Gamze Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Gamze Twitter

❗️Doğudaki kısırlaştırma ve tedavi merkezimize ilaç alıp göndermek isteyen insanlar oluyor. Ne lazım alalım gönderelim diyorlar. Onlar için bir liste yaptık ve gönüllü arkadaşımız Gamze ilgilenecek. İşte liste bu şekilde @gmzturann.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Rabia Öztürk,Rabia Öztürk on twitter tweets Gamze Fotoğraf

Süreyya, Gamze ve Ömer arasında ki o elektriği almamış Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır çok iyi 👏 #Ömer.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Fısıldayan ADAM,Fısıldayan ADAM on twitter tweets Gamze Fotoğraf
STAR TV
STAR TV

İçimdeki fırtınayı durduramıyorum Gamze. #Ömer @omerdiziresmi.

IKI BÜKLÜM OLMAK AKARYAKıTÇı ortaköy Esenler Arnavutköy Merter Şile Gaziosmanpaşa HÜLASATEN SıĞıŞTıRMAK Güngören Bahçelievler Sarıyer Şişli Zeytinburnu @ₑ͢ẛ͢c͢ₒ͢ᵣ͢ₜ͢ Üsküdar YATıRMAK istanbul BÜYÜK APTESI GELMEK ŞEHRI 🚸.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Gamze Hastürk,Gamze Hastürk on twitter tweets Gamze Fotoğraf

AZONAL IŞTAH AÇMAK ortaköy Esenler Arnavutköy Merter Şile Gaziosmanpaşa @ₑ͢ẛ͢c͢ₒ͢ᵣ͢ₜ͢ GÖZÜ TAKıLMAK IHTIŞAMLARıN Güngören Bahçelievler Sarıyer Şişli Zeytinburnu Üsküdar SATMAK istanbul AYYARLıK BILMEZLIK 👨.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Gamze Hastürk,Gamze Hastürk on twitter tweets Gamze Fotoğraf
STAR TV
STAR TV

Sen istiyorsun ki Gamze o adamı sevmesin, bu iş bir yere varmasın. #Ömer @omerdiziresmi.

Gamze, ablanı buraya getirmeyecek miydi Ömer ? Cidden mi şu ana vereceğin tepki bu muydu? Bölüm sonu. Emeklere sağlı #Ömer.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Televizyonun kalbi,Televizyonun kalbi on twitter tweets Gamze Fotoğraf

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Lagarde, merkez bankası dijital paraları hakkında Biz bu oyunun içinde olmazsak, kontrolü kaybederiz dedi. 24 saatten en önemli gelişmeleri @biber_gamze aktarıyor 👇.

Gamze e Caner sono dei Genitori Eccezionali 💗 Mi emozionano Sempre 🥹 TUTTO PER LA LORO MAVI 🫶🏻.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Jaja Bridget Jones,Jaja Bridget Jones on twitter tweets Gamze Fotoğraf

Yalan meslek olsa, Bay Kemal mesaiye kalı __ ADAM KAZANACAK Yılmaz Erdoğan/ Gökhan Özoğuz / Ziraat / Hindistan / Temel Atma Töreni / Torbada DenklikMüjdesi / Gamze/ Fatih Portakal/ FOX TV / 15 Temmuz / Kerem Kınık Deniz Zeyrek Furkam.

#KİTlereKadroKabinede Costello Kaduna Spring Süreyya Davut Güloğlu YAZIKLAR OLSUN Muhsin Yazıcıoğlu Celal Şengör Gamze Özgür Buzbaş.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Yasin H.,Yasin H. on twitter tweets Gamze Fotoğraf

115 bin alım yapan Sağlık Bakanlığı 45 bin alım yapan Milli Eğitim Bakanlığı hani aslan payı eğitimdeydi…Dalga mı geçildi öğretmenlerle ?#YüzBinÖğrtmndenSizeOyYok.

45 bin sayısı acilen revize edilmelidir! 45 bin sayısı acilen revize edilmelidir! 45 bin sayısı acilen revize edilmelidir! 45 bin sayısı acilen revize edilmelidir! #YüzBinÖğrtmndenSizeOyYok.

nur
Nur

sreyya ömere gamze abla bizi kıskanıyor olabilir mi dedi olabilir kıskanılacak bi ciftiz demek ki dedi HASBINALLAH.

Sinirin geçince sinirlendiğin şeyin aslında o kadar da sinirlenecek bir şey olmadığını gö minik sinir hastaları çok iyi anlar beni👸.

Ömer şunu anlamıyor. Ömer mıymıntıyla nişanlı olsa da olmasa da her iki taraf zarar görüyor. Hem mıymıntı, hem Gamze hem de kendisi. Ailesi de Gamzenin ailesi de memnun değil hiç bir şeyden. E aile memnun değil, sen memnun değilsin la gerizekalı demek ki, nişanı atman gerekiyor..

Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan bu sesi öğretmenler 7 aydır bekliyor. Yarın kabine toplantısında 45Bin öğretmen ataması revize edilip milletimize duyurulmalıdır. 45bin atama müjde değil 100Bin atama İHTİYAÇTIR ! #YüzBinÖğrtmndenSizeOyYok.

Bakın #KiliçdarogluNeSöyledi “Saati vantilatör gibi hızlı dönüyormuş.” Bakın neden 😂 Ben demiyorum kendisi açıklıyor. Gamze Ece Erken Yavuz Ağıralioğlu 1 Gr Recep Tayyip Erdoğan Ayşe Özkiraz #MemuraRefahZammı.

Süreyya Gamze senin neyini kiskansin mesela hizmetçi ruhunu mu yada gerici örümcek beyninimi. Ömer efendi sen aşktan bahsedecek en son insansin. Önce askina adam gibi sahip çıkıp iki kadına da ümit vermemeyi öğren. Bende bu kadar bundan sonra izleyecekler e bol sabir #Ömer.

Süürrrreeyyyyyllllaaa mi ahahahajajaj Gamze bu iyiydi #Ömgam #Ömer.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by İZMİRLİ,İZMİRLİ on twitter tweets Gamze Fotoğraf

Bu sahnede sadece gamze değil biz ÖmGam cılar da düştük :) Bu bölüm aşırı akıcıydı ömer dizisi 😊.

Gamze Fotoğraf,Gamze Fotoğraf by Peri¹² 🧚‍,Peri¹² 🧚‍ on twitter tweets Gamze Fotoğraf

Bu saatte hala hakkımızı aramak için tweet atıyorsak yapılan yanlıştır. sayı revize edilerek 100 bin öğretmen ve ailesi sevindirilmelidir. #YüzBinÖğrtmndenSizeOyYok.

Sayın Cumhurbaşkanım @RTErdogan 100 Binden aşağı bir sayıyı kabul etmiyoruz. #YüzBinÖğrtmndenSizeOyYok.

Bölümün ortasında dayanamayıp kapattım ve gelen fragman😅 Kraliçe Gamze Sağlam yargı dağıtıyor! ÖmGam’ın bu halleri🔥🔥 İşte bu ama yine fake atıyorsanız fena bozuşuruz! Yetti!.

Ya bisu soylucem ne dkar fenasiniz sizden korkulur ndjsn hemen gamze ercelin sapanca fotosunu bullan yurekli ndjej #aytol.

@AlmaTrash @Fadfad35426939 (Dilara / Gamze+Mirhe) + Yagmur + Gossip = HaHa % La ecuación perfecta para la limpieza.

Heykeltıraş Ragıp Çiçen Kılıçdaroğlu Buraya Gelecek Benden Alınan Milyon TL Rüşveti Nasıl Hasır Altı Ettiğini Benden Çalınan 7 Milyon 400 Bin Dolarımın Üstüne Nasıl Konduğunu anlatacak Gamze Alevi Çocuğun #Konya Selami Şahin Berat Albayrak 1 Gr.

#ABODüştüMaaşlarEridi @kilicdarogluk abo ile ilgili mutfaktan bir seçim beyanınızı alırız.😉.

@omurctnts @Derin_1907_ Yaa güzelliğim bir program yapıp o kareyi çoğaltmak bizim elimizde ✌️💛💙🤗.

@risksizkazancli @absurtolaylar Bu 4 ifadeden sadece 1 i doğruysa muhtemelen Gamze bin doğrudur. Diğerleri yalansa katil Alp o.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • AffıVeren SeçimiAlır
  • AFyoksa OydaYok
  • Ahmet Necdet Sezer
  • Alnı
  • Alvarez
  • Asena
  • #AusGP
  • #AustralianGP