Turkey flag

🕓

Galatasaray Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Can Bartu ve Metin Oktay’ı rahmetle anıyorum. Her zaman sevgi ve saygı kazanacak. Asırlık derbide centilmenlik ruhuyla Fenerbahçe ve Galatasaray’a başarılar diliyorum. Bu akşam heyecanı statta birlikte yaşayacağız. @Fenerbahce ⚽️ @GalatasaraySK.

Galatasaray Twitter

Galatasaray Fotoğraf

Galatasaray - Twitter'da en iyi Tweetler

SON DAKİKA ! Bu pozisyon nedeniyle Fenerbahçe - Galatasaray Maçı Tekrarlanabilir >>>.

Galatasaray Fotoğraf

Kapı kulu emir Galatasaray ın hakkını ç Futbolun içine Tarihi değiştirmek istemeyenler. Hadi açıklayın da gö #VARKayıtlarıAçıklansın.

Galatasaray ve Galatasaraylı bu yüzden bu ülkeye fazla işte. fenerli futbolcu bayıldığında depar atan Galatasaray doktoru Yener İnce! Faul yaptığı adama utanmadan bağıran, çirkeflik yapan fenerli futbolcu!.

Tümer Metin: Bence Beşiktaş’ın şampiyonluk şansı yok. Şampiyonluk yarışı son haftaya kadar Başakşehir ve Galatasaray arasında geçecek gibi duruyor. Cumartesi günü ise Beşiktaş’ın ikincilik şansı doğdu..

Galatasaray Fotoğraf

Galatasaray’ın adını bir terör örgütü ile ananların kendi geçmişlerine bakmalarını tavsiye ederiz..

Vizyonunu çaresizlikten sadece Galatasaray üzerinden oluşturanların, kendi yaptığını savunamayıp rakibini Şampiyonluktan ettiği ile övünenlerin, bir daha olmayacak sanılan o gurur dolu geceyi hazmedemeyenlerin’+.

Galatasaray Fotoğraf

Alp Pehlivan: Umarım sezon bittiğinde Galatasaray ile Medipol Başakşehir arasındaki puan farkı 3’ten fazla olur. Yoksa Ali Palabıyık, şampiyonluğu bir takımdan alıp diğerine veren hakem olarak tarihe geçebilir..

Yeni fenevbahçe vizyonuEfsane futbolcusunun ölümünde üvey çocuğunu Galatasaray’ı yeneceğiz diye beyanat verdirmekve maç sonunda da üğünü beraberliğini kutlaması :) küçük takımlar büyük takımlardanaldıkları puanlara sevinirler artık GS-fb maçları derbi değildir @GalatasaraySK.

Galatasaray adamların tüm ayarlarını bozmuş...Tamil Kaplanları,RAF,IRA,Zapatistalar,Aydınlık Yol her yıl bir örgüt seçip şampiyon oluyoruz ü düzelmez,post-travmatik stres bozukluğu.

Galatasaray’ın Norveçli yıldızı Martin Linnes, Victor Moses’la çarpışmasının ardından karşılaşmayı bandajla tamamladı.

Galatasaray Fotoğraf

20 senedir galibiyet göremeyen Galatasaray taraftarı gibi uyandım bu sabah, öylesine mutsuz, öylesine 🙈😬😁 #günaydın #pazartesisendromu 😬✌️.

Biz eski futbolcular olarak şunuda bılıyoruz YÖNETİCİLER boş locaları tek tek kendi satıp parayı ceplerine indirdiklerini malesef Galatasaray da böylesi bir yönetici profili var kulüp kimin umrunda..

Serdar Ali Çelikler: Derbilere yabancı hakem şart. Bizim hakemler bu işi kıvıramıyor. Palabıyık berbat bir maç yönetti, VAR hakemi Bülent Yıldırım da tüy dikti..

@Roby_B_10 To be honest, I think the greatest injustice in football, after no-one being held responsible for Hillsborough, is Galatasaray not getting thrown out of the UEFA Cup and banned for several years after the riots in Istanbul in 2000..

ALİ PALABIYIK’la Galatasaray son 12 maç 3 galibiyet Beşiktaş son 10 maç 2 galibiyet Fenerbahçe son 16 maç 0 mağlubiyet. Başakşehir 8 maç 0 mağlubiyet A Palabıyık düdük asmadıkça Başakşehir ve Fenerbahçenin koruyucusu,Beşiktaş ve Galatasarayın celladı olacaktır..

Fenerbahce vs Galatasaray: TV channel, live stream, kick-off time and team news for huge Turkish Super Lig - The Sun Fenerbahce vs Galatasaray: TV channel, live stream, kick-off time and team news for huge Turkish Super Lig  The Sun The visitors still h….

Ali Koç minik taraftarla Fenerbahçe Galatasaray derbisinde buluştu.

Galatasaray Fotoğraf

Şu Galatasaray ağlaklığı nedir? Tek bir teknik analizin oyunun yok faul de faul tamam hata var ama sen yenemiyorsan.

@erdemselevren Ya kardeş ne diyon Allah aşkına ne genç uyesi ne desteği. Daha karakteri bile oluşmamış 18 yasindaki çocuklardan bahsediyorsun. Galatasaray hakkında söz sahibi olacak kişilerin önce bir dünya görüşü oluşmalı en azından eli ekmek tutmalı. Çocuk daha bunlar çocuk çocuk.

Ya beyler cidden skora üzülen var mı ya? Tamam 10 kişi yensek iyiydi ama gelmeden herkes 1 puana razıydı amk. Ha Fener’e gelirsek farkında değiller ama ciddi ciddi beşiktaşlaşma yolunda gidiyorlar. Biz 30 haftaya yakın 16-15-14 arası falan gitsek Galatasaray adası falan yıkılırdı.

Ben anlamyorum arkadaş.Hep Galatasaray doğranyor hep isyan edyoruz ama yine hep bizm aleyhmize kararlar alınıyor.Şampiynluğmuz eldn gitti ama hiçbrmiz bir şey yapamıyruz.İsyan etmek yerne bir şeylr yaplmalı.Bu lig artk güvn federasyon hakemlerle olmuyor #oDüdükAsılacak.

Fanatik bir Galatasaray taraftarıyım. Ancak uzun yıllardır milli maç dahil hiç bir müsabakayı izlemiyorum çünkü ülkemizde her şey de olduğu gibi sporda da efsane dümenler dönüyor. Benim canıma yazık, gerek yok..

@MrStephenHowson Go to Turkey and watch a Fenerbache-Galatasaray derby. Does not matter which team’s stadium. It is the craziest atmosphere. On those days the entire city of Istanbul wear jerseies of one these two teams..

Bu maçın Galatasaray açısından da tarihi bir yanı var. Son 20 yılda toplam 13 dakika galip oynamışlardı. Bu maçla birlikte bu 18 dakikaya çıktı. Galatasaray’ı da bu açıdan tebrik ederim..

Can Bartu ve Metin Oktay’ı rahmetle anıyorum. Her zaman sevgi ve saygı kazanacak. Asırlık derbide centilmenlik ruhuyla Fenerbahçe ve Galatasaray’a başarılar diliyorum. Bu akşam heyecanı statta birlikte yaşayacağız. @Fenerbahce ⚽️ @GalatasaraySK.

Turkey En Popüler Eğilimler