#GeliyorGelmekteOlan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#GeliyorGelmekteOlan Twitter

AKP’liler Mansur Yavaş’a da,Ekrem İmamoğlu’na da,Meral Akşener’e de, Kemal Kılıçdaroğlu’na da aynı nefreti duyuyorlar! Çünkü kaybedeceklerini biliyorlar! İstedikleri kadar ittifaka nifak sokmaya çalışsınlar! Rantın değil,halkın iktidarı yakın! #GeliyorGelmekteOlan !.

Halk Kararını vermiş , Millet İttifakı Seçim’leri kazanmış görünüyor , Meral Akşener Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olacak .. #GeliyorGelmekteOlan #kilicdaroglu.

#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf,#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf by Devrimciler ÖLMEZ,Devrimciler ÖLMEZ on twitter tweets #GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf

Şahıslar önemli değil, Önemli olan Türkiye Cumhuriyeti, Geliyor Millet İttifakı #GeliyorGelmekteOlan Yargıya hazır olun Cumhur Koalisyonu YARGILANACAKSINIZ!.

Gençlerin umudu Özgür gençlik ve kaliteli Türkiye için #GeliyorGelmekteOlan.

#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf,#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf by umut balcı TC.,umut balcı TC. on twitter tweets #GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf

#GeliyorGelmekteOlan Yapılacak olan son seçim, Ülkemizin Son Seçimi Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti ile Şeriatçı, Hilafetçi Güruh arasında olacak. Kılıçtaroğlu ve Erdoğan arasında değil..

Devletin Büyük Meselelerini (Twitırda) Küçük ADAMLAR Çözmeye çalıştıkça insanlar Ötekileşiyor BuBüyük MİLLETİN çocuklarına Akıl vereceğinize , Cevabım önce evdeki EŞİNİ ikna et , Çünkü CUMHURBAŞKANIMIZ Gençlere çok Güveniyor ya SEN KİMSİN Bi bitmediniz #GeliyorGelmekteOlan.

#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf,#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf by Aykut ŞEKER,Aykut ŞEKER on twitter tweets #GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf

#GeliyorGelmekteOlan Bu #ilktweet tanımak için hesabımı takip etmeye başlayabilirsiniz 😉 Çok yakında güzel şeyler olacak..

#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf,#GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf by Mmc Mmc,Mmc Mmc on twitter tweets #GeliyorGelmekteOlan Fotoğraf

Kötü kader diye bir şey yoktur; 21. yüzyıl vardır. Ve bu yüzyıl yavrucuğum; Bir kelebeği bile intihar ettirebilir. Jose Saramago #GeliyorGelmekteOlan.

#GeliyorGelmekteOlan Bunun kadar şeytanı gelmedi, gelemez. Bunun bile bölemediği ülkemizi @HDPgenelmerkezi @hdpdemirtas bile bölemez. BOP EŞBAŞKANI RTE.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #EYTninÇilesiMeclisteBitmeli
  • Faroe Adalarına
  • Fethi Şahin
  • Günaydın Melek
  • #GSBYurtları
  • #hacettepe
  • Hamit
  • #hataen