Gezi Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Gezi Twitter

Gezi onurumuzdur. Osman Kavala Mücella Yapıcı Çiğdem Mater Hakan Altınay Can Atalay Mine Özerden Yiğit Ali Ekmekçi Tayfun Kahraman Bu zulüm bitecek..

Gezi Fotoğraf,Gezi Fotoğraf by Fikri Sağlar,Fikri Sağlar on twitter tweets Gezi Fotoğraf

@dfikrisaglar Gezi, senin gibi çapulcuların polisten dayak yediği hadisedir. Ne çabuk unuttun nan. Bunamaya başladı.

@gurseltekin34 Savaş pandemi depremler, Gezi,15: temmuz Ve içimizde bitmeyen Terörist destekçisi CHP ve kopuk oluşumlar Sonuç?.

türkiyedeki öğrencilere verlen gezi bursunu 3 ayla kaçırıyorum anne niye beni ıkınmadın ya.

@ataturkcugenc4 Yavaş çıkar yoldaş ne çıkartıyorsun. Oldu olacak gezi olaylarının finansörü hain düşünür Osman kavalayi da çıkarın..

@MehmetAydin542 @Adalet82_82 Biz Gezi olunca bütün yandaş kanalları sildik. O zamandan bugüne kadar bakmıyoruz o kanallara..

@dfikrisaglar Gezi vandalizmin en net örneğidir. Eli silahlı, sopalı insanların askere, polise kendi gibi düşünmeyen sivillere karşı şiddet içeren bir eylemdi..

@dfikrisaglar Gezi PKK ve Ermenistan çocuklarının ve burda gayri meşru çocukların işidi.

@HALlS_MKA Twitter araması yapmayı biliyorsun ama okuduğunu anlayamadığın ortada. 2010 yılında açılmış hesaptan bula bula bunları mı buldun? 😂😂😂 Bak bakalım belki Gezi zamanında veya İstanbul seçimi zamanında da bir şeyler atmışımdır. Kötü bir trolden fazlası değilsin..

@dfikrisaglar Gezi bir kalkışmadır. Hiçbir zaman bu topraklara ait olamayan, medeni batının çöpe attığı ideolojik körlüğün kalkışması..

@dfikrisaglar Gezi olaylarına olan sempatiniz 15 temmuzun finansörü olduğu için hapiste olan Osman Kavala’ya olan hayranlığınız gözlerimizi yaşarttı,öcalan posterleri açılması pkk paçavralarının ortada dolaştığı gezi kalkışmasının bu ülkeye hangi hayrı dokundu,aristokrat kesimin avukatlığı.

@dfikrisaglar Gezi Çapulcuları mî sizin onurunuz Fikri!! Ülkesinin aleyhine kim ortalığı yakıp yıkıp Emperyalistlere şikayet ederse hepsi zaten sizin onurunuz. DEP,li pkk,lıları Meclise doldurmaktamı? Bunlardamı.

Gezi Fotoğraf,Gezi Fotoğraf by ERTUĞRUL 🇹🇷🇹🇷 🇹🇷🇹🇷,ERTUĞRUL 🇹🇷🇹🇷 🇹🇷🇹🇷 on twitter tweets Gezi Fotoğraf

@FrtnaTeam1 @secularkral Arada fark yok. Ayrıca Demirtaş hükümlü değil herkes biliyorki onu içeri attıran şey artık parti ile seçime girmesi ve Erdoğanın keyfiyeti. Osman Kavalada gezi den dolayı içeri girdi. Siz ise gezideki herkese düşman oldunuz şimdi AKP liler gibi.

@dfikrisaglar Ne kadarlık bir onurunuz olduğunu olduğunu gezi onurumuzdur ifadesi ile de ortaya koymuşunuz, ne kadar trajikomik bir.

@dfikrisaglar IMF ye borç ödendi hemen gezi olaylarını yaptınız ve Türkiye 100 milyar zarara uğradı ,Türkiyenin zararı sizin onurunuz oluyor pes vallahi..

@tele1comtr Kime etmiyorlar mış? Yıllardır illerini yönetip çivi çakmayan, kentsel dönüşüme engel olup yüzlerce insanın ölümüne sebep olan karanlık zihniyetlerinedir herhalde. Aksi durum ya gezi zekalı, yada çok saf olmayı gerektirir..

@cinnah39 @dfikrisaglar Gezi onurumuz diyen kişi, kesin katılıyordur bu düşü.

@pmcafrica Correct me if im wrong: So this is not an alternative method but a dependent of electricity. Meaning without gezi, its back to square 1..

Farkında değil misin dinden nefret ettirildiğimizin, farkında değil misin devlet diyince hükümetin akla getirildiğinin, farkında değil misin olan felaketlerin( gezi prkı, darbe girişimi, bitmeyen ekonomik krizler), farkında değil misin laikliğin çürüdüğünü.

@ArslanSdarslnn Bu halk tv nereden bulur bu gezi zekalıları. Adamı bir de ciddi bir şey anlatıyor muş gibi dinliyorlar..

@ironik_li Hendek olayları, Gezi Parkı 15 Temmuz hiçbiri kalmadı öyle birşeye yeltenen sözde cihad diye sokağa çıkan kitle dökülen tek kan götünüzden akan yaranın kanı olur bunun hesabını veremezsiniz derin nefes alın beyninize oksijen gitsin oturun oturduğunuz yerde.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ayasofya
  • #AşıkVeysel
  • #AğlamanızDURSUN
  • Öcalan
  • Bakan Özer
  • Bakan Koca
  • Beypazarı
  • #borsa