Turkey flag

🕓

Göztepe Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bursa girişinde bizi karşılayan Bursasporlu kardeşlerimiz ve Trabzonsporlu kardeşlerimiz teşekkür ederiz Dostluktan ve barıştan kıymetlisi yok #Göztepe #AnadoluKazanacak.

Göztepe Twitter

Göztepe Fotoğraf

Göztepe - Twitter'da en iyi Tweetler

Bugünkü maçta ne kazanan Bursaspor ne de Göztepe. Erzurumspor iki maçını da alır. Dostumuzla PTT de buluşuruz.

Abdullah Çelebi yazdı..#Göztepe.

Göztepe Fotoğraf

@Rmznbee @Arnavutolan Neyin düğününü yapıyorlar. Erzurum yenerse Göztepe kümeye. İpler onların da elinde değil.

@ikbalturan Abla senmisin bugün bu tweetleri atan ya valla sinirden bişey yazmıyorum ağzında 2 de bi göztepe 😡.

ŞAMPİYON GALATASARAY .. SON MAÇIMIZI CUMHURİYET KARŞITLARIYLA YAPTIK .. FENERBAHÇE İÇİN BEŞİKTAŞ İÇİN TRABZON İÇİN GÖZTEPE İÇİN CUMHURİYET İÇİN VE TÜM TÜRKİYE İÇİN.

Bu sene bursa kurtaramaz yarın ankaragücü sivas banko berabere Haftaya da göztepe ankaragücü nü yener bursa inşallah kümeye.

Bursa düşse ayrı ankaragücü kesinlikle yıkıma uğratır göztepe mutlaka kalmalı erzurum gardaşımız komşumuz ne bok yiyeceğiz,fetösaray alsa ayrı mide bulandırıcı akbilspor nefretlik siyasi kulüp ... eee burda ne düşüneceğiz ... alttan adana demir çıksa iyi hatay antep iyi ...eeee?.

@TcVARDAROVASI Faruk çelik tarih olalı çok oldu :)) Bursaspor da eşlik etti,Göztepe alkışlandı karlı kayın ormanı da maç sonu söylendi.

@TcVARDAROVASI Maçın başında eşlik ettik çok güzel söyledik ama Göztepe farklıydı tezahüratları muhteşemdi 19 Mayıs ı da birlikte kutladık dostluk hep kazandı 👍🏾.

geçen seneki göztepe maçından nasıl çıktık diye şaşırmıştım zaten bu kadar sinik bi oyuncu grubu inanılmaz.

Alayına isyan olsun. Düş-me-ye-ce-ğiz #Göztepe #GözGözTv.

AKP mi FETÖ mü şampiyon olacak diye bekliyoruz. Ülke futbolunun geldiği noktaya bak. Hadi Göztepe biraz iyi top oyna da Cumhuriyet neymiş görsün şu şer ittifakı.

Galatasaray başakşehir maçı iki ucu boklu deynek kim yenerse şampiyon beraberlikte göztepe falan şampiyon olsa keşke.

Tüm ipler senin elindeyken Akhisar’ı evinde yenemiyor, Erzurum’dan puan bile alamıyor, Göztepe’ye evinde pozisyona bile giremiyorsun. Bu skoru alan ve bu takıma emeği geçenler bizim kadar düşünmüyor ve üzülmüyor..

@melihcavdar26 Yarın Erzurum Fenerbahçe yi yenerse bu iki takım %90 el ele küme düş Erzurum puan kaybederse Göztepe son hafta yırtar.

@emirhannbeyy 0 0 bitti baya efso şsksghahgwg yarın erzurum alır göztepe bursa akhisar tff.

Göztepe yenilse bile son hafta bursa kazanamazsa düşüyor. Beraberlik hiçbir türlü yetmiyor. Yeni malatya normal şartlarda bursa ya asla yenilmez evinde ama normal şartlarda :).

Göztepe seviniyorda Erzurum 2/2 yapar beraber kolkola omuz omuza gideriz. Bu neyin çoşkusu anlamadım.

Bursaspor, Göztepe maçı berabere bittiğine göre Erzurumspor yarın Fenerbahçe’yi KITLAR ve ligde kalır. Allah’ım inşalllaaahhhhh.

Erzurum feneve kaybetse de son maçta Kayseri yenerse yine kümede kalıcak bekleyin görün 😁😂 Ankagücü Göztepe’yi Malatya da Bursa’yı düşürücek 2 avarjla Göztepe’ye üstünlük sağlıyor puanlar 35 olursa.

@ozcan_remzi @aslanalper01 Erzurum - Ankaragücü ikili averaj Ankara Erzurum - Göztepe ikili averaj Erzurum.

Yarın ankaragücü yenilir ve haftaya da ; Göztepe Ankaragücünü yener Bursa malatyayı yenerse Ankaragücü düşer !!! TFF bunu bilerek Bursa’yı potaya.

@Fenerliberkay67 Göztepe kazansın istemiyorlar diyorlar izliyor nasıl hakem performansı.

14- Ankaragücü 37 (-1) 15- Göztepe 35 16- Bursaspor 34 17- BB Erzurumspor 32 (-1) 2 sene önce son hafta Trabzon, Bursa’ya yatmış, Bursa kümede kalmış, Rize küme düşmüştü! Şimdi yine Bursa için ya Ankara ya da Göztepe’yi düşürecekler! #SonHafta Göztepe-Ankara Malatyaspor-Bursa.

Bursa girişinde bizi karşılayan Bursasporlu kardeşlerimiz ve Trabzonsporlu kardeşlerimiz teşekkür ederiz Dostluktan ve barıştan kıymetlisi yok #Göztepe #AnadoluKazanacak.

Göztepe Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler