Gürsel Tekin Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Gürsel Tekin Twitter

Türkiye’de 1 milyon (Suriyeli) çocuk doğdu. Bunlar bizim çocuklarımız. Onları nasıl entegre ederiz bunu düşünmemiz lazım. Sağlıklı beslenebiliyor mu? Eğitim alabiliyor mu? Siz aşama aşama entegre ederseniz elbette olur. — CHP Milletvekili Gürsel Tekin | Deutsche Welle.

EHA MEDYA
EHA MEDYA

CHP içeriye ayrı dışarıya ayrı konuşuyor! CHP Mv Gürsel Tekin, Alman kanalına konuştu: ▪️Burada 1 milyon Suriyeli çocuk doğdu. Bunlar bizim çocuklarımız. -Onları nasıl entegre ederiz bunu düşünmemiz lazım. -Sağlıklı beslenebiliyor mu? Eğitim alabiliyor mu?.

Sözcü
Sözcü

Erzincan’daki çevre katliamını CHP’li Gürsel Tekin, Meclis gündemine taşıdı, “Bölge Çernobil’e döndü. Tarihin en büyük ekolojik yıkımı yaşanıyor” dedi.

Kılıçdaroğlu nun dün ki çıkışını Gürsel Tekin böyle dengeleyip, “CHP de bir numara yok” a böyle getirdi.

💥💥💥 CHP Milletvekili Gürsel Tekin - SIĞINMACILAR “Türkiye’de 1 milyon (Suriyeli) çocuk doğdu. Bunlar bizim çocuklarımız. Onları nasıl entegre ederiz bunu düşünmemiz lazım. Sağlıklı beslenebiliyor mu? Eğitim alabiliyor mu? Siz aşama aşama entegre ederseniz elbette olur.”.

CHP içeriye ayrı dışarıya ayrı konuşuyor! CHP Mv Gürsel Tekin, Alman kanalına konuştu: ▪️Burada 1 milyon Suriyeli çocuk doğdu. Bunlar bizim çocuklarımız. -Onları nasıl entegre ederiz bunu düşünmemiz lazım. -Sağlıklı beslenebiliyor mu? Eğitim alabiliyor mu?.

Kadın, çocuk sokaklarda güvende değilken hala utanmadan entegre etmekten bahsediyor bay Gürsel Tekin! Siz bu halka düşman mısınız! Hepinize yazıklar olsun!.

O kadar cabadan sonra ilk 100 girerek ODTÜ tıp fakültesini kazandım millet hala bana cahil diyor ...! Daha ne yapayım😀🙃 #ReisVetoEt / patladı gitti / savcı / turkey / gürsel tekin / ülkü ocakları /sadat /isveç /nato.

Gürsel Tekin Alman kanalına bakın ne diyor: Burada 1 milyon Suriyeli çocuk doğdu. Bunlar bizim çocuklarımız. Onları nasıl entegre ederiz bunu düşünelim. Sağlıklı beslenebiliyor mu,Eğitim alabiliyor mu? Tek kelimeyle yüzsüzsünü #DevlettirErdoğan.

gürsel tekin seni mancınıkla suriyeye atarım kapat artık şu çeneni.

CHP’e seçmenin işi zor kılıçtaroğlu Suriyeliler gidecek dıyor Gürsel Tekin bizim çocuklarımız dıyor siz ne ayaksınız acıyın seçmeninize arkanızı toplamaktan onlarda yoruldu iyiki AK Parti seçmenıyım ben 2023 de oyumu @RTErdogan verecem.

Gürsel Tekin Fotoğraf,Gürsel Tekin Fotoğraf by Dadaş Kızı,Dadaş Kızı on twitter tweets Gürsel Tekin Fotoğraf

Bir zamanlar öküzün üzerine EVET yazanlar şimdi ineğini alıp hakkını arıyor. 20 yıldır akp ye oy verdim ben eşim üyediyerek pişmanlığını dile getiriyor. ACIMADIM ACIMAM #KötülüğüYeneceğiz Alpay Kılıçdaroğlu Ülkü Ocakları #ÇiftçilerGünü Gürsel Tekin.

CHP içinde ki siyasetçilerin sığınmacı sorununa karşı tavrı : - Tunç Soyer, Gürsel Tekin, Yunus Emre, Canan Kaftancıoğlu daha bir çok isim sığınmacıları topluma entegre etmeliyiz dedi. Hâl böyle iken CHP’nin sığınmacıları gönderebilir mi ? Cevabını sizler verin..

Gürsel Tekin, burda doğan suriyeliler bizim çocuklarımız ne yer ne içerler,sağlıkları nasil,entegre oldularmı demişşş😳😳 GÜRSEL TEKİN demişş. 🤥.

Gürsel Tekin Veli Ağbaba Cihangir İslam Erdoğan Toprak Mehmet Bekaroğlu Tuncay Özkan Bunlar milletvekili listesinde olursa oy vermem..

@ajans_muhbir Gürsel Tekin vs,medya fonlanınca ortaya böyle korkunç manzara çıkıyor..

Gürsel tekin bey ne diyorsunuz. Sıhhatiniz yerinde mi. Böyle saçma açıklamayı yapma gerekçeniz ne.

1 Milyon çocuk doğurun diye Türk Halkının bir baskısı mı olmuş Suriyelilere?... Dolayısıyla Gürsel Tekin kendini sorumlu hissetmese de olur. Çünkü halk hissetmiyor. İşin komiği Milyon mülteci 8 yılda 1 milyon çocuk yapıyorsa vay halimize. Dünyanın en verimli halkı...

gürsel tekin yine içmiş mi? chp’de neden aklı başında bir tane milletvekili yok. vallahi reis 2023’de seçimlerde yine tokatlar geçer psikolojinizi ona göre ayarlayın..

Kemal Kılıçdaroğlu iğneyle adam toplamaya çalışırken, Gürsel Tekin gibi denyolar da mıy mıy mıy. Ağzının ortasına kürekle vurasım var! @gurseltekin34.

Nur
Nur

Cinsel suç davlarında hukuksuzluklar #deprem NASA Rusya Gürsel Tekin.

CHP li Gürsel Tekin bizim çocuklar okula aç giderken ,Suriyeli çocukların entegrasyonunu yabancı gazetecilere anlatmış...Oldu gözlerim.

Gürsel Tekin değil A KA PA troolü... Çarmıha germeyen adam değ😂😂😂😂😂😂😂.

Bu Gürsel Tekin denen siyaset zenginini asla sevmedim Asla güvenmedim.

Gürsel Tekin linç yiyiyor muş, bende bir tekme atmaya geldim. O paraları nasıl biriktirdim çaycı, boyun devrilmeye birde evine 60 bin € ya it almış 🤣.

Bu 1 vekil değil mi? Kendini seçen asılların yerine ne hakla konuşuyor,sormuş mu bize?Gitmeyecekler,gidemezler,göndermem diyen herkes görün Gürsel Tekin Sonra da Ümit Özdağ muhalefete muhalefet Siz kaç yıllık partilileri kendiniz kendinize muhalif ediyorsunuz.

@YildirimBircan @gurseltekin34 Yaww bu Gürsel Tekin siyaset ve duruş bilen bir adam değil ona kanaat Bos yapıyor ciddiye alınacak biri değ.

Göçmen ümit özdağa üniversite öğrencilerinden sonra bir gol de çaycı gürsel lakabıyla tanınan gürsel tekin den.

@nurse_hemsire @gurseltekin34 Gürsel Tekin Chp sayesinde elde ettiği servetle sahiplendiği suriyeli çocuklara bakabilir ancak benim vergilerimle bunu teklif dahi evine, köylü köyüne! Bu politikayı destekleyenler kaçı kendi cebinden yardım etti? Saçmasapan politikalarınızın bedelini ödemeyeceğiz!.

Gürsel Tekin gibi siyasi karşılığı olmayan tipler sırf konuşulmak için çıkıp sacmalar. Neyi kime entegre edeceksin. Kime sordun? Ayrıca sen kimsin?.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bilal
  • #BillGatesBioTerrorist
  • bir japon
  • Bira
  • #BirGençlikŞöleni
  • Buse Naz Çakıroğlu