Turkey flag

🕓

Garry Rodrigues Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Geçen senenin en iyi defansini bozdu Geçen senenin en cok koşan takimini bozdu En çok pres yapan takimi bozdu En çok pas yapan takimi bozdu. Yapamiyorsan İstifa et Fatih Terim Eren Derdiyok Garry Rodrigues #SaldırGALATASARAY Rizespor Okan Buruk Selçuk

Garry Rodrigues Twitter

Garry Rodrigues Fotoğraf

Garry Rodrigues - Twitter'da en iyi Tweetler

Garry Rodrigues, gol orucunu bozdu!.

Garry Rodrigues, gol orucunu bozdu! Fotoğraf

@PATR0N1905 Fernando-Maicon-Mariano-Feghouli-Garry Rodrigues ile bu sezon mutlaka vedalaşılmalı. Fatih hocanın anlayışına uygun profiller değiller ne yazık ki..

Trending In Turkey: #PanteneAltınKelebek EvlatlarıDevlet BeyinEmrinde #LaborantlarınHakkı5binAtama Financial Times Ali Raif Dinçkök Nevzat Dindar Mehmet Demirkol 12 Aralık Çarşamba

@cagriyenicerii 1- Ahmet Çalık (Yetersizlik) 2- Garry Rodrigues (Maliyet, yetersizlik) 3- Henry Onyekuru (Yetersizlik) 4- Eren Derdiyok (Yetersizlik) 5- Muğdat Çelik (Yetersizlik).

✳️AŞKIN ECEL OLSA ✳️ ‼️GECENİN ŞARKISI OLSUN Ömer Bayram Erman Toroğlu Okan Buruk Eren Derdiyok Muslera Umar Aminu Onyekuru Liverpool HBYSyeKadro Açıklansın Chelsea Hasan Şaş garry rodrigues Okay Yokuşlu Rıdvan Dilmen Aykut Kocaman Tudor Ahmet Çakar.

İlgini çekecek gündemler de bugün -Eren derdiyok -Garry Rodrigues -Ömer bayram -Erman Toroğlu -Galatasayar -Rizespor Lan bu memleketin hic mi problemi Ne var lan bunlarda bu kadar ilgi alaka 😠😡😠😠😷.

İlgini çekecek gündemler de bugün -Eren derdiyok
-Garry Rodrigues
-Ömer bayram
-Erman Toroğlu
-Galatasayar
-Rizespor Lan bu memleketin hic mi problemi Ne var lan bunlarda bu kadar ilgi alaka 😠😡😠😠😷 Fotoğraf

@futbolarena Garry Rodrigues ve Onyekuru takım oyunu oynamıyorlar! Devamlı kendilerine oynuyorlar!.

Konya maçından sonra yusuf namoğlu dedi ki 90+ olmuş niye izlemeye %100 penaltı yine 90+ yine izlemeye Eren Derdiyok Garry Rodrigues #SaldırGALATASARAY Rizespor Okan Buruk Selçuk.

Gelecek sezon takımda görmek istemediğim oyuncular: 1- Ahmet Çalık (Yetersizlik) 2- Garry Rodrigues (Maliyet, yetersizlik) 3- Henry Onyekuru (Yetersizlik) 4- Eren Derdiyok (Yetersizlik) 5- Muğdat Çelik (Yetersizlik).

Ömer bayram , eren derdiyok , garry rodrigues , onyekuru .. Bu akşam arası neredeydiniz? Where is at today ? @omerbayram19_.

Sabri reise güldük Allah başimiza Ömer Bayrami verdi Affet Yarabbi Eren Derdiyok Garry Rodrigues #SaldırGALATASARAY Rizespor Okan Buruk Selçuk.

Lan bu ömer bayram gerizekalısina 3 defa ayni pozisyon oldu dişari vurdu Eren Derdiyok Garry Rodrigues #SaldırGALATASARAY Rizespor Okan Buruk Selçuk.

@allahkerimfatih Muslera Mariano Ozan Serdar Nagatomo Belhanda Donk Emre akbaba Garry rodrigues Soso Sinan Bence.

Henry Onyekuru, Garry Rodrigues, Omer Bayram uclusu siir olsalardi Posta sairlerinin yazdiklarindan olurlardi..

Geçen senenin en iyi defansini bozdu Geçen senenin en cok koşan takimini bozdu En çok pres yapan takimi bozdu En çok pas yapan takimi bozdu. Yapamiyorsan İstifa et Fatih Terim Eren Derdiyok Garry Rodrigues #SaldırGALATASARAY Rizespor Okan Buruk Selçuk.

Galatasaray’da en iyi yine Muslera.!Okan Buruk Rize’yi iyi bir taktikle 2. yarı özellike son 15 dk etkili oynattı. Ömer Bayram hareketli topa nasıl vurulur çalışmalı, Garry Rodrigues takımla oynamalı,Selçuk İnan hakemle oynamamalı. Feghouli,Onyekuru, Muğdat çok etkisiz oynadılar..

Garry Rodrigues geçen senenin çeyreği kadar bile oynasa daha fazla puanımız sene 2 tane iyi maçını hatırlıyorum biri Paşa biri Loko.

Bunun sözleşmesini uzatıp zam yapan yönetimin yüzüne tüküreyim bu mal kendini yıldız zannediyor herhalde Garry Rodrigues.

@webaslan Futbolcuların şımarıklığından ötürü. Son pas tercihlerinin saçma sapan kullanılmasından ve Garry Rodrigues’in bencilliğinden dolayı. 2-0 olunca hiç mi rolantiye alınmaz oyun, hiç mi topa basılmaz..

Garry Rodrigues iyiydin geçen yıl beklentilerin çok üzerinde bir performans gösterdin lakin geçen yıl ne kadar başarılı olduysan bu yıl bir o kadar başarısız berbat bir performans gösteriyorsun hele ki maaşına zam yapıldıktan sonra iyice saldın.

Garry Rodrigues bu takımın ve dünyanın en iyi oyuncusu zanediyor. Biri buna devamlı saçma sapan çalımlar atılmamasını öğ herif.

Garry Rodrigues takımın şımarık çocuğ topa vurulmaz ciddiyetsiz olunmaz,sıfırdan bile 3 kez kaleyi denemek=ciddiyetsizliktir,tartışmam..

Mariano,Selcuk,Garry Rodrigues,Feghouli,Ömer Bayram,Maicon,Eren Derdiyok cok ama cok acil gonderilmeli. Beni bu saydiklarim arasinda en cok uzen iki futbolcu Garry ve Mariano. Bu kadar iyiyken nasil bu kadar kotu oluverdiler anlamak zor. Satilabilirse hemen bunlar satilmali..

Ahmet Çalık, Selçuk İnan, Garry Rodrigues, Eren Derdiyok, Ömer Bayram beşlisine ŞEREFSİZ diyerek milli sorumluluğumu yerine getiriyorum..

Ahmet Çalık, Selçuk İnan, Garry Rodrigues, Eren Derdiyok, Ömer Bayram beşlisine ŞEREFSİZ diyerek milli sorumluluğumu yerine getiriyorum. Fotoğraf

Garry Rodrigues artık şu takımın yıldızı benim şımarıklığından vazgeçmesi lazım. İyice sapıttı..

Garry Rodrigues attığı golde çektiği şut hız sınırını aştığı için PFDK’ya sevk edildi @GalatasaraySK #SaldırGALATASARAY 🤪🤪.