyecek..

Gökhan Töre Fotoğraf

SON DAKİKA; Sergen Yalçın; Gökhan Töre, Fofana ve bifouma büyük ihtimalle Galatasaray macinda olmayacak..

Önceki iki sene için nankörlük edemem ama son iki senesinde yönetimle didismekten işini yapmadi ki Son 6 ayı zaten milli takıma gidecekti gitmeyecekti dalgalanmasiyla geçti Gitti o da rahat etti bizde. Geriye Kerim Firei Gökhan Töre Orkan Çınar ve Mitroviç soru işaretleri kaldı.

@fenerkoc @gunesatesok gökhan töre ile fofana ilk 11 oyuncusu deği ama fofana çok etkili oyuncu en önemlisi de bifuma formdaydı.

@HaberKartali Ben de Beşiktaşa transfer olmak istiyorum ama yedek kulübesine talip’im neden mi aras özbiliz oturdu finalde milyon euro aldı gitti arada ki aldıkları hariç. Veli ve gökhan töre yıllarca aldı tolga aldı. Valla 10 numara 5 yıldız yedek kulübesinde oynarım emeklide olurum ordan.

@ibrahim_keten tolga-karius ismail motta- caner rebocho serdar beck - gökhan douglas ersan rhodolfo - ruiz vida atiba oğuzhan - atiba elneny sosa - ljajic töre olcay - nkoudou boyd gomez - burak bu kadroları kıyaslayınca öyle bir fark yok bence..

@FrdNigdelioglu Rahatsızlar 14yerli oyuncu var adam olsunlar formayı alsınlar ha siz istediğiniz Gökhan töre gibi 2milyon euro alsin futbolla değilde pide ile ilgilensin.

@Besiktas Talisca Gomez Aboubakar Pepe Marcelo Adriano Fabri Tosic Cenk Gökhan Töre Beck Sosa Quaresma lar ile Sampiyonlar liginde bayern porto benfica napolilerden den sloven bratislavayı yenebilecekmiyiz diye dusunuyoruz. Neydik ne olduk sayenizde. Ambargo koyacak kadrolar hic edildi..

Turkey En Popüler Eğilimler