Geçmiş Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Geçmiş Twitter
Aykırı
Aykırı

Mansur Yavaş, belediyedeki geçmiş dönem yolsuzlukları açıkladığı konuşması sırasında, Gökçek döneminde Meclis Grup Başkanvekili olan Ali İhsan Ölmez, sıraları yumrukladı. Yavaş böyle tepki verdi: Ben kabile gibi yönetsem burada konuşamazsınız!.

Nagehan Alçı, Ekrem İmamoğlu’nu 1 fotoğrafla, Mansur Yavaş’ı 2 twitle bitirdi. Kılıçdaroğlu’nun karşısına kim çıkarsa onu da bitirecek. CHP’liler henüz işe uyanamadılar, ne olduğunu anlamaya çalışıyorlar. “2023 seçimleri bitti geçmiş olsun” dedim, yine diyorum, inanamıyorlar 🤷‍♂️😂.

Geçmiş Fotoğraf,Geçmiş Fotoğraf by Fatih Tezcan,Fatih Tezcan on twitter tweets Geçmiş Fotoğraf

Boşa geçmiş zamanları telafinin yolu geride kalanları iyi değerlendirmekten geç bir haftasonu olsun Günaydın.

Poça 4 lira olmuş ama hakkını vermişler, o poçaya ustanın zeytin değdirmesi, zeytin diye seslenmesi, zeytin fotoğrafı göstermesi falen o devirler geçmiş..

Geçmiş Fotoğraf,Geçmiş Fotoğraf by Cüneyt,Cüneyt on twitter tweets Geçmiş Fotoğraf

Erken kalkıp ders çalışmaya oturdum ve 1 saat geçmiş hiç anlamadım nasıl geçti.

@guzelerhan Gözümden yaşlar gelerek seyrettim bu postu. Son yıllarda sahnede bayılarak izlediğim bir balettin. En son oğlum ve arkadaşları da seyretmiş hayran olmuştu. Geçmiş olsun. Kalbim.

@TanyeriMustafa Geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşaallah selamlar saygılar sevgiler değerli Başkanım.

#deprem bir tane abla bunları biliyor diye duayen ilan edilecek hatta abartıyım tanrıça ilan edecekler neredeyse. Saçmalıyorsunuz bilebilmesi le saçma zaten kaderi önceden görmek günah. İnanan insanlar için söylüyorum. Allah ıslah etsin, geçmiş.

@Rumizm1 @AhiirZamaan Çok geçmiş olsun. Rabbim Şafi ismiyle acil şifalar versin canım Önce kendini düşün, kendine iyi bak ki; etrafına da faydan.

@Pinar_Civan Geçmiş olsun, güç kuvvet diliyorum sevgili annenize, iyi haberler gelsin 🙏🌸.

bu cumartesi ömrünüzde geçireceğiniz en güzel gün olsun, öyle bir gününüz olsun ki geçmiş bile onu eskitemesin. Mutlu, huzurlu ve neşeli hafta sonları günaydınlar.

Geçmiş Fotoğraf,Geçmiş Fotoğraf by arzu,arzu on twitter tweets Geçmiş Fotoğraf

İzmirde bulunanlar ve tüm İzmir’lilere geçmiş olsun. Devletimiz bütün imkanları ile vatandaşlarımızın yanındadır. #deprem.

@ErdalGun_ Günaydın, oo bak istatiksel verilerim nasıl doğru ama 🤦‍♂️ Tez zamanda geçer inşallah, geçmiş olsun 🙋‍♂️😔.

@aylinn0001 Çok geçmiş olsun canım doğru dr bulursunuz inşallah eski sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle 🥰.

@BKursad Geçmiş olsun Kürşat bey annenize sevgilerimizi iletin lütfen🙏🙏 Aşıya gelince iş,hoca cemaat işine benziyor. Turizim için insan sağlığı göz ardı edildi. Tanı ve ölüm sayısı saklandığından kimse önemsemiyor artıün bende hastanedeydim sadece Dr odasına giren maske takıyor.😓🙋‍♀️.

@Pinar_Civan Çok geçmiş olsun, bir an önce iyi haberlerini alırsınız umarım 🙏.

İnsanın kafasına hep sonradan dank eder ama iş işten geçmiş olur. Bazı şeylerin kıymeti vaktinde bilinmeli..

@kuvaya1 Başka evrenlerde de twitterla uğraşıyor olman biraz yıpratıcı olmuş... Geçmiş olsun 🤝.

Bugün havada hüzün 44 yıldır kulübümüz bünyesinde yer alan, BVB tarihinin gelmiş geçmiş en büyük karakteri, efsaneler efsanesi Michael Zorc’u bugün emekliliğe gönderiyoruz. Resmi görev bugün bitiyor, Borussialılık.

Gelmiş geçmiş en iyi 9 numara olabilir mi? 𝓡𝓸𝓷𝓪𝓵𝓭𝓸 ⭐ 🇧🇷.

Geçmiş Fotoğraf,Geçmiş Fotoğraf by AmkSpor,AmkSpor on twitter tweets Geçmiş Fotoğraf

@guzelerhan Ön çapraz bağ ameliyatı olan sporcular yoğun bir tedavi süreci ile dönebiliyor. Sizde döneceksiniz biliyorum. Ve ben yine başrolde izleyeceğim sizi. Geçmiş olsun.

@guzelerhan Canın Erhan cok gecmıs emınım en kısa sürede iyileşip tekrar cok sahnelerde olacaksı love 💜.

@mssnobody8 Gunaydin gecmis olsun Allah safi ismiyle sifa versin umarim onemli bir hastaliginiz yoktur saygilar.

@kamubasruyacisi İade formu doldurabilirim ama yeniden üretilip gelmesi 2 ayı bulur dedi. Büyük tadilattan çıkmıştık, usta ve firmaların özensizlikleriyle uğraşmaktan o kadar yılmıştık ki. Değiştirmekten vazgeçip ayıplı malı kabul ettik. Geçmiş olsun Hocam..

@emrekbol Sayin Emre Bol. Umarim sagligin yerindedir gecmis olsun. Ben America Washington DC den her zaman seni seyretmeyi zevk duydum. Umarim hemen toparlar; seni seyretmeye devam edecegim. ( Turkce yazim kotu oldugu icin kusura bakmayin).

@umitozdag Kürdçede ifade edilmesi zor olan orjinal bir deyim vardır: tüm dünya sana geçmiş; sen de tebana diye özlü bir dokundurtma sn hocam, sen de gariban düşmüş muhtaç bizçare göçmenler üzerinden kendini bir yerlere taşımak derdine düşmüşsü Yazık değil mi? Bunun sonu pek iyi olmaz.

@Karci1926 Geçmiş olsun. Umarım can kaybı ve ciddi hasar yoktur. Bu Twitter ne tuhaf, üzücü habere bile beğeni yaptırıyor..

@RTErdogan gelmiş geçmiş tüm insanları toplasan 1 tanrı ediyor gelmiş geçmiş insanlar arasında sende varsın bende sen aklından tanrı ben aklımdan tanrı nın oğlu bilincini çıkaramayız adem tanrı sen gardaşım olsan gelip giden bilinç insanlar ı bekletmemiş oluruz.

Dil kurşun olunca önce kalbe saplanır, Dost düşman olunca önce geçmiş hesaplanı!!!....

Bir vatandaşımızın telefonu kayboldu. Geçmiş olsun. Sağolun Emniyet Genel Müdürlüğü.😇.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • ahmet çoban
  • Ahmet Zeki Üçok
  • ahmet zeki üçok
  • Ak Gençlik
  • Alevi
  • Aleyküm