Turkey flag

🕓

#GSyeNeSözVerdinMHK Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Bildik rutin tavırlarıyla her zaman ağlaklık yapan Gs yönetimi ile hangi konuda uzlaştınız. Hayırdır #GSyeNeSözVerdinMHK.

#GSyeNeSözVerdinMHK Twitter

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

#GSyeNeSözVerdinMHK - Twitter'da en iyi Tweetler

1) Fatih terim sen ne zaman birilerinden destek almadan şampiyon oldun (fetö, ağaŕ,mesut yılmaz, haluk ulusoy, darbeci savcılar, darbeci medya, darbeci MHK ler, darbeci TFF üyeleri) #GSyeNeSözVerdinMHK.

Semih Özsoy fetö den zarar görmüş bir camiadan bahseder, Bunlar çıkar, bize fetöcü diyemezsiniz diye mahkemeye verecez der, Suçluluk psikolojisi bu kadar ele verir kendini, Arkadaş adam biz zarar gördük diyor siz niye atladınız? He bu arada fetöcüsün 6s! #GSyeNeSözVerdinMHK.

Toplamda 21 lig şampiyonluğu ama şaibeli şampiyonlukları bir kenara bırakınca şampiyonluk sayısı bir elin parmak sayısını geçmeyecek olan takım, var kayıtları açıklansın diyor. Bu ne cesarettir ya Rabbi #GSyeNeSözVerdinMHK.

#GSyeNeSözVerdinMHK ya alıştın galatasaray evin şımarık sürtük kızı gibisin bugüne kadar her dediğin yapıldı tabi futbolda doğrular zor geliyor alışın bunlara serefsizler.

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

Abdülrahim Albayrak O esprili o güler yüzlü görüntüsü altında başlar şimdi bağlantı kurma çalışmalarına Allah çevirmeye çalışacağınız dümenleri ayağınıza dolasın inşaallah. #GSyeNeSözVerdinMHK.

@FeyzaBesiktas şerefsizler döve döve , söve söve böyle maç kazanı çoğu insan yeni farkediyor, o da ilginç. yıllardır böyle. #GSyeNeSoezVerdinMHK.

Her zaman ağlayıp ayrıcalık istiyorsunuz. Ve istediğinizi de veriyorlar. Yeter lan artık! #GSyeNeSözVerdinMHK.

Eğer Gs bu kadar destek almasa haksızlık yapmasa Türkiyenin 3. büyüğüdür normal şartlarda yarışmış olsalar bu kadar şampiyonluk alamazlar mümkün değ #GSyeNeSözVerdinMHK #VARKayıtlarıAçıklansın.

Adaleti, hakkaniyeti, hukuku savunmak ve konuşmak ağlamaklık ise sonuna kadar onurla bebe olurum. Asi Ruhu grubunu ritüellerini bozan devşirmeler olmaktan iyidir. #VARKayıtlarıAçıklansın #GSyeNeSoezVerdinMHK.

Trabzon macinda olanlar hataysa Fatih terim bu Mactada hatadir kimsenin hakki yerde kalmaz sonsuzadek ANADOLU TS @Trabzonspor @GalatasaraySK #yüzyüzefutbol #GSyeNeSözVerdinMHK.

Utanma yok bunlarda sizde çanak tutuyorsunuz daha bu sezon trabzon bursa konya maçlarını dike getirselere #GSyeNeSözVerdinMHK.

İşlerine gelince Vardı Yoktu Geçelim Bunları işlerine gelmeyince ses kaydı var Elinize kim ne tutuşturdu ise açıklayın. Elinizdeki ile @TFF_Org yi tehdit ediyorsanız ve bunun hesabını Tff olarak sormuyorsanız sizede yazıklar #GSyeNeSözVerdinMHK.

Bir takım onbir iken herkes oynar ve takımdır öylemi? Öyle ise fener bahçe dokuz kişi iken gol atıyorsun on kişi iken gol yiyorsun şampiyonluğa oynuyorum şampiyon olacağım diyorsun hayal görüyorsun FENERİN ÖLÜSÜ YETER #GSyeNeSözVerdinMHK.

Kazanırken sesiniz çıkmı #GSyeNeSözVerdinMHK.

Göksel Gümüşdağ vs. Abdurrahim Albayrak 😅 Bunlar aynı fabrikanın şeyi değiller mi? Sizi gidi paraleller 😜 #GSyeNeSözVerdinMHK ?.

Saygınlığınız tartışılıyor kamuoyuna açıklayın. #GSyeNeSözVerdinMHK.

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

Açıklıyorum verdikleri sözü...8taşın anasını sikmeden şampiyon olmazsınız👊🏻 #GSyeNeSözVerdinMHK.

Var konuşmalarının kaydını istiyorsanız ilk önce şu maçın konuşmaları çıksın ortaya yenilince ağlayan çocuk gibisiniz ama bizde ağzınıza emzik vermesini biliriz #GSyeNeSözVerdinMHK.

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

Vicdanlarda mayalanan umudu hayata çeviren şanlı Beşiktaş ailesini üzmeyin. #GSyeNeSözVerdinMHK Bugünkü MHK-GS yönetim görüşmesi kayıtları da açıklansın @tff.

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

Bildik rutin tavırlarıyla her zaman ağlaklık yapan Gs yönetimi ile hangi konuda uzlaştınız. Hayırdır #GSyeNeSözVerdinMHK.

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

Vardı,yoktu geçelim bunları arkadaşlar. #GSyeNeSoezVerdinMHK.

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

Geçen sene alanyada aynı hakem tarafından şampiyon yapılırken iyiydi. Tffden istifa edip gsye hizmet için geri gelenler. Gsli mhk başkanı şampiyon yaparken iyiydi. Yanlı yönetime rağmen kazanamayınca ağlamak yok. Sizin derdiniz adalet değil ayrıcalık. #GSyeNeSözVerdinMHK.

Suriye takımı kollanırken , vardı yoktu geçelim bunları , canı yanınca ortalığı ayağa kaldırmak , sadece sana yakışırdı zaten @GalatasaraySK . #GSyeNeSözVerdinMHK.

#GSyeNeSözVerdinMHK Fotoğraf

Çok da şeyetmeyin, Üzerine gitmeyin. Suriyeliler de hata yapabilir. 😎 #GSyeNeSözVerdinMHK.

Futbolun içine ettiniz bu vebalin altından kalkamazsınız.#GSyeNeSözVerdinMHK.

Turkey En Popüler Eğilimler