Turkey flag

🕓

Gebersin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

nasıl bilirdiniz dediklerinde -Vatan Haini bilirdik- demeyen nankördü Gebersin Kadir Mısıroğlu.

Gebersin Twitter

Gebersin Fotoğraf

Gebersin - Twitter'da en iyi Tweetler

ki Atatürk e Vatan a ihanet edenler gebersin, ne.

Kadir Mısıroğlu denilen fesli deli 250 vatandaşımızın öldüğü 15 temmuz için ; Bu olay yaşanmasaydı,ihraçlar ve tasfiyeler olamazdı diyerek hükümete bu konuda Fırsat bu fırsat,bütün hukuksuzlukları yapabilirsiniz fetvasını veren bir şerefsizdir ! Ölmesin,Gebersin !.

Bu denli bir Atatürk düşmanına acil şifalar mı dilenir yoksa gebermesi için dua mı edilir👊 Kadir Mısıroğlu tez.

Gebersin Fotoğraf

nasıl bilirdiniz dediklerinde -Vatan Haini bilirdik- demeyen nankördü Gebersin Kadir Mısıroğlu.

Gebersin Fotoğraf

Sabah sabah nasıl mutluyum yaa. Kadir Mısıroğlu yoğun bakıma alınmış. Gebersin inşallah dua 😂.

Gebersin Fotoğraf

Bu şerefsize helvamı hazırlanı saray soytarısı.....

Keşke Yunan galip gelseydi diyen, tescilli Atatürk düşmanı Kadir Mısıroğlu yoğun bakımda! İnşallah o yoğun bakımdan çıkamaz! Gebersin! Ateşi bol olsun!.

Mevzu bahis Kadir Mısıroğlu bile olsa Gebersin! falan gibi tepkileri anlamıyorum. Laf olsun diye söylemiyorum, içtenlikle söylüyorum. Belki de tecrübesizliğimdendir ama en azından şimdilik birinin ölümüne sevinmek ya da ölümünü istemek bana çok çirkin geliyor..

Kadir Mısıroğlu sabah sabah bir övgü bir methiye nedir arkadaş .. Bu ülkenin kurucusuna hakaretler eden Yunan galip gelseydi diyen bir delinin peşine takılmış millet .. Gebersin pezevenk :)tohumuna paramı saydık.

@kasva52 Gebersin diyenler terbiyesizlik etmişler. Bence ateşi bol olsun. Mezarında azapların en büyüğünü görsün. Toprak kabul etmesin. Gibi şeyler söylenebilir..

Kadir Mısıroğlu ‘nun (çekileceği ) gömüleceği yer hazırlandı..gebersin artı Sadece düğmeye basıyoruz.😬😬 #salı.

Gebersin Fotoğraf

Sabah sabah gebersin ne sevgi,biraz hoşgörü, biraz vicdan,bol miktarda saygı☝️Herkes kendi penceresinden bakmayı bıraktığı gün herşey güzel olacak🙏benim hala umudum var canım Türkiyem🇹🇷🇹🇷Günümüz aydın olsun inşallah🤔#Salı.

Fesli gebersin yoğun bakımda şöyle biraz etrafına baksın komadakileri makineye bağlı olanları bi can veremesin #BanaGöre Kadir Mısıroğlu.

Kadir mısıroğluna laf atacağınıza yapılan hainliklerin hesabını sorun vatan ismet inönü 12 adayi nasıl yunanistana parsellediğini konuşun adi kö Gebersin hainler.

Gebersin Fotoğraf

Kadir Mısıroğlu yoğun bakımdaymış. Dua isteyenler olmuş hemen ediyorum bknz: Ölsün gebersin Allah belasını versin kurtulalım. Tez zamanda o ve gibileri ölmüşlerine kavuşsun inşallah. Rabbim hepsini birden alsın. Amin..

Ben yatıyom Kadir Mısıroğlu denen hain gebersin de yarin gune guzel basliyam.

Kadir Mısıroğlu için ölmesin , gebersin , sürünsün gibi şeyler yazılı kadar acı ülkenin.

Gebersin Fotoğraf

İnsanlik nasibini almamiş hiyarlar kadir misirlioğlu için Gebersin diyorlar. Terörist apo için demediler. Fetullah Teröristi için demediler. Savci salim kiraz in katillerine gebersin diyemediler..

@drsjivago Senden ötürü tutmuyor bu dualar anlaşıldı Tez zamanda gebersin aq 😃😃😁😁😁.

Gebersin .Her ne kadar mensubu olduğum Alevi kültürü ve Ulu Önder Atatürk hakkında sapkın ve asılsız düşünceleriyle gündeme gelse de bir insanın düşkün haline gülmek biz incinse de incitmeyenlere yakışmaz . Kaldı ki biz böyle görmedik , yetiştirilmedik ..

Kimse için gebersin diyemem ama herkes hak ettiğini yaşar vesselam. Kadir Mısıroğlu.

kadir mısıroğlu gebersin diyemem. ölmesin şimdilik, her öksürdüğünde ciğerlerinin bi parçası ağzından fırlasın. vakti geldiğinde de ateşi bol.

Kadir Mısıroğlu Gebersin Ölsün Ateşi Ne çok sevenin varmış kadir emmi. 😀.

Gebersin Fotoğraf

@tasar_gurkan Gebersin vatan haini pislik, ben ayak parmakları kesildiğinde iflah etmez budana budana geberecek demiştim😂😂😂😂.

Mısırın anasımı yunan babasımı. Gebersin it. Birde gündemi kaçırmayalım Malum hırsız AQP ve avensi iş başı ✌️✌️.

Turkey En Popüler Eğilimler