Turkey flag

🕓

Göksel Gümüşdağ Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

FLAŞ! Göksel Gümüşdağ: Rakip takımın yöneticisi Konyaspor maçının VAR kayıtlarının elinde olduğunu söylüyor. Bu kayıtlar TFF dışında kimsenin elinde olmaması gereken kayıtlardır. Eğer hukuk dışı elde edilmişse hemen hukuk müşavirlerine gerekli suç duyurusunda bulunun dedim..

Göksel Gümüşdağ Twitter

Göksel Gümüşdağ Fotoğraf

Göksel Gümüşdağ - Twitter'da en iyi Tweetler

Göksel Gümüşdağ: Geçen hafta 2 derbi oynandı. Bu 2 derbiden sonra şu andaki fikstürde bir değişiklik oldu. Beşiktaş da Şampiyonlar Ligi iddiasını yakalamış oldu. Artık bir rakip değil, 2 rakiple yarışa devam ediyoruz..

🔥Göksel Gümüşdağ neden bağırıyor? ✅ İstanbul ık paralar gelmeyecek! ✅ Yaptıkları dümenler ortaya bir bir çıkıyor. ✅ İlk defa bir kulüp başkanı açıkça gerçekleri dile getirdi! ✅Takke düştü,Kel göründü! #ibbgörevebaşakşehirkümeye.

Göksel Gümüşdağ Fotoğraf

Ekrem imamoğlu #başakşehir ve göksel gümüşdağ ın balonunu söndürecek..

Göksel Gümüşdağ Fotoğraf

Mazbata etkisini göstermeye başlamış kimyalari bozulmaya başladı göksel gümüşdag Albayrak özür dilesin bu iş kapansın diyor . Yani özür dilersem bu iş kapanırmi diyor, 😀.

ne oldu len Göksel Gümüşdağ gitti mi 20 senelik Belediye Başkanlık yardımcılığını.

Ekrem İmamoğlu’nun mazbatayı almasıyla Abdullah Avcı ve Göksel Gümüşdağ’ın kimyası bozulmuş, tesislerde bayraklar yarıya inmiş #MazbataGeldi #EkremBaşkanDiyeceksiniz.

Göksel Gümüşdağ: Artık tribünlere oynama dönemi bitti. Bizim de bilmediğimiz bir şey varsa açıklansın. 4 yıldır şampiyon belliyse neden geçen yıl Galatasaray şampiyon oldu?.

Göksel Gümüşdağ Fotoğraf

Göksel Gümüşdağ: Hakemler bize de hata yapıyor. dakikalık bir video yapmışlar. Biz de video yaparsak bizimki 9 dakikayı bulur. Yapmazsan senn ananı avradını siksin 30 milyon Galatasaray taraftarı.

Göksel Gümüşdağ: “4 yıldır şampiyon belliyse geçen sene niye Galatasaray şampiyon oldu?”.

Göksel Gümüşdağ: “Hakemler her maçta hata yapıyor. dakikalık video yapmışlar. Biz de yapsak 9 dakika çıkar. Beşiktaş yapsa 10, Fenerbahçe yapsa 8 dakika çıkar.”.

🔥 Göksel Gümüşdağ: Hakemler her maçta hata yapıyor. dakikalık video yapmışlar. Biz de yapsak 9 dakika çıkar. Beşiktaş yapsa 10, Fenerbahçe yapsa 8 dakika çıkar. Her takıma hata oluyor..

En çok devran döndüğünde Göksel Gümüşdağ gibiler ne olacak onu merak ediyorum kaybolacaksınız Galatasaray yine Galatasaray olarak kalacak #VARKayıtlarıAcıklansın.

🎙 Abdurrahim Albayrak: Konya maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili elimizde kayıtlar var. 🎙 Göksel Gümüşdağ: VAR kayıtları TFF dışında kimsenin elinde olamaz. Bu hukuk dışı. 🎙 Mustafa Cengiz: Abdurrahim beye gelen duyumdur. Elimizde kayıt yok. (A Spor) #FutbolArenaTV.

💬 Abdurrahim Albayrak: Konyaspor maçındaki pozisyonla ilgili kayıtlar elimizde. 💬 Göksel Gümüşdağ: VAR kayıtları TFF dışında kimsenin elinde olamaz. Hukuk dışı 💬 Mustafa Cengiz: Abdurrahim beye gelen bilgi, duyum şeklinde. Elimizde kayıt yok. (R).

Göksel Gümüşdağ: Şaşkınlıkla ve hayretle izliyorum.

Göksel Gümüşdağ VAR kayıtları hukuk dışı elde edilemez demiş bu aymazlar alıştı memleketi BBG evi gibi yönetmeye o yüzden kendileri dışında bir şey olunca kuyruğuna basılmış kedi gib oluyorlar.

#VARKayıtlarıAçıklansın Göksel Gümüşdağ hayırdır yürek mi yedin Galatasaray a diklenmek nedir Hayırdı.

Göksel Gümüşdağ olayları şaşkınlıkla izliyormuş biz yıllardır senin 20 yıllık İstanbul Belediye başkan yardımcılığın ardından belediye kulübünün sana nasıl PEŞKEŞ çekildiğini hemde milyonlarca insan tarafından hayretle izliyoruz.

Göksel Gümüşdağ niye tutuşmuş ki şimdi 😂 ha kayıtlar di mi pardon ahahaha 😂.

@DisiHoligan1905 Hayır yani bu göksel Gümüşdağ hangi sıfatla sıfatla konuşuyor, takımın sahibi değil, kurucusu değil, yalandan da olsa Başkanı bile değil, kendisi oyuncu alıp satmaz, harcama yapmaz sadece bekçi 🤔.

Göksel Gümüşdağ: Aynı statta, aynı hakemle bizim oynadığımız maçta ofsayt nedeniyle golümüz verilmedi. VAR gitti ve bizim 2 puanımız gitti. Hiçbir zaman organize falan demedik..

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ: Rakibimizin yöneticisinin bir açıklaması olmuş. Bizim Fenerbahçe ile aynı sahada, aynı hakemle oynadığımız maçta VAR kapandı ve golümüz hatalı kararla iptal edildi. 2 puanımız gitti ama rakip tarafından organize edildi demedik..

Göksel Gümüşdağ spor ve siyaset camiasındaki en yılan adam olabilir. RTE desteğiyle herif istediği yere istediği şekilde müdahale edebiliyor ; gerçekten artık sinir bozucu hale geldi bu herifin şu anlamsız hamleleri..

Göksel Gümüşdağ: Olanları şaşkınlıkla izliyorum. Sezonun ilk yarısında Fenerbahçe ile oynadığımız maçta ofsayt olmayan golümüz iptal edildi. VAR bozuldu dediler. Sesimizi çıkarmadık..

FLAŞ! Göksel Gümüşdağ: Rakip takımın yöneticisi Konyaspor maçının VAR kayıtlarının elinde olduğunu söylüyor. Bu kayıtlar TFF dışında kimsenin elinde olmaması gereken kayıtlardır. Eğer hukuk dışı elde edilmişse hemen hukuk müşavirlerine gerekli suç duyurusunda bulunun dedim..

Göksel Gümüşdağ Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler