Hakan Şükür Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Hakan Şükür Twitter

@hakansukur Benim yırtmak gibi bir derdim yok kral. Anormal tiplerin yönettiği bu anormal süreçte milyonlarca insan normalin ne olduğunu unuttu. Kimin ne dediği umrumda değil. Benim gözümde hep futbolun kralıydın öyle de kalacaksın. Hakan Şükür diyemeyen karaktersizlerden değilim şükür! 🙂💓.

Cübbeli Ahmet ile İsmail saymaz arasındaki yanmaz kefen tartışması... Erden Timur Suudi Arabistan Fatih camii Hakan Şükür Atatürk Anıtkabir Emre mor Merve Boluğur tarikat Tarikatlar Eyüpspor yangın Cübbeli NeyiGizliyor #MahmudEfendiHazretleri.

Hakan Şükür Fetöcü vatan haini diyorsun hepsi boka doluşan sinekler gibi geliyor sonra Fetöcüsünüz deyince bozuluyorlar Fetö bile sizin kadar Fetöcü değildir leke sonsuza kadar alnınızda kalacak.

Hakan Şükür ;Fetönün sayesinde hakemler tarafından kollanıp en iyi golcü olduğunu düşünenler ya futboldan anlamıyordur ya da FETÖCÜDÜ.

Hakan Şükür adaletli bir mahkeme de yargılanma yapılsa belki suçlu değil madur bile çıkabilir çünkü iktidar ın hain dediklerine asla güvenmem siyasilerin hiçbir zaman yargı mensubu değildir suçu garantilenmeden kimseye suçlu gibi davranilmamalı bu traz algı suçlarda.

Hakan şükür Türkiye’nin gelmiş geçmiş en adi şerefsiz vatan hainidir.

Hakan Şükür fetocu olabilir,akpliler hepsi bundan ,6 ,7 sene önceye kadar fetocuydu ,hepsi hocam bkunu yerim ayaklarına yatı Konu futbol olunca en iyi forvet Tanju ,rıdvan ,hakan, burak ve son olarak necip yılmazdır😂.

“Bu memleketi Türkler korurdu, bu memleket için Türkler ölürdü ama memleketin nimetlerinden Türk olmayanlar istifade ederdi.” Mahmut Esat Bozkurt #ErdoganBosamiyor Tuğçe Kazaz Hakan Şükür Tarikat Yasemin Selman Ebu Cehil Mahmut Efendi Hazretleri Ateşi Fethullah Gülen.

Hakan Şükür Fotoğraf,Hakan Şükür Fotoğraf by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Hakan Şükür Fotoğraf

hele bir türkiyeye gel sen kaçak fetocu hakan şükür, sende tadına varacaksın bu şiş.

Bir insan nasıl kendini mahfeder Hakan Şükür de gördüm. Sen ki o kadar bilgi birikim sahibi ol git siyasal İslam peş Akıl alır gibi değil. Şu an Galatasarayımızın yeni hocası olacak birikime sahipken. 😑.

@NihatKahveci8 İnsanlar ismini ni diyemiyor hakan şükür bir numaradır hakan demek le fetôcü olunmuyor bence bir hakan sonra Tanju fatih tekke Nihat hami diye devam ediyor.

Mevkisinde hakan şükür ü anmadan konuşan adam korkaktı sokmuşum halkına refahı yaşattiramayan bütün siyasiler haindir. Karın tokluğu yaşamak değ.

Bu gençlerin derdi üzüm yemek mi Bekci dövmek mi? #MahmudEfendiHazretleri #KorkmayınAcımayacak Fettullah Gülen Hakan Şükür cc1.

@_Ertugrul_Gazii Bu gençlerin derdi üzüm yemek mi Bekci dövmek mi? #MahmudEfendiHazretleri #KorkmayınAcımayacak Fettullah Gülen Hakan Şükür ,,,,.

Bu gençlerin derdi üzüm yemek mi Bekci dövmek mi? #MahmudEfendiHazretleri #KorkmayınAcımayacak Fettullah Gülen Hakan Şükür hh1.

Ulan Yurtdışından Mesaj Atan Sallama Fettöşiler En Son Abiniz Hakan Şükür Mesaj Atıp Tehdit Etmişti Alıyodu Falan Ne Oldu? Seneler Geçti Hala Durum Aynı. Kim Olduğum , Nerede Olduğum ve KİMLERLE GEZDİĞİM BELLİ. Herkes İtini Bağlasın Yoksa Yazık Olacak İkisine de….

Hakan Şükür Fotoğraf,Hakan Şükür Fotoğraf by 𝐂𝐚𝐠𝐥𝐚𝐫 𝐀𝐋𝐁𝐀𝐘𝐑𝐀𝐊,𝐂𝐚𝐠𝐥𝐚𝐫 𝐀𝐋𝐁𝐀𝐘𝐑𝐀𝐊 on twitter tweets Hakan Şükür Fotoğraf

Hakan Şükür’ün azılı bir fetöcü olduğunu unutup nasıl futbolculuğuna güzelleme yapabiliyorsunuz? Cidden anlam veremiyorum!.

Hakan Şükür NE EVLERİN VARDI LA KÖŞE BAŞI SARAY GİBİ DEVLET ELİNDEN ALDI ŞİMDİ ÇITIR ÇITIR YİYO 😁😁😁😁😁 HAHAHAHAHAHAHAHAHA.

Hakan Şükür BEN FUTBOL KULÜPLERİNE EŞİT YAKLAŞIYORUM UNVANIM GEREĞİ,AMA HAKANI ÇOK İZLEDİM SPORCULUĞU DÖNEMİNDE O GOLLERİN HEPSİ YETENEK İŞİ, DİĞER KISIM ÖZEL HAYATINDA FETÖ BAĞLANTISINI BİLEMEM.

Sn. Adnan Oktar’ın dışarıdaki arkadaşlarının evlerine, asılsız bir ihbar mektubuyla baskın yapıldı. Her türlü iftirayı atmaktan çekinmeyen bu karanlık yapı, kamuoyu üzerinden algı oluşturmaya, şantaj yapmaya devam ediyor. Ateşi Emre Mor Hakan Şükür.

Bunu da yaptılar❗️ Cezaevindeki kriminal bir şahıs tarafından gönderilen uydurma ihbar mektubuyla hareket edilerek, tertemiz müslüman hanımların evlerine baskın yapıldı! Emre Mor Hakan Şükür İsmailağa Cemaati Nisa Gueye Merve Nur Uçar Ateşi.

70 yaşındayım 60 senedir futbolu izlerim,Beşiktaşlıyım, gördüğüm beğendiğim en iyi santrfor Hakan Şükür bir sümüklünün peşine takılarak kendini perişan etti,bence..

@LegionerBalanar Hakan Şükür faciasından sonra akp kapatılmalıylı. Gidin bakanlıklardan biri ile konuşun, zihniyet aynı hala cemaat denilen örgütlere teslim edilmekte. Kandırılmalara doyamiyor zati muhterem 😀.

@ayhanyner 4 katı maaş teklif etmişlerdi en son. Eğer gitseydi muhtemelen şuan Kadıköy Hakan Şükür stadı diye anılıyordu stadlarinin ismi.

Oktanus ötesine selam olsun Ne istedilerde vermedik Muhterem hoca efendi diyenlere bak sen 😎 Fetö akp ile arayi bozmadan önce vefat etseydi hepiniz havaalininda cenazesini karşılayacaktınız Biz herzaman bu yapinin karsinda durduk 🙏 Hakan Şükür.

@_Ertugrul_Gazii ☆☆▪ #MahmudEfendiHazretleri #KorkmayınAcımayacak Fettullah Gülen Hakan Şükür.

Bu gençlerin derdi üzüm yemek mi Bekci dövmek mi? #MahmudEfendiHazretleri #KorkmayınAcımayacak Fettullah Gülen Hakan Şükür ,,.

@_Ertugrul_Gazii Bu gençlerin derdi üzüm yemek mi Bekci dövmek mi? #MahmudEfendiHazretleri #KorkmayınAcımayacak Fettullah Gülen Hakan Şükür vv1.

Hahahaahaha tabi abi,sen çok büyüksun de, ama en büyük Hakan Şükür.

@Ses_1905 Görmüyon mu Hakan Şükür muhabbetini yorumlarda bir sürü feyk var neler neler😎.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alex
  • Aykut
  • Aykut Erdoğdu
  • aziz ayboğa
  • Özcan Yıldırım
  • Özel