Turkey flag

🕓

Hüseyin Alptekin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#EnineBoyuna bu hüseyin Alptekin denen (adam) öğretim üyesi değil bedavadan makam alırsan böyle sacmalarsin işte.

Hüseyin Alptekin Twitter

Hüseyin Alptekin Fotoğraf

Hüseyin Alptekin - Twitter'da en iyi Tweetler

Yorumsuz: Mavi tünel, duble yol, şehir hastanelerini 50yıl, 100yıl önce ı Ali bey yaptı. üseyin Alptekin.(İstanbul Şehir Ünv.Öğrt.Üyesi).

#EnineBoyuna @HaberturkTV @hulyahokenek Fadime Özkan , Hüseyin Alptekin ve Ebubekir Gizligider bildiğimiz “ 3 maymun “.

#EnineBoyuna Okmeydanı ssk hastanesinden 3 ay sonraya ameliyat günü verdiler. Hüseyin Alptekin nerede hangi hastane de ameliyat olmuş acaba bize bir yardımcı olsun. hayatında hiç 182 aramış mı ? Boş konuşmayı bıraksın..

#EnineBoyuna Hüseyin alptekin hangi devlet hastanesinde safra kesesini aldırmış acaba?Bende gitmek hiç bir devlet hastanesinden hizmet alamı yıldır SGK lıyım övünmek gibi olmasın..

#EnineBoyuna dünyadaki bütün fakir fukara gurebalar Hüseyin Alptekin nin karısını kızını anasını siksin.

Hüseyin Alptekin; vatandaşın değil senin gibilerin ayara ihtiyacı var, çünkü yerel seçimle terörle mücadelenin ne alakası var? Kibar görüntülü ama etik olmayan bir kişiliğin var tavrın kamuoyunda prim yapmaz. #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna @hulyahokenek Hüseyin alptekin hastane yol hikayesine döndü. Hastanelerden hala gün alamıyorsun. Hasteneden para ödemeden çıkamıyorsun hiçbir işi olmayan sigortası olmayandan gss parası alıyorsun. Yollar giderken para gelirken Buna rağmen memleketi satıyorsun..

Hüseyin Alptekin Fotoğraf

#enineboyuna hastanelerden bahseden Dr. Hüseyin Alptekin bey e iletin lütfen insanlar basit bir kas gevşetici gibi bir iğneyi eczaneden alıp hastanede vurduruyorlarmış bide bunu araştırsı söylemiyorlardır zannedersem.

Hüseyin Alptekin size TC Kimlik numaramı vereyim bana yaşadığım bölgede ki bir hastaneden bir haftadan önceye randevu alın dileyin benden ne dilerseniz #EnineBoyuna @hulyahokenek @HaberturkTV.

@HaberturkTV Hüseyin Alptekin Bey’e sorar mısınız, sigorta bir sivilce ilacını bile karşılamıyorken hangi ameliyattan bahsediyor?.

Haber Türk açın Dr. Hüseyin AlpTekin dinleyin Bombalıyor 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #EnineBoyuna.

Haber türk’te #EnineBoyuna programında üseyin alptekin adında bir mal konuşamı istanbul şehir üniversitesinde öğretim görevlisi..

#enineboyuna büyük bir ihtimalle hüseyın alptekin beyi ekranlarda son görüşümüz. 😋😋😋😋.

#EnineBoyuna Dr. Hüseyin Alptekin boş boş konuşuyor. Seçmenin aklıyla oynamayın. Şaka gibisiniz gerçekten..

Hüseyin alptekin sen imamoğlunun nekadar tanınırlığı var program boyunca tivitle oylama yapın imamoglumu yıldırım mı? 0/0 80 imamoglu cıkar sen henüz çocuksun düzenin şımarttıgı çocuklardan.#EnineBoyuna.

#EnineBoyuna Hüseyin Alptekin denen adam soruları çalarak mı Dr. ünvanını almış 🤔🤔.

Hüseyin Alptekin sen bilim adamı olamazsın. AKP Kürtlere terörist dedi niye yalan söylüyorsun? #EnineBoyuna.

Hüseyin Alptekin isimli şahıs bir üniversitede hoca öyle mi? Yazık bizim eğitim Şu algıya, mantığa, bakış açısına bakı İnanamıyorum! #EnineBoyuna.

#EnineBoyuna bu hüseyin Alptekin denen (adam) öğretim üyesi değil bedavadan makam alırsan böyle sacmalarsin işte.

#EnineBoyuna hüseyin Alptekin sözüm ona Doktor teknoloji kullanmayı bilmiyor..

@hulyahokenek hüseyin alptekin gibi genç bir hoca hiç ülkenin gelecek korkusu hiçmi vatan sevgisi yok rant ve makam hırsı bu kadarmı kör eder insanı yazık.

#EnineBoyuna şükrü bey -EKREM İMAMOĞLUNU DİNLEMİYOSUNUZ KAPATMIŞSINIZ KENDİNİZİ Hüseyin Alptekin doğrular gibi - ne diyo.

@hulyahokenek #EnineBoyuna Eğitim sorunu çözülmüş bir toplum olsaydık Fadime Özkan gibi bir gazeteci ve Dr. Hüseyin Alptekin gibi bir akademisyeni dinlemek zorunda kalmayacaktık. Ah ulen ah..

@hulyahokenek #EnineBoyuna Dr. Hüseyin Alptekin Bey Tüm oylar yeniden neden sayılmadı diye soruyor. 6 ay sürerdi ve bundan sonra hiçbir seçim güvenle yapılamazdı. Ayrıca 6 ilçede tüm oylar sayıldı ve Ekrem İmamoğlu lehine sonuçlandı. Geçersiz oylar da daha çok Akp lehine çıktı..

#EnineBoyuna Tatlısu kurnazı Dr Hüseyin Alptekin. CHP yi sol seçmene indirgeyecek, sağ seçmeni akp nin kucağına itecek, ülkeyi düdüklemeye devam edecekler. Sizi gidi tatlısu kurnazları siziii..

Turkey En Popüler Eğilimler