Turkey flag

🕓

Hüseyin Türkmen Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen A Milli takımı hak etmişti. Oğuzhan Özyakup ve Ozan Tufan soru işareti..

Hüseyin Türkmen Twitter

Hüseyin Türkmen Fotoğraf

Hüseyin Türkmen - Twitter'da en iyi Tweetler

Senin yapacağın hocalığın, çıkaracağın kadronun, Trabzon dülmanlığının amına koyayım. Ayrıca değil Hüseyin Türkmen bu ligin en kaliteli defans oyuncuları arasında yer sikimin kırma kolu seni.

@futbolarena Ya boşuna kendimizi yoruyoruz,hocadan iyimi biliyoruz futbolu,tff de dahil,formda olanlar(Oğuzhan,güven,sakat dorukan,dede olmuş Emre,Ozan,kazma canlı bomba Çağlar )varken Abdülkadir ‘Parmak,Hüseyin Türkmen, ne işi olur bunların yanında dimi Şenol ..

Sezon boyu topa dokunmayan Oğuzhan Özyakup ve bitik Ozan Tufan’ı kadroya alıyorsun ama Abdülkadir Parmak’ı almıyorsun, götüne soksunlar Abdülkadir’in parmağını amk Şenol’u 😤 Hüseyin Türkmen içinde bu geçerli..

Milli takıma Trabzonspordan oyuncu alma kotası mı var? Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen yokken çöp Ozan ve maç bile yapmayan Oğuzhan neden kadroda..

@OlcayCakirr Hoca Hüseyin Türkmen ile abdulkadir Parmak ın Türk olduğunu biliyor mu? Basın toplantısında sormak lazım.

Istanbul senol hocayi anlasilan sarhos oynatmadigi oguzhani hangi kafa ile milli takima aliyor. Abdülkadir parmak? Hüseyin türkmen? #millitakım #trabzonspor.

@Trabzon_esports @asndl91 Hüseyin Türkmen’in yerine alınan adamlara bakmadan Hüseyin güzellemesi yapamazsın hocam, maalesef Hüseyin iyi olmasına rağmen milli takım rakipleri çok daha iyi konumdalar..

@MahmdutEkinci Mehmet abi, bu konuda bira gerçekçi olmamız lazım Hüseyin Türkmen kimi kese bilir sence? Daha fazla çalışarak A Milli takımı kesinlikle hak edecek..

Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen bu kadroya giremiyor ama Oğuzhan ,Ozan tufan, Enes falan filan filan giriyor he. Bilge Kağan’ın sol taşşa Şenol iyice İstanbul yalaması olmuşsun sende.

@sporcope Bana ts uğurcan hüseyin türkmen parmak ömür yazıcı mutlaka olmaliydi.

Abdülkadir parmak ve Hüseyin Türkmen de milli takımda olmayı hak ediyordu. Düzenli ilk 11 de oynuyorlar ve çok başarılılar..

milli takıma hüseyin türkmen ve abdülkadir parmak ‘ı çağırmayan net Trabzon düşmanıdır.

Güzel olan şey tuttuğumuz takım olduğu için sadece biz değil, tüm Türkiye görmüş Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen’in performansını ve A Milli takımı hak ettiklerini..

Hüseyin türkmen iyi çocuk,gayretli ama milli takım stoperi parmak oynatmasan bile kesinlikle davet çok şaşırdığım şenol güneş,necip uysal’ı neden milli takıma davet etmedi!çook ayıp etmiş.

Hüseyin Türkmen halısaha kadromda bile yer bulamayabilir..

Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen,Fatih ve Gökdeniz’in rekor ücretlerle transfer oldukları dönemde Milli Takım’a alınmadıklarına şahit olarak büyüdü. Problem değil..

Ön liberosuz sezon boyu harika bir performans sergileyen Hüseyin Türkmen ve 2. Yarı her maç üstüne koyan Abdüş Parmak milli takıma alınması gerekirdi .Alınanları görünce üzülüyor insan 🇹🇷⚽️ @TFF_Org.

İstanbul hegemonyası seni de rehin almış Şenol Hoca. Abdukkadir Parmak , Hüseyin Türkmen nerde bunlar . Oğuzhan , Emre Taşdemir bunlar nedir .Al Caneri daha iyi. Çağlar bu sene 320 dk top oynamış. Torpilinizin amk..

@ZekiUzundurukan Şenol Güneş zoruna gitmiş Hüseyin Türkmen ve Abdülkadir Parmak i çağırmak yazık soğuttu kendini iyice saçma sapan isimler yine kadroda.

Oğuzhan Özyakup’u çağırıp, Abdülkadir Parmak’ı çağırmamak büyük ayıp. Hüseyin Türkmen’in rakipleri çok zorlu, Merih, Çağlar, Kaan, Ozan falan eyvallah fakat Parmak’ın hiç bir açıklaması olamaz..

Ben her zaman söylüyorum bizim Trabzonlular Şenol Güneş’e tapıyorlar. Bu adam Trabzon düşmanı. Oğuzhan’ı kendi takımında oynatmıyor. Milli takıma çağırıyor. Abdülkadir parmak yok. Hüseyin Türkmen yok. Alt yapı diye ağlayacaksınız ama gençleri almayacaksınız. Kansızsın Şenol.

@barisdemir61 @sporx Hüseyin Türkmen şu defans hattının henüz şimdilik altında beklemesi lazım hocam parmak konusuna katılıyorum ama.

Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen, Şenol Güneş’in turnusol kağıdıdır. Abdüş, Yusuf ve Uğurcan’ı da almak zorunda olduğu için almıştır..

Takımımızdan Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır milli takıma davet edildi. Beşiktaş takımına karşı orta sahaya allak bullak edip göz açtırmayan Abdülkadir Parmak ve hücum hattına nefes aldırmayan Hüseyin Türkmen sanırım biraz rahatsızlık vermiş ❗.

Hüseyin Türkmen Fotoğraf

Abdülkadir Parmak ve Hüseyin Türkmen A Milli takımı hak etmişti. Oğuzhan Özyakup ve Ozan Tufan soru işareti..

Turkey En Popüler Eğilimler