Turkey flag

🕓

Günde 3 Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

AK Partili Akbaşoğlu: Asgari ücretle geçinen 5 kişilik aile günde 3 öğün çay-simit tüketirse 1120 lira cebinde kalır.

Günde 3 Twitter

Günde 3 Fotoğraf

Günde 3 - Twitter'da en iyi Tweetler

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu: Asgari ücret ile geçinen 5 kişilik bir aile günde 3 öğün birer simit yerse bin 120 liraları ceplerinde kalıyor..

Gencecik bir kadın, sigara içmeye başlayalı 1 ay olmuş, günde 3-4 tane içiyorum diyor. Neden başladın diyorum, herhangi bir sebebi yok. Etrafındaki herkes içiyor diye o da içmeye başlamış. Milleti sigaraya başlatan başlıca nedenler yakın çevre ve ö.

Asgari ücretle geçinen 3 kişilik bir aile günde 3 öğün hiçbir şey tüketmezse lira ceplerinde kalır.

Günde 3 tane dondurma yiyorum sonra zayıflıcam diyorum kime ne anlatıyosam 😏.

@omerturantv72 Ben özellikle Ali ihsan Yavuzun mümkünse günde saat tv de konusturulmasi taraftarıyı zaman akp ye oy veren kardeşlerimiz de gerçeği daha iyi kavramaya başlar..

AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: “Asgari ücretli çalışan kişi 5 kişilik ailesine günde 3 öğün simit yedirse, ayda cebine 1120 lira para kalır, iyi değil mi?”.

Günde 3 öğün simit+çay 🤗💕 Minimalize yaşam bu işte 😃 Neden bunu daha önce düşünemedim 🤔.

Günde 3 öğün yarramı yeseniz bütün maaşınız cebinize kalır. Nasıl iyi değil mi?.

@dokuz8haber Görüyorum, ve artırıyorum:2020 tl yi 1 tl likler şeklinde bozduruyoruz, her öğün 1tl yiyoruz ne etti? 3 lira, 5 kişilik aile için 15 lira, 30 günde 450 lira. Demir ve mineral takviyesi de cabası.

Size de merhaba günde 3 öğün simit kemirenler😂😂 ne bekliyordunuz la? Sizi meclis lokantasindaki 6 liralık kavurmaya ortak edeceklerini mi? Payınıza simit düştü yine kemirmeye devam😂😂.

@dokuz8haber @nihatsirdar Çok iyi çok sende bok yersen günde 3 öğün 30 bin liradan cepte kalır hadi iyisin.

AK Partili Akbaşoğlu: Asgari ücretle geçinen 5 kişilik aile günde 3 öğün çay-simit tüketirse 1120 lira cebinde kalır.

Hadi yine iyisiniz köftehorlar kişi başına günde 3 Simit düşüyor daha ne olsun.

@AhmetErdogdu Yok piramite bugün başlıyorum ilk 3 gün günde 1 aldım. Piramit bugün. Salata tavuk soda 3lüsü ike hayatımı idame ettirmeyi düşünüyorum.

Ailelerine günde 3 öğün simit yedirsinler, paraları cebinde kalsın dedi lan resmen.

Utanmadan üstüne basa basa kaç lira kaç diyor bir de. 5 kişilik bir aile günde 3 öğün simit çay yerse 1120 lira cebinde kalırmış. Vay be hesaba bak!.

Bu şahıs hala vekillik yapıp maaş alacamı?? Simit Günde 3.

Günde 3 öğün simit diyen adamın yedi ceddine sövmeniz gerekirken çeşitli gıdaların besin değerini filan açıklıyosunuz. Siz de biraz tuhafsınız şimdi, kabul edin..

Umarım bir gün önce siz, size gönülden bağlı yandaşlarınız, ve çocuklarınız, sonra onların da çocukları günde sadece 3 simite muhtaç diyeceklerim bu kadar!.

Bugün 17 Nisan Bunları yiyenler bizlere Günde 3 öğün simit layık görüyorlar! Ejder Meyveli Smoothie, Efuli (Liçi meyvesi eşliğinde) Pataşur içerisinde Çerkez Tavuğu, Zencefilli Somonlu Suşi, Tartalet içerisinde Antakya usulü Humus, Susamlı Levrek Simidi, Aydın usulü kuzu çöp şiş.

@erdil1971 Yuh israfa bak ben günde bir simit yiyorum yaaa 3 simit ne bu ordu mu doyuruyorsun mübarek.

Ooo çay da sizden zaten. Ulan ne nankör olduk, adam ne güzel açıklamış. Umarım günde 3 öğün simit yemeye mahkum kalırsın!.

içinde bulunduğumuz için artık normal geliyor böyle şeyler, ama 5 kişilik aile günde 3 öğün, bir ay boyunca sadece çayla simit yesin demek, diyebilmek ancak kurgu hikayelerde falan olabilecek tarzda bir kötülüğün yansıması. bu artık başka bir seviye..

AKP Başkanvekili vatandaşa böyle seslendi: Günde 3 öğün çay simit matematik yaptık muhterem.

Günde 3 Fotoğraf

Günde 3 öğün çay simit matematik yaptık muhterem.

Günde 3 Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler